Skocz do zawartości

Miałem sen.....


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się forum, które nie zamulało o każdej porze dnia i nocy..... sen w którym nie musiałem klikać na przycisk odśwież 16 razy w celu wyświetlenia jednej strony.... gdzie nie trzeba było czekać 2 minuty i 38 sekund, żeby się zalogować.... śniło mi się forum, forum działające sprawnie, gdy tylko potrzebowałem coś na nim znaleźć. Nie trzeba było wracać za godzinę z nadzieją, że forum już się odmuliło i zaczęło w miarę poprawnie działać.... a mówiąc "miare poprawnie" mam na myśli gdzie chociaż da się napisać post, bez uprzedniego ctrl+a, ctrl+c.... A przede wszystkim miałem sen, w którym forum posiada oddanych moderatorów i administratorów, którzy dbali by o techniczne aspekty oraz o komfort psychiczny użytkowników informując ich od czasu do czasu o ewentualnych pracach nad forum.....

 

To są moje marzenia.... marzenia użytkownika forum, który może się połączyć z witryną kiedy jego wola.... a nie wola forum....

 

I co z tego, że mamy "foruuuuum zamuuuulaaaa" jak nikt z tym nic nie robi.....

 

Czy można się spodziewać, że nastanie kres zamulającego forum..... ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem sen piękny sen, śnił mi się rodzinny dom...

Łage czygi czygi czygi...

:mrgreen:

 

Miałem sen piękny sen, śnił mi się rodzinny dom

Ciepły piec duży stół i pachnący na nim chleb

Miałem sen piękny sen, a w nim mamo Twoje ręce

Kroją chleb dają znak, żebym wrócił jak najprędzej

:mrgreen:

 

 

 

 

ja też bym chciał żeby forum nie zamulało :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się forum, które nie zamulało ??

 

To jakiś koszmar. Tera, jak sie matka przyzwyczaiła, że w trakcie logowania może spokojniuśko kupkę zrobić, to mi nie zmieniajcie, bo zeńde na skręt kiszek. Poza tem dawało mię pewną satysfakcje, że myśle szybciej od komputera. Szanowna wmordęratornio poproszę jeszcze troszeczke zamulić, bo ze wzglendu na matczyny wiek perystatyka jelit mię się pogarsza, czas na oddanie kupki mię się wydłuża i zanim zrobie to mię już wylogowywuje (JEZU!!! jakie trudne słowo).

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się forum, które nie zamulało ??

 

To jakiś koszmar. Tera, jak sie matka przyzwyczaiła, że w trakcie logowania może spokojniuśko kupkę zrobić, to mi nie zmieniajcie, bo zeńde na skręt kiszek. Poza tem dawało mię pewną satysfakcje, że myśle szybciej od komputera. Szanowna wmordęratornio poproszę jeszcze troszeczke zamulić, bo ze wzglendu na matczyny wiek perystatyka jelit mię się pogarsza, czas na oddanie kupki mię się wydłuża i zanim zrobie to mię już wylogowywuje (JEZU!!! jakie trudne słowo).

 

mamusia

 

:shock: Mamusia rządzi normalnie :grin: :grin: Od razu z rana humorek poprawiony, mimo, że zaraz idę do szkoły po 2 tygodniach leżenia i nic nie robienia :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę do szkoły po 2 tygodniach leżenia:

 

Synuś, to ty jesteś frajer, bo matka to by se w tem czasie odleżyn narobiła i przez nastempne dwa tygodnie, fajne siostry z rechabilitacyjnego, cztery zazy dziennie klepały by ją po dupie.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozgrzeszenie daje automatyczna sekretarka

Ja tam wolę pogadać z żywym człowiekiem, zawsze wciskam więc "0" i wybieram rozmowę z konsultantem.

Mamusia swoje grzechy konsultuje tyko z temi co z niemi grzeszy. Znaczy zapalam papieroska i pytam czy było dobrze. Konsultacje z teoretykami nie so dla mię niezbędne.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzienkuje wmordęratorni za przychylenie sie do matczyny prośby. Dzisiaj w trakcie zalogowywania (Jezu - zwichnełam se język) zdonżyłam nie tyko z fizjologią, ale umyć zemby, gary, okna, odkurzyć mieszkanie, nakarmić psa i se jeszcze chwileczke odsapłam przy kawce. Bóg Wam zapłać dobrzy ludzie.

 

mamusia odgruzowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umyć zemby, gary, okna, odkurzyć mieszkanie, nakarmić psa i se jeszcze chwileczke odsapłam przy kawce

I to wszystko przed dziewiątą :?: :shock:

Mamusia nie sypia, czy mieszkanie było malutkie, ślepe, wyposażone w jeden kubeczek na kawę, a psa wystarczyło wypuścić by sobie coś znalazł na zomb :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...