Skocz do zawartości

Pojeżdżawka w Słomczynie na dwóch torach !!!!


Max9

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A na tym drugim torze ktos probował jezdzic , czy nie udało sie go przygotowac

AK

 

zrobiłem kilka rundek ale jak dla mnie było jednak troche zbyt wyrypiasto, tzn były fragmenty bardzi fajne ale były tez mocno zmrożone koleiny i wyrwy oraz twarde bandy, na które mi szkoda było auta .

 

Tor ma jednak gigantyczny potencjał, mnóstwo zakrętów, nie widocznych z auta kolejnych sekwencji itd, potrzeba duzej znajomości zeby pójść pełnym ogniem :twisted: . Na Cynie to byłby decydującu odcinek na którym można bardzo dużo zyskać

 

[ Dodano: Sob Gru 19, 2009 9:50 pm ]

Brawa dla Pana w białym sti

 

 

dzięki, mam nadzieję ze pozytywne a nie z ironią z powodu jakiejś wpadki o której nie wiem :twisted: :wink:

 

hemek jesli to ty powoziłeś srebnym forkiem na dopalaczu to wielkie gratki, pięknie zapinałeś boczury :twisted::twisted::twisted:

 

Zresztą dziś inaczej niemożna byłlo jechać, było tak piekielnie ślisko ze tylko wrzucenie auta w zakret i napędzanie dawało szanse na przejechanie zakręty. Prawa patelnię jechaliśmy chyba 10km/h a i tak lądowaliśmy na zewnątrz :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem kilka rundek ale jak dla mnie było jednak troche zbyt wyrypiasto, tzn były fragmenty bardzi fajne ale były tez mocno zmrożone koleiny

Kuba wspominał , że za wczesnie te równiarki :?: tam wjechaly bo nie do końca bylo zmrozone. Widze , ze bez utwardzenia całosci to ten tor bedzie bezuzyteczny.... :wink:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wpadłem tylko na 2 godz i większość czasu przejeździłem właśnie na drugim torze, ale ja byłem fiatem cc z szutrówkami z przodu i dawało radę. Nie stresowałem się o auto, a jako ciekawostkę to widziałem tam nawet audi a8!!

 

doltuszyk, może masz jakieś foto srebrnego cc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba wspominał , że za wczesnie te równiarki :?: tam wjechaly bo nie do końca bylo zmrozone.

mówił nam, że wjechały też po zmrożeniu, ale jak widać niewiele to dało, gdzieniegdzie walały się zbite, zmrożone kawałki pokruszonych kolein..

po zapoznaniu od razu stamtąd uciekliśmy :neutral: , zdradziecki lód pod śniegiem, wspomniane koleiny - nie dało rady. łup, srup, łup za łupem

 

Bartekfi w forku! też miewał tam problemy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich spotkanych. Było SUPER :idea:

 

Choć w moim wykonaniu to pewnie bardziej przypominało carling :wink: niż jazdę po torze, ale zabawa przednia :mrgreen:

 

 

Bartekfi w forku! też miewał tam problemy..

 

 

Drugi tor rzeczywiście trochę nierówny.

Na początku jeszcze nie było źle, tylko na dwóch lub trzech zakrętach trzeba było uważać, ale po południu już był wyryp na maksa. Zmrożone koleiny działały jak krawężniki... Ja tam bałem się rozpędzić

 

[ Dodano: Nie Gru 20, 2009 4:14 pm ]

kilka fotek

beda dostepne do konca tygodnia po swietach

 

http://picasaweb.google.com/doltuszyk

 

 

bardzo fajne fotki :idea:

 

W ogóle szacun wielki dla Ciebie, że tyle wytrzymałeś na tym mrozie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo, po zdjęciach widzę, że było grubaśnie. Szkoda, że nie mogłem pojechać... :cry:

 

Tor ma jednak gigantyczny potencjał, mnóstwo zakrętów, nie widocznych z auta kolejnych sekwencji itd, potrzeba duzej znajomości zeby pójść pełnym ogniem :twisted: . Na Cynie to byłby decydującu odcinek na którym można bardzo dużo zyskać

 

NIELEGAL! :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...