Skocz do zawartości

z kim konkuruje nowy Outback diesel?


Xanadu

Rekomendowane odpowiedzi

nie do końca zgadzam się z ocenami wyglądu nowego Outbacka...

w samochodzie siedzę w środku, a nie na masce, więc ważne, jak się czuję podczas jazdy, bo przecież to jest najważniejsze :wink:

Badania statystyczne dowodzą, że klienci kupują samochody głównie "oczami". Wygląd nowych modelu Subaru jednoznacznie wskazuje, że zarząd firmy poczuł się zagrożony rosnącą popularnością tej marki i co za tym idzie rosnącą sprzedażą i postanowił w dość niecodzienny sposób zahamować wzrost liczby aut Subaru na ulicach. Wszytko w imię obrony elitarności marki Subaru. :twisted:

 

A poważnie: Imprezę i Forka można jakoś przełknąć, ale Legacy i Outback to prawdziwe "ukoronowanie" ww. strategii. Aż się łezka kręci w oku, jak się patrzy na zgrabne sylwetki poprzedników. W JM-Auto widziałem ostatnio nowe Legacy obok poprzednika. A może to była Dacia Logan, bo wcześniej na Krakowskiej był salon Renault? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 424
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Imprezę i Forka można jakoś przełknąć, ale Legacy i Outback to prawdziwe "ukoronowanie" ww. strategii. Aż się łezka kręci w oku, jak się patrzy na zgrabne sylwetki poprzedników

naturalnie to subiektywne odczucie posiadacza nowego Outbacka, ale mnie się on od początku podobał :lol:

dodatkowym atutem w porównaniu z poprzednim modelem jest ogromna ilość miejsca wewnątrz

jedyne czego może brakować, to drzwi bez ramek i końcówki rur wydechowych po obu stronach (w nowym OBK wcale nie widać nawet tej jednej rury), ale te chyba do nowej bryły nie za bardzo by pasowały :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A poważnie: Imprezę i Forka można jakoś przełknąć, ale Legacy i Outback to prawdziwe "ukoronowanie" ww. strategii. Aż się łezka kręci w oku, jak się patrzy na zgrabne sylwetki poprzedników. W JM-Auto widziałem ostatnio nowe Legacy obok poprzednika. A może to była Dacia Logan, bo wcześniej na Krakowskiej był salon Renault? :)

 

 

Jeśli o mnie chodzi to nowy OBK zdecydowanie jest ładniejszy , bardziej wyrazisty charakter a Legacy sedan to już nawet bardzo mi sie podoba.

Wątek na temat nowego dizajnu Legacy , OBK itd. już był tyle wałkowany że czas chyba dać spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do końca zgadzam się z ocenami wyglądu nowego Outbacka...

w samochodzie siedzę w środku, a nie na masce, więc ważne, jak się czuję podczas jazdy, bo przecież to jest najważniejsze :wink:

Badania statystyczne dowodzą, że klienci kupują samochody głównie "oczami". Wygląd nowych modelu Subaru jednoznacznie wskazuje, że zarząd firmy poczuł się zagrożony rosnącą popularnością tej marki i co za tym idzie rosnącą sprzedażą i postanowił w dość niecodzienny sposób zahamować wzrost liczby aut Subaru na ulicach. Wszytko w imię obrony elitarności marki Subaru. :twisted:

 

A poważnie: Imprezę i Forka można jakoś przełknąć, ale Legacy i Outback to prawdziwe "ukoronowanie" ww. strategii. Aż się łezka kręci w oku, jak się patrzy na zgrabne sylwetki poprzedników. W JM-Auto widziałem ostatnio nowe Legacy obok poprzednika. A może to była Dacia Logan, bo wcześniej na Krakowskiej był salon Renault? :)

 

 

masz na myśli Imprezę ala Lanos?

Ocena wyglądu zewnętrznego to bardzo indywidualna kwestia. Najważniejsze, że nikt nie przechodził obok obojętnie. :mrgreen:

Pamiętajcie, że najważniejszy rynek dla Subaru to US i to widać w stylistyce. Swoja drogą to nie wiem czego się czepiacie. Mi się podoba.

Jasne, że A4 Allroad ma ładniejszą/spokojniejszą linię ale może nie o to chodzi....

 

PS. Wcześniej było Renault bo ta sama firma prowadzi ASO Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do końca zgadzam się z ocenami wyglądu nowego Outbacka...

w samochodzie siedzę w środku, a nie na masce, więc ważne, jak się czuję podczas jazdy, bo przecież to jest najważniejsze :wink:

Badania statystyczne dowodzą, że klienci kupują samochody głównie "oczami". Wygląd nowych modelu Subaru jednoznacznie wskazuje, że zarząd firmy poczuł się zagrożony rosnącą popularnością tej marki i co za tym idzie rosnącą sprzedażą i postanowił w dość niecodzienny sposób zahamować wzrost liczby aut Subaru na ulicach. Wszytko w imię obrony elitarności marki Subaru. :twisted: (...)

niestety jest dokladnie naodwrot :P

 

Subarakow na glownym rynku (tj. US) sprzedaje sie coraz wiecej, wiec jak widac design jak najbarzdiej OK :shock: :mrgreen:

 

 

p.s. mi sie tez nowe Subaraki z wygladu serdnio sie podobaja, ale kogo to obchodzi, skoro sprzedaz tylko rosnie :?: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i o to chodzi ... subaru w ameryce i kanadzie sprzedaje wiecej aut. Marka wygrala kryzys motoryzacyjny na rynku amerykanskim a nasi domowi malkontenci jak zwykle placza. calkowity brak realizmu :evil: kupcie sobie audi i bedzie spokoj po co zawracac sobie glowe subaru :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i o to chodzi ... subaru w ameryce i kanadzie sprzedaje wiecej aut. Marka wygrala kryzys motoryzacyjny na rynku amerykanskim a nasi domowi malkontenci jak zwykle placza. calkowity brak realizmu :evil: kupcie sobie audi i bedzie spokoj po co zawracac sobie glowe subaru :?:

Ameryka Płn. (a właściwie Stany) to główny odbiorca subaru, najważniejszy rynek.

Co do wyglądu to muszę Wam powiedzieć, że ostatnio jakoś tak OBK zaczął do mnie przemawiać i bardzo mi się podoba, natomiast w legasie ten nowy design jakoś mniej mi podchodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi to nie jest różnica.

Mogli chociaż hamulce lepsze zrobić. W każdym razie i tak nie będzie dostępny w EU więc problem z głowy :D

chodziło o różnice zewnętrzne :lol: hamulców też nie widać :lol:

ale takiego braku różnic w Subaru akurat bardzo nie widać (no może poza H6) - są marki, gdzie różnica ceny między autami wynosi 100 tys. zł, a zewnętrznie nie ma żadnej - kupujemy np. takiego A4 3,0 TDI za 212 tys. zł, a tu zajeżdża sąsiad identycznym 1,8 TFSI za marne 113 tys. zł :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płaci się za to ;-)

mialem Quattro z 99r i tak sytuacja jak na filmie moze sie zdazyc jak wylaczysz EDS wyrywaja bezpiecznik :idea:

 

 

Ta Pani raczej nie wie gdzie są bezpieczniki.

 

Link:

 

Jestem bardzo tym zaskoczony ,e , wręcz w szoku :shock: Quattro i takie numery :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam bym kupil subaru nawet z wygladem trabanta... i nawt mnie cieszy ze nie podoba sie... im mniej ich na drodze tym lepiej sie czuje...

marzy mi sie impreza lanos wrx -ale to jak odchowam moje pociechy bo teraz zbyt duzo klamotow...

 

JA GENERALNIE OD POCZATKU NIE WIDZIALEM KONKURENCJI DLA OUTBACKA (przestrzen, naped!, i ta dusza...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA GENERALNIE OD POCZATKU NIE WIDZIALEM KONKURENCJI DLA OUTBACKA (przestrzen, naped!, i ta dusza...)

bo to samochód (szczególnie diesel) dla faceta z jajami :lol:

1. dużo głośniejszy niż konkurencja

2. cieżkochodząca skrzynia biegów

3. strach o przypieczone sprzęgło

4. a te twarde plastiki... bezcenne!

mnie się tam to wszystko coraz bardziej podoba - im dłużej jeżdżę, tym bardziej jestem zadowolony i tym bardziej oddalam się od myślenia o innych markach :lol:

podejrzewam, że nawet jak uda mi się kiedyś zajeździć sprzęgło, to mnie też nie zrazi, bo skoro jedni potrafią na nim przejechać ponad 100 tys. km i nic się nie dzieje, to znaczy, że ja byłbym pierdołą, gdybym je zarżnął :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pkt 1 się nie zgadzam. chyba, że autor zapomniał o cudzysłowie.

napisałem całkiem świadomie i bez cudzysłowu, porównując nasze auto do Audi, czy Volvo - moim subiektywnym zdaniem jest głośniejszy, ale samo brzmienie silnika jest zdecydowanie przyjemniejsze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...