Skocz do zawartości

Muzea Motoryzacyjne w Polsce - praca mgr. z turystyki


grzesbboy

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam się z prośbą do wszystkich, którzy mają jakąś styczność lub jakieś info na temat muzeów motoryzacyjnych w Polsce, szczególnie potrzebna jest mnie literatura ( i to jak najwiecej, bo jak nie znajde to pan promotor nie zechce ciągnąć mojego tematu :sad: ) Jeśli znacie rownież jakiś kolekcjonerów aut zabytkowych to również kontant do takich osób by się przydał. Również jeżeli w waszych miejscowościach są jakieś muzea bądź zbiory, gdzie ukrywana jest motroyzacja - piszcie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eśli znacie rownież jakiś kolekcjonerów aut zabytkowych to również kontant do takich osób by się przydał.

 

miałem dwa duże fiaty...razem miały ze 30lat...czy juz jestem kolekcjonerem :) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jeżeli w waszych miejscowościach są jakieś muzea bądź zbiory, gdzie ukrywana jest motroyzacja - piszcie

 

Pojedź do Słomczyna - to jedno z największych, choć działających tylko weekendowo, muzeów motoryzacji, pełnym okazów, jakich świat nie widział :twisted:.

 

I wbrew pozorom nie żartuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w "Legendach PRL'u" Patryk Mikiciuk odwiedzał jakąś miejscówkę pod Krakowem/ w Krakowie gdzie stoi kilkadziesiąt klasycznych samochodów z tamtego okresu. Musiałbyś zadać pytanie na stronie tvnturbo (jesli mają forum).

 

ps. Co Wy tam w tej szkole przewodniki piszecie na pracę dyplomową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Warszawie oczywiście na ul. Żelaznej, tzw. Norblin

 

jak odpowiednio pogadasz to Cię wpuszczą tam, gdzie normalni nie mogą. Mi na przykład udało się ujrzeć auto którym jeździł bodajże Piłsudski ;)

 

w Otrębusach nie byłem, ale dużo słyszałem i widziałem, że tam robią na ilość, a nie na jakość, niemniej na pewno warto tam też się wybrać ;)

 

w Łodzi podobno powstaje jakieś mini prywatne muzeum w centrum, muszę podjechać i popatrzeć co i jak, dam Ci znać na pewno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w "Legendach PRL'u" Patryk Mikiciuk

 

Właśnie kontakt z nim bardzo by mi się przydał :mrgreen:

 

ps. Co Wy tam w tej szkole przewodniki piszecie na pracę dyplomową?

 

no jeszcze niewiem jaki dokładnie będzie profil pracy napewno musi być połączone z turystyką

 

Do napisania pracy magisterskiej potrzebna jest literatura (książki lub czasopisma). Internet to nie wszystko :wink: .

 

Właśnie o to najciężej :???:

 

 

Oczywiście wszystkie te muzea albo ich większość mam nadzieję odwiedzić i może na miejscu znajde jakąś literaturę, problem w tym że powinnienem ją podać już teraz, a nie mam zbytnio czasu na podróże w końcu sesja za pasem :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...