Skocz do zawartości

Najnowocześniejszy w Europie fotoradar


żółw

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze może przyjść z Policją i nakazem prokuratora (teoretycznie)

 

Nie może. Nie płacenie abonamentu nie jest przestępstwem, nie ma podstaw do dokonania przeszukania. A nawet jakby było to wierz mi, że ŻADEN, nawet NAJGŁUPSZY prokurator nie wydałby w tej sprawie nakazu.

Mam do czynienia z prokuratorami, nawet nie do końca głupimi, trochę się orientuję. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Musi mieć "uzasadnione podejrzenie, że poszukiwane rzeczy znajdują się w miejscu przeszukania". W praktyce na legitymację wchodzą w sprawach o narkotyki albo jakieś uporwadzenia. Acha, domowe kontrole legalności oprogramowania też należy między bajki włożyć.

 

Nie płacenie abonamentu nie jest również wykroczeniem, tak na marginesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ja Kurfa kocham ten kraj, cały czas mówi się o podwyżkach bo równamy do cen europejskich. Tu podobnie w tej ustawie jest, podpierają się tym co będzie obowiązywać np. u Niemców w roku 2007. Ale jakoś zarobki w górę nie idą, jak będę zarabiał 10 euro/ funtów na godzinę to możemy porozmawiać o abonamencie na TV, a nie kurfa teraz gdy dostaje się 5 złotych/h :evil::evil::evil::evil:

 

P.S. :oops: przepraszam za brzydkie wyrazy ale ten kraj mnie delikatnie to ujmując denerwuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. :oops: przepraszam za brzydkie wyrazy ale ten kraj mnie delikatnie to ujmując denerwuje.

 

a) Idź i głosuj na tych co zrobią lepiej

B) Załóż własną partię i przekonaj do niej ludzi

c) (Najłatwiejsze) pakuj się i zmieniaj kraj

 

Niestety my se tu możemy psioczyć na KRRIT i inne organa (członki) państwa a oni i tak mają to gdzieś. Zresztą na wybory za bardzo bym nie liczył, bo by dobrze wybrać trzeba być świadomym tego wszystkiego, by być świadomym - trzeba mieć jakieś wykształcenie - niestety, mimo, że wykształcenie się poprawia, to daleko jeszcze nam do świadomości (takiej ogólnospołecznej). Tak długo jak ludzie będą wierzyli w socjalizm i twierdzili, że wszystko im się należy od państwa - tak długo będziemy w tym bagnie się wspólnie taplać. Tak długo jak państwo będzie starało się za ludzi myśleć, tak długo ludzie będą bezmyślni. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakoś zarobki w górę nie idą, jak będę zarabiał 10 euro/ funtów na godzinę to możemy porozmawiać o abonamencie na TV, a nie kurfa teraz gdy dostaje się 5 złotych/h

 

Kropek zgadzam sie z Tobą w 100%. Szlag mnie trafia jak słysze ze na zmywaku w knajpie w Londynie zarabia sie po 5 funtów na godzinę a u nas jak ktos dostaje 5zł na godzine na ręke to jest mega wypas i wogóle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a) Idź i głosuj na tych co zrobią lepiej

B) Załóż własną partię i przekonaj do niej ludzi

c) (Najłatwiejsze) pakuj się i zmieniaj kraj

 

 

a) władza ma to do siebie, że deprawuje (szczególnie u Nas w Polsce). Ale może kiedyś to się zmieni, szczególnie gdy polityka przestanie być metodą na wzbogacenie się i/ lub unikanie odpowiedzalności karnej. Zresztą na kogo mam głosować, przeważnie jest to wybór miedzy mniejszym a większym złem. Ja nie mam swojego kandydata, ale będę głosował, nawet po to by oddać głos nieważny (by ktoś nie podpisał się za mnie). Jestem za wprowadzeniem okręgów jednomandatowych, bo wtedy jest szansa znaleźć informacje o kandydacie (bo to ktoś z okolicy) oraz podatkiem liniowym oraz za uproszczeniem systemu fiskalnego ( bo co US i jego pracownik to inna interpretacja przepisów oraz już mniej będzie się opłacało kręcić w zeznaniach podatkowych itp. więc ogónie powinno się to skończyć większym wpływem do budżetu)

 

B) tu jest problem, bo popularnością cieszą się te głoszące hasła populistyczne, a nie te głoszące ciekawe pomysły czy to natury prawnej czy ekonomicznej. Nie wiem czy to wynika z głupoty wyborców (bo w tym świecie nie ma nic za darmo), czy braku pomysłów na politykę.Zresztą jakoś do polityki mnie nie ciągnie, bo jest zbyt chora, brudna.

 

c) chyba na jakiś czas będę musiał zmienić klimat, mimo iż Polska ma wiele atutów takich jak piękny krajobraz, zdrowe żarcie- znaczy się naturalne, piękne kobiety i chleb itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropek zgadzam sie z Tobą w 100%. Szlag mnie trafia jak słysze ze na zmywaku w knajpie w Londynie zarabia sie po 5 funtów na godzinę a u nas jak ktos dostaje 5zł na godzine na ręke to jest mega wypas i wogóle...

 

Tylko, że on w tym londynie za głupią bułkę płaci piątaka (w PLN) a jak chce się napić piwa, to musi wyskoczyć co najmniej z dwudziestaka. O paczce fajek w ogóle nie wspomnę... Zarobki w UK wcale nie są takie fajne. No chyba, że komuś pasuje jedzenie półproduktów z Tesco / Safewaya i wynajmowanie wraz z 3284798327429837498324 (liczba przybliżona :mrgreen: ) Polakami jednego pokoju o rozmiarze 8 metrów kwadratowych... Wówczas pewnie odłoży parę groszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropek zgadzam sie z Tobą w 100%. Szlag mnie trafia jak słysze ze na zmywaku w knajpie w Londynie zarabia sie po 5 funtów na godzinę a u nas jak ktos dostaje 5zł na godzine na ręke to jest mega wypas i wogóle...

 

Tylko, że on w tym londynie za głupią bułkę płaci piątaka (w PLN) a jak chce się napić piwa, to musi wyskoczyć co najmniej z dwudziestaka. O paczce fajek w ogóle nie wspomnę... Zarobki w UK wcale nie są takie fajne. No chyba, że komuś pasuje jedzenie półproduktów z Tesco / Safewaya i wynajmowanie wraz z 3284798327429837498324 (liczba przybliżona :mrgreen: ) Polakami jednego pokoju o rozmiarze 8 metrów kwadratowych... Wówczas pewnie odłoży parę groszy...

 

Przemeq wydaje mi się, że przyjmujesz niewłaściwą perspektywę. Fakt, gdy jedziesz do Anglii z kasą z Poski to jest drogo, ale jeśli już zaczynasz zarabiać w funtach to tak strasznie nie jest. No chyba, że mieszkasz w Londynie, gdzie życie jest strasznie drogie nawet dla mieszkańców (2 pokojeokoło 40 m2 bez ekstrasów kosztuje około 120 tysięcy funtów :shock: jeśli chcesz kupić na własność) Za fajki płacić nie będę, bo nie palę :!: Jeśli teraz zrobimy zestawienie jeden funt= 1 złoty, to zobaczymy jakim Polska jest drogim krajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowocześniejszy w Europie fotoradar zostanie umieszczony na trasie Łódż-Tuszyn.Czujniki urządzenia będą zatopione w asfalcie,co uniemożliwi wykrycie przyrządu przez antyradary. (...) .Superfotoradar może być przewożony samochodem i umieszczany w dowolnie wybranym miejscu.Wyposażony jest w czujniki przeciw wandalom.

 

Jeśli chodzi o pierwotny temat - to jak to wreszcie działa :roll:

 

Co do radia w samochodzie prywatno/służbowym - ja tam jak jadę służbowo, to nie słucham radia :mrgreen: a prywatnie - to co innego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie a'prpos błota.....czy ktoś z Was miał doświadczenie z tym specjalnym sprayem,który to w cudowny sposób maskował rejestrację przed fotoradarem ?

 

Cuda czynie od niechcenia w trzy dni.

 

Matka Boska.

Ps. Tyko ze mnie Bosek wogóle nie slucha.

 

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuje sie centusiów, że na ul. Armii Krajowej (ograniczenie do 50km/h) od 23.05.2005 zamontowano wideoradary w pustych dotychczas skrzynkach. Wyskalowane są na 65 km/h.

 

mamusia

 

Koło Geanta też dziś policja majstrowała przy radarze... Pewnikiem juz działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za wprowadzeniem okręgów jednomandatowych, bo wtedy jest szansa znaleźć informacje o kandydacie (bo to ktoś z okolicy) oraz podatkiem liniowym

 

Lubię Cię... :wink:

 

Jak tak dalej pójdzie, to jednak trzeba będzie sobie tu gdzieś na obrzeżach Forum uwić kącik polityczny. Bo aż się prosi, żeby niektóre wątki poszerzyć, rozwinąć i obgadać... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Dojczland zbliża się do naszej sytuacji ! Tam też ceny idą w górę, a zarobki stoją w miejscu. Wszędzi jest, źle i już.

 

W Niemczech ludzie szczególnie stracili na zmianie waluty z Marki na Euro - to, co kiedyś kosztowało dajmy na to 2 DM, teraz kosztuje 2 EUR, niestety zarobki zostały odpowiednio i dokładnie przeliczone. Aż strach pomyśleć co by się stało, gdyby w Polsce miało być wprowadzone Euro :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Niemcy, to życzę mam wszystkim takiego samego kryzysu jak u nich, to polacy przestana może narzekać na jakiś czac. O ile to w ogóle mozliwe :lol:

Polska, a niemcy, to są nadal dwa odrębne światy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...