Skocz do zawartości

Kiedy nowe salony SUBARU???


mifalek

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że to pytanie już kiedyś padło... ale dużo czasu upłynęło i je ponowię:

 

Czy można liczyć na pojawienie się salonu jedynej słusznej marki w Lublinie, ewentualnie w Rzeszowie :?:

 

Zauważyłem, że ostatnio i moim mieście, czyli najbiedniejszym rejonie Europy, Polsce D a może nawet E (niestety), pojawiło się trochę Subaraków. A na pewno mogłoby być więcej, gdyby był jakiś salon Subaru. No i można byłoby się częściej spotkać z pasjonatami gwiazdek, a nie tylko "niesamowitym zbiegiem okoliczności" (pozdrowienia dla jako)

 

Pozdrawiam i oczekuję od Dyrekcji pomyślnych wieści :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Witam.

 

Rzeszów - już po rozmowach, ale przed wakacjami nie zdążymy. Wygląda na wrzesień.

Lublin - po 1 rozmowie, następna czeka. Prawdopodobnie też wrzesień.

Olsztyn - rozmowy umówione na czerwiec.

Wrocław - od czerwca

Warszawa (3-ci salon) - od czerwca.

 

Ponadto prowadzimy rozmowy w Bydgoszczy i Płocku.

Planujemy także (po znalezieniu odpowiednich partnerów) Częstochowę,Jelenią Górę,Kielce,

Nowy Sącz,Opole,Radom,Zieloną Górę.

 

To aktualny stan.

 

Po kilku błędach (Koszalin, Wrocław) staramy się być nieco ostrożniejsi.

A że ze względu na zdecydowany przyrost sprzedaży staliśmy się bardziej atrakcyjni dla potencjalnych partnerów ...

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: nie spodziewałem się aż takiego rozwoju. Toż to na podbój Polski w niedalekiej przyszłości się zapowiada ! Ale to dobrze :mrgreen:

 

Te kilka błędów, mogły kosztować SIP kilku obecnych właścicieli Subaru, a pewnie kosztowały jeszcze więcej przyszłych. Powinna być doceniona determinacja i zaufanie klientów z Wrocławia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Planujemy także (po znalezieniu odpowiednich partnerów) (...) Kielce (...)

 

WOW!!!

Nie wierzę własnym oczom... :twisted:

 

Ja co prawda jakiś czas temu solennie obiecałem sobie dać spokój z biznesem, to nie na moje nerwy i wrażliwość... ale jakby co, to się chętnie najmę do parzenia wiadomej firmowej kawy :lol: ... nawet nie na etat, tylko np. za przyjemność poobcowania z Szuwarkami... :lol:

 

Trzymam kciuki za projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie do Dyrekcji lub kogoś z firmy, kto wie.

 

Czy cuś się posunęło w temacie przedstawicielstwa w Kielcach? Czy - i ewentualnie kiedy można się spodziewać...?

 

Pytam nie bez kozery - znam klienta, który by się usubarzył, ale brak serwiu na miejscu go powstrzymuje... :evil: :wink:

 

Jeśli z powodów handlowych obowiązuje dyskrecja, proszę o info na priv - będę milczał jak głaz, poza znaczącym mrugnięciem do w/w potencjalnego klienta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Ojciec Założyciel

Przepraszam za opóźnienie (potężne) spowodowane m.in. ..... wyjazdami do potencjalnych dealerów :wink:

 

Kielce jeszcze niestety w kolejce oczekujących :(

 

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

W Olsztynie prowadziliśmy już rozmowy. W międzyczasie dostaliśmy nowe aplikacje.

Decyzje powinny być podjęte do wrzesnia, start, jaeżeli dobrze pójdzie, w październiku.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że szanowna dyrekcja jest osiagalna na forum. Korzystając z okazji z zadam kilka pytań, które wysłałem mailem parę dni temu:

" Chciałbym się dowiedzieć czy znana jest już dokładna data dostawy nowych WRX’ów?

Interesuje mnie również cena oraz czy Subaru Polska przewiduje podobne promocje dla osób wcześniej rezerwują sobie te auta jakie są w pozostałych krajach unii ( np. w UK jest to 2 tys. Funtów ).

Jaka jest forma składania zamówień? "

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z utesknieniem czekam natomiast na nowe ASO w W-wie...

 

Michał a po co nowe ASO w Warszawie ? Jak będzie zapotrzebowanie to pewnie szybko powstanie. Co tam ci się psuje, że nie mogą zreperować w "starych" ASO. Nowe ASO będzie się uczyć ze dwa lata !

 

Z "utęsknieniem" STIFAN :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam ci się psuje, że nie mogą zreperować w "starych" ASO.

 

Silnik :roll:

 

Tobie silnik, a mi nie chce wymienic poduszki pod dyfrem. Zeby ja wymienic musze jechac do Krakowa. Na pytanie, czemu w trakcie jazdy miga kontrolka recznego i prosbe o sprawdzenie ilosci plynu hamulcowego (logika wskazuje, ze jest malo plynu) pada odpowiedz, ze pewno mam zaciagniety hamulec reczny. Dlatego z utesknieniem czekam na porzadne ASO w Stolycy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Subaru Styl (Dukiewicz) ma własny serwis.

Współdziałanie w zakresie sprzedaży pozostaje bez wpływu na to.

Ponadto jest jeszcze serwis Adamski.

 

Czy wszyscy czytają tylko Forum :shock: :?: A co z listą serwisów ?

 

Na pytanie dot WRX nie powinienem odpowiedzieć, bo jest OT :twisted:

 

Ale niech tam - jako wjątek .

1. Dostawy przewidywane na koniec Października.

2. Zamawia się u dealera (mają juz listy zamówionych samochodów)

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Dyrekcji:

Dziękuje za odpowiedź. jeżli jest lista samochodów w drodze to na pewno jest znana cena w euro.

Trudno zamawiać i zaliczkować samochód bez wiedzy o cenie ostatecznej.

Rozumiem że promocji dla pierwszych klientow nie będzie ? :twisted:

Szkoda, że w Unii jesteśmy tylko "na papierze".

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Niestety to, że samochody zostały przez nas zamówione nie oznacza, że znamy ceny.

Trzeba pamiętać, że jako importer mamy nieco inne obligacje i zobowiązania, niż Państwo jako klienci.

Nie wiem dokładnie, jak zrozumieć uwagę odnośnie Unii.

Jeżeli chodzi o regulacje prawne (w tym podatkowe), to sie z tym zgadzam.

Jeżeli chodzi o nasz sposób postępowania, to proszę o wyjaśnienie.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie, jak zrozumieć uwagę odnośnie Unii.

 

Interesuje mnie również cena oraz czy Subaru Polska przewiduje podobne promocje dla osób wcześniej rezerwują sobie te auta jakie są w pozostałych krajach unii ( np. w UK jest to 2 tys. Funtów ).

 

Rozumiem że promocji dla pierwszych klientow nie będzie ? :twisted:

Szkoda, że w Unii jesteśmy tylko "na papierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Dyrekcji.

W części krajów unii ( Niemcy, Anglia , Belgia , Francja o tylu wiem) znana jest już data premiery i cena nowych wrx'ów. W częsci tych krajów pierwsi klienci zamawiajacy wrx'a w chwili obecnej mają preferencyjne warunki np. w Angli nazywa się to "promo first buy" i 2 tys. funtów rabatu za zamówienie auta na 2 miesiące przed terminem dostawy.

Prawdę mówiąc nie wierzę w informacje o nie znajomości ceny. Pracują w handlu zagranicznym od wielu lat i nie wyobrażam sobie zamówienia towaru za np. 1,7 mln euro ( 50 x wrx za 35.000 euro ) bez znajomosci ceny sprzedaży. No ale może SIP ma możliwość zwrócenia aut do FIH jak się nie sprzedadzą w Polsce ( w co nie wierzę ) bo cena bedzie na poziomie EVO IX.

Tak czy inaczej: Jak mam zamówić auto jak nie znam jego nawet przybliżonej ceny ? Nie mówie, że ma to być 133,500 zł. ale może np. 34.000 do 35.000 euro ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...