Skocz do zawartości

SJS dla forumowiczów numer II


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Jako niespodziankę może sprowadzę drugiego dużo szybszego Cossiego :-)

A kolega w czerwonym cossy ogarnia?

Nie wiem. Ale ja będę jeździł :-)

No to jestem przygotowany ze mnie objedziesz na tym "freestylu" co ma byc na koniec.

Ale bez walki sie nie dam :lol::lol::lol:

 

Czerwony jeżeli wpadnie to raczej na godzinke dwie, więc spokojnie, nie musisz panikować. Z resztą jeszcze nim nie jechałem, a on się bardzo różni od mojego. Natomiast ja się moim bez walki nie dam :-D Dziś usłyszałem że podobno ktos wygłasza pochlebne opinie o mojej jeździe! (sic!). Jakiś wariat. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja bede na chwile... Nie biore udziału w sjs'sie ponieważ moja subarka powiedziala "albo mnie naprawisz albo mam cie w dupie" i odmówiła posłuszeństra... :twisted: Bede niestety oplem Rambo tffu Combo :mrgreen: ale biore kamerke i bede się ponownie lansować... Na noc też chyba nie zostanę ale to jeszcze nie jest pewne. Jezeli zalatwie zastępstwo do roboty to zostanę jeżeli nie to posiedzę z Wami do powiedzmy 2-3 w nocy na imprezie i zawine się do domku, żeby być na rano...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że wolno. Chciałbym tylko zapytać o co chodzi z OGS'em bo nie za bardzo zrozumiałem, sorki.

 

Tak a propos, Jest gdzieś napisane o której się to zaczyna, o której trzeba tam być, czy robi się już jakiś konwój z Krakowa i jeszcze mam takie pytanko do organizatora imprezy. Kiedy, komu i ile należy zapłacić za imprezke (nie chodzi mi tym razem o Subaru), jeżeli nie dam rady zostać na noc? Czyli za możliwość dołączenia się do np. ogniska lub co tam będzie organizowane...Ze względu na powrót, o płynach integracyjnych nie ma mowy :evil: Co najwyżej wezmę sobie jakieś jedno max 2 piwka i koniec. Chodzi o samo ciepłe jedzonko. Było to jakoś liczone :?: I czy zapadła w końcu decyzja czy robione to jest przy torze czy w oddali od niego... :?:

 

Pozdrawiam Nieszczęśnikus Powrotus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwan, nie wiem co masz na myśli. Ćwiczone są różne rzeczy

 

Nie pytam co tam ćwiczycie bo się domyślam, że nie jeden zakręt w prawo i hamowanie przez cały dzień.

Chodzi o to czy za każdym razem jest jakiś identyczny odcinek mierzalny aby porównywać czasy z różnych terminów imprez, aut, kierowców, czty też przy różnych pogodach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to czy za każdym razem jest jakiś identyczny odcinek mierzalny aby porównywać czasy z różnych terminów imprez, aut, kierowców, czty też przy różnych pogodach ?

 

Dość często jeździłem po prostu kółko toru kartingowego. Ale zdarzają się przeróżne próby dla urozmaicenia. Jeżdżenie w kółko tej samej sekwencji zakrętów po jakimś czasie nie jest rozwijające i wieje nudą. Ale jak masz takąpotrzebę to mozna zapisać czasy przy konkretnych konfiguracjach toru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problemu nie będzie, raczej nazwałbym to że trzeba będzie znaleźć inne rozwiązanie optymalne :P coś się poradzi tylko dobrze by było żeby tak max. w srode się ludzie ostatecznie zdeklarowali kto z kim jedzie, kiedy z kim wraca i komu transportu brakuje bo inaczej to w piątek moga wyjść niezłe jaja :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja sie deklaruje... Jadę w piątek, wracam w nocy (chyba ze nie będę w stanie, a bedzie pokoik to zostanę) mam wolne miejsce w samochodzie a jutro bede wiedział wszystko bo może nawet 3 miejsca. Przy okazji przydał by mi się jakiś nawigator bo nigdy tam nie byłem... więc zapraszam.

 

to co jest wyżej już jest nieaktualne. Jadę pełną gębą...

wszystko opisalem w DEKLARACJACH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...