Skocz do zawartości

Boks


szubaru

Rekomendowane odpowiedzi

@Korton

 

Izu ma wielki potencjał. Wyglądem przypomina Joshue ale nie to jest w boksie kluczowe. Natomiast to co bardziej cieszy w ringu prezentuje się bardzo dobrze, bardzło ładnie się porusza, ma dobry timing i cios. Natomiast zbyt krótko widziałem go w ringu aby próbować coś mówić o technice, obronie itp.

 

Niemniej chyba na dziś postawiłbym na Niego w wale z każdym Polskim ciężkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dokładnie. Szkoda, że się nie udało. Widać, ze w piątej rundzie brakowało kondycji, ale po takich szalonych wymianach i zwrotach akcji trudno mieć pretensje. Czekamy na kolejne walki Izu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kliczko był świetnie przygotowany i dał dobra walkę. "Młody" który miał go pożreć przed 5 runda w szóstej prawie zakończył na deskach. Szacunek wielki dla obu Zawodników za świetna walkę. Przy warunkach AJa zapowiada się na jego panowanie w królewskiej przez najbliższe lata. A Kliczko... może jeszcze rewanż? Kto wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

jutro w nocy walka roku !! Wilder &  Fury, widzieliscie konferencje,jak Wilder mu skakal przed nosem,ale tam jest mega cisnienie i agresja !!! oj bedzie sie dzialo, Wilder 40 walk z czego 39 K.O , to naprawde niezla statystyka,ale jutro tak naprawde sie okaze czy jest czegos wart :D bo jak narazie to wiekszosc przeciwnikow to dolna polka,a Fury to jednak chyba inna liga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tylko to obejrzyjcie. Może to nie jest piękna walka ale coś z piękna boksu w niej jest. Kownacki niesamowicie mi zaimponował . Nie ma ładnej pracy nóg, nie widać techniki, nie widać pięknych uników i odprawił całkiem solidnego pięściarza HW :o   Czym ?!? Presingiem i celnością ciosów, zresztą całkiem ciężkich. Jestem pewien że Gerald był zfrustrowany, nie miał czasu stanąć i pomyśleć co teraz, ułożyć swoją akcję bo co chwila powietrze pruły ciężkie ciosy. przy czy Kownacki nie jest jakimś sterydowym gladiatorem.  Niezłą minę miał Deontay Wilder i bardzo chciałbym aby w następnej walce stanął właśnie przeciw niemu choć to niemożliwe chyba. Brawo Kownacki !!! A jeszcze rok temu podśmiewano się z niego...

https://www.youtube.com/watch?v=JJEcydYPIig

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Jacky X napisał:

Tylko to obejrzyjcie. Może to nie jest piękna walka ale coś z piękna boksu w niej jest. Kownacki niesamowicie mi zaimponował . Nie ma ładnej pracy nóg, nie widać techniki, nie widać pięknych uników i odprawił całkiem solidnego pięściarza HW :o   Czym ?!? Presingiem i celnością ciosów, zresztą całkiem ciężkich. Jestem pewien że Gerald był zfrustrowany, nie miał czasu stanąć i pomyśleć co teraz, ułożyć swoją akcję bo co chwila powietrze pruły ciężkie ciosy. przy czy Kownacki nie jest jakimś sterydowym gladiatorem.  Niezłą minę miał Deontay Wilder i bardzo chciałbym aby w następnej walce stanął właśnie przeciw niemu choć to niemożliwe chyba. Brawo Kownacki !!! A jeszcze rok temu podśmiewano się z niego...

https://www.youtube.com/watch?v=JJEcydYPIig

 

 

ogladalem beda z niego ludzie, przed sekunda wrzucilem temat w wydarzeniach sportowych, ale mozna tutaj przeniesc,tu jest typowo boks,kibicuje mu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie prawdziwa waga ciężka... dobrze się to oglądało. Ma chłop to coś, no i dobry cios :) W sumie Gołota też nie miał jakiejś imponującej budowy, a kładł na deski tych najtwardszych zawodników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dyziek

 

Gołota akurat miał warunki. Tyson tak wypękał na ważeniu, że nie mógł spać i zapalił skręta. Niestety chyba Gołocie podsunęli sterydy i zamiast ciężki to się zrobił klocowaty takie mam wrażenie. Młody Gołota to atleta , później to był zwał mięśni ale przewagi mu to nie dało.

 

Kownacki jest EWENEMENTEM w HW na miarę Butterbeana z całym szacunkiem. Ten drugi wcale nie był cienki. Bardzo chętnie zobaczę go z Wilderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi bardziej o wygląd - dzisiaj waga ciężka może się kojarzyć z imponującą budową, do której Kownackiemu daleko. Nie znaczy to jednak, że nie może posyłać na deski twardych zawodników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy z tym Kownackim, jak do tej porty nie miał przeciwnika z górnej półki, komentarz z neta z którym w 100% się zgadzam:

 

1. Iago Kiladze http://boxrec.com/en/boxer/422432
Były cruiserweight, ani razu nie pokonał zawodnika 3-gwiazdkowego (w skali 1-5 na boxrec).
2. Charles Martin http://boxrec.com/en/boxer/631078
Jeden z najsłabszych mistrzów wagi ciężkiej w historii, zdobył tytuł dzięki kontuzji rywala. To jego jedyna "wygrana" z bokserem 3-gwiazdkowym, bo na punkty lub przez KO mu się to nie udało.
3. Gerald Washington http://boxrec.com/en/boxer/621653
Ze znanych nazwisk na koncie ma jedynie wyboksowanego Chambersa, który już się skłaniał ku emeryturze. I tu również na próżno szukać choćby jednego pokonanego 4-gwiazdkowego rywala.

Żeby nie było, nie patrzę jedynie na statystyki i gwiazdki - oglądam boks, widziałem niektóre walki rywali Kownackiego. Doceniam Adama, to aktualnie jedyny nasz ciężki który ma szanse coś zdziałać. Ale nie gadajmy głupot że po kolei pokonuje bokserów z czołówki - bo nie pokonuje. To jedynie szerokie zaplecze czołówki.

Niech pokona kogoś naprawdę topowego:
Puleva. Povietkina. Ortiza. Parkera. To będzie można mówić że rywal był bardzo mocny.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, że tak. Chyba nikt nie myśli poważnie od razu o walce np z Wilderem. Chodzi raczej o to, ze jako polski bokser dobrze się zapowiada i przy ciężkiej pracy może coś osiągnąć. Dużo też nadrabia osobowością ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No obejrzalem ta walke, powiem wam ten caly Washington to nie wiem z kim on wczesniej boksowal, ale praca1 nog bardzo zlaba, zamiast odskoczyc od Kownasia to stal i czekal na plombe. Druga sprawa to opuszczone rece, zero obrony. Serce to on moze ma, ale pomyslunku na walke to nie wiele bylo. Boks to wbrew pozorom nie lupanie w dywan na trzepaku :) A Kownas ma miekkie brewki ;) Czas na wieksze walki nadejdzie, ale musi jeszcze duzo popracowac, nie tylko nad wyglądem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

czekanie do 6-tej rano sie oplacalo :D  cos w stylu Tysona :D Deontay jednak ma to [ edycja Moderatora ],walka z AJ bedzie nieunikniona :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...