Skocz do zawartości

BRAK SŁÓW - nowa impreza


Kameleon 02

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 769
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mowi sie, ze jak czegos sie bardzo pragnie to w koncu marzenie sie spelni... Wiec nie przestawac w pragnieniach :twisted:

 

Than_Junior, Ciebie humor widze, ze dzisiaj sie trzyma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za nieocenione porady :D niestety wynika z nich, że trzeba się uczyć :(

, obliczyłem też sobie, że grając w lotka za rok miałbym już na jedno koło

 

Sowją drogą może dożuce jeszcze jedno zdjęcie nowej imprezy

Chyba go jeszcze nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu też trwają dyskusje nad nowym obliczem

 

buahahaha :mrgreen: . Sprawdźcie to na przykład:

 

"A ten motor i naped i zawias, heble, prowadzenie....

Jak to wszystko się weźmie do kupy to gęba podczas jazdy na pewno ma takiego banana ---> :lol: "

 

i jeszcze to:

 

"ja uwazam ze liczy sie jak bedzie jezdzic a nie wygladac a uwierzcie ze na taka impreze tez sie bedzie dalo wyrywac panienki "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, ale nie taki podryw jak na Coopera nieeee? :twisted:

 

:lol: . Kurde, można się śmiać, ale przysięgam... cooper (a do tego jeszcze czerwony z białym dachem; szkoda, że nie miałem takiego z flagą brytyjską) to jest jedyny samochód, którym jeździłem, za którym rozgląda się praktycznie każda dziewczyna / kobieta. Na ich twarzach pojawia się praktycznie zawsze taki przyjacielski uśmiech, mówiący: "o jej, jaki śliczny, słodki samochodzik". A potem, chcąc nie chcąc, patrzą na kierowcę 8). Wtedy już co prawda jest dużo gorzej, ale ja szczerze wierzę w teorię, że człowiek otoczony ładnymi przedmiotami wygląda ładniej :mrgreen:

 

PS. I dlatego, dla zmyłki, kupię sobie imprezę, która nie podoba się praktycznie żadnej kobiecie :mrgreen: . Z wyjątkiem oczywiście chlubnych przkładów naszych Forumowiczek, które niniejszym pozwolę sobie pozdrowić 8).

 

PS2. Ale cukier, niech mnie drzwi ścisną (najlepiej takie od subaru, bez ramek) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. I dlatego, dla zmyłki, kupię sobie imprezę, która nie podoba się praktycznie żadnej kobiecie :mrgreen: . Z wyjątkiem oczywiście chlubnych przkładów naszych Forumowiczek, które niniejszym pozwolę sobie pozdrowić 8).

 

PS2. Ale cukier, niech mnie drzwi ścisną (najlepiej takie od subaru, bez ramek) :mrgreen:

 

Widzisz... bo to dziala tak... "O.... Subaruuuu... fajne, ale brzydkie... Ale za to kierownik niczego sobie 8)" - to sie kontrast nazywa... czym brzydszy samochod tym brzydki kierownik ladniej wyglada :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz... bo to dziala tak... "O.... Subaruuuu... fajne, ale brzydkie...

hmm..Bartuś a jak myślisz ile kobiet zaczepionych na ulicy po pokazaniu im Subarki będzie wiedziało co to za marka?? bo ja obstaw3iam jakieś 0,2 % 8) co innego jak sie już taką gwiazde zataszczy do środka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie..zanim dałam linka..zastanawiałam sie czy nie lepsze będzie "żeby rozluźnić atmosfere" :wink:

Przepraszam z tego miejsca wszystkich fanów marki za odczucia jakich doznali czytając te bzdury..rachunki za psychologa proszę przesyłać do Przemqa :mrgreen:

 

Jakie to typowe najpierw kobieta zmajstruje a później facet musi naprawiać... :twisted:

 

Do tego mają krótką pamięć. Przemeq wysłałeś już ten autograf Moni ? :wink: :mrgreen:

 

OGS gdybym był złośliwy ( a nie jestem) to napisał bym, że już wiem dlaczego tak te brzydkie BMW tak Ci się podobają :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...