Skocz do zawartości

Pożegnanie zimy w NMNP 28 LUTY NIEDZIELA


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

trasa to generalnie dużo słupków i trzepaków.tak jak roman urban lubi

 

Tak tak tak słupki słupki słupki...

 

0. Rom&Ania

1.Majkel

2.Durbos

3.Kuzyn Durbosa

4.STIFF

5. Przemeq

6. marro

7.heller

8.kielecka ekipa napinaczy :mrgreen:

9. MarioF

10. Rajdek2

 

pod warunkiem że:

dasz się przejechać koparką :mrgreen:

będzie co do mordki włożyć ( bez podtekstów :mrgreen: )

złożysz mi życzenia urodzinowo/imieninowe tegoż dnia :cool:

i pozwolisz parę słupków rozjechać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Majkel

2.Durbos

3.Kuzyn Durbosa

4.STIFF

5. Przemeq

6. marro

7.heller

8.kielecka ekipa napinaczy

9. MarioF

10. Rajdek2

11. tymon86 w astrze

12. owoc666

13.

14. KrzysiekO - pożyczony GT-ek

15. kolega KrzyskaO - Marcin - własciel GT-ka

 

 

Romuś dawaj przecież chciałes się spróbować :mrgreen: , ja seryjnym GT-kiem, a ty wypasionym Legasiem profi przygotowanym do rajdów.

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy mógł bym sie do was przyłączyć i pojechac do NMnP ale dojazdówka ode mnie to 150km w jedną strone i ...

czy ja jako swierzy posiadacz GTka mam wogóle jakiś sens jechać? Chciałem troszke nauczyć sie mojego 4ro łapka (może skorzystać z waszych porad) ale jak piszecie że zderzaki odpadają tam jeden za drugim to mi troszke szkoda go odrazu popsuć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam - nie dygaj. Ja tydzień temu robiłem pierwsze kilometry Legacem i nie było źle, urwałem blachy i podgiąłem delikatnie błotnik ale generalnie śmieje sie do dziś na myśl o tym. Frajda mega, poćwiczyć ogarnianie auta - bezcenne a blache sie wyklepie albo nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy mógł bym sie do was przyłączyć i pojechac do NMnP ale dojazdówka ode mnie to 150km w jedną strone i ...

czy ja jako swierzy posiadacz GTka mam wogóle jakiś sens jechać? Chciałem troszke nauczyć sie mojego 4ro łapka (może skorzystać z waszych porad) ale jak piszecie że zderzaki odpadają tam jeden za drugim to mi troszke szkoda go odrazu popsuć :(

 

jeśli chcesz być rajdowcem od początku to nie przyjeżdzaj bo faktycznie z auta zostanie gruz.

Natomiast jesli chcesz się pouczyć i poczuć auto to jak najbardziej jest to odpowiednie miejsce. zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE co do rajdowca to mam rajdowe Cinquacento :) A Subarak to powiedzmy marzenie które udało mi sie ziścić i jest to moje "cywilne" auto do jeżdzenia na codzień, dlatego też tak trochę upierdliwie boje sie uszkodzić autko i sie tak dopytuje. A poprostu nie ogarniam 4ro napedówki i nie chce patrzeć jaki czas wykręciłem ( bo od tego mam CC ) tylko żebym umiał sobie poradzić z nieprzewidzianą sytuacją .

Bo przyznam sie że pare razy troszke mnie zaskoczył i chciał bym sie bardziej z min zaprzyjażmić.

No i mam nadzieje że uda mi sie z wami troszke bliżej poznać aby jeszcze bardzieć poczuć klimat SUBARU :) Wiec jeżeli bede miał czas i pieniążki to sie wybiore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romuś dawaj przecież chciałes się spróbować :mrgreen: , ja seryjnym GT-kiem, a ty wypasionym Legasiem profi przygotowanym do rajdów.

 

będziem się próbować jak znów będziesz miał Evo :twisted: , jak jedziesz Gieteczkiem toś brat i możemy się po przyjacielsku powozić :mrgreen:

 

a Legaś nie jest do rajdów tylko do jeżdżenia wokół trzepaka :mrgreen: zapytaj Bolka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romuś dawaj przecież chciałes się spróbować :mrgreen: , ja seryjnym GT-kiem, a ty wypasionym Legasiem profi przygotowanym do rajdów.

 

będziem się próbować jak znów będziesz miał Evo :twisted: , jak jedziesz Gieteczkiem toś brat i możemy się po przyjacielsku powozić :mrgreen:

 

a Legaś nie jest do rajdów tylko do jeżdżenia wokół trzepaka :mrgreen: zapytaj Bolka :mrgreen:

 

nie wiem jak bedzie z trzepakami ale słupków Ci nastawiam :twisted: ...Romeczku...,,bardzo Cię polubiłem chłopcze...jak będziesz miał czas to wpadnij do nas...ale najpierw zadzwoń,,

 

kto odgadnie cytat płaci 100 zamiast 150 :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięku chłopaki bardzo chce jechac i na prawy napewno kogoś z doświadczeniem bede chcicął zabrać :) W tej chwili nie wpisuje sie na liste bo jeszcze nie wiem czy bede mogł jechać na 100% ale potwierdze obecnośc w pzyszłym tygodniu. Liczba osób ograniczona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie macie nic przeciwko i śnieg będzie jeszcze leżał to myślę że wpadnę polatać po białym. Zwłaszcza jeśli można się czegoś nauczyć :)

 

Jak ktoś już pytał - liczba miejsc ograniczona?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...