Skocz do zawartości

Nowy konkurs na stronie SIP??


Fido__

Rekomendowane odpowiedzi

powiedziałbym, że stary-nowy kokurs - już kilka razy były przy okazji rajdów w poprzednim sezonie, ale zawsze to szansa na fajne nagrody, zastanawia mnie tylko czy zaproszenie na Rajd Polski oznacza, że fundują mi dojazd zakwaterowanie i jakieś ekstra emocje oprócz normalnego kibicowania :?: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista zostala przeslana i chyba powinna sie analizowac........ lista oczywiscie :mrgreen:

 

100% trafienia chyba (!!!) nie bylo... ale byly bliskie trafienia pierwszej 3ki z tego co zauwarzylem. Niestety nie moja to dzialka, wiec nie analizowalem.

 

Mysle, ze tajemnicy nie zdradze kiedy napisze, ze bylo ok. 1000 (tysiaca) zgloszen. Dlatego prosze o wyrozumialosc - przeanalizowanie tego troche potrwa. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... Sami zobaczcie

 

sorry za OT

 

Fido w Twoim podpisie widzę, że pozdrawiasz Xaviera, to znaczy, kogo :?: :D

 

No wielu Xavierów tu nie ma raczej. Jeden jest :D

 

No to ja już jestem zakręcony, chodzi o mnie :?: A jeżeli tak to, z jakiej okazji te pozdrowienia :?: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido w Twoim podpisie widzę, że pozdrawiasz Xaviera, to znaczy, kogo :?: :D

 

No wielu Xavierów tu nie ma raczej. Jeden jest :D

 

No to ja już jestem zakręcony, chodzi o mnie :?: A jeżeli tak to, z jakiej okazji te pozdrowienia :?: :D

 

Jeśli jesteś zakręcony, to nareszcie osiągnąłeś normalny tutaj stan :-D Wiesz jak to jest... Matrix, Wielki Brat... Nigdy nie wiadomo kto Cię pozdrowi na forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
A ja mam głupie pytanie: na stronie z konkursem jest napisane:

 

Na zwycięzców czekają:

I miejsce: zaproszenie na Rajd Polski,

 

w 2006 roku, czy miał być jakiś kolejny rajd?

 

O właśnie, to też mnie zaciekawiło !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

charlie, nie wiem ile jest w tym złośliwości, a ile wrogości. Bardziej myślałem, o tym, że w piłce coraz większe afery z sędziami wychodzą, w Polskich rajdach narasta problem nielegalek, ogólnie źle się dzieje. A tak naprawdę to miał być niewinny żartobliwy post bez jakichś kontekstów. Odnoszę, wrażenie, że interpretujesz moje posty w najgorszy możliwy dla mnie sposób, a mi nawet taka interpretacja nie przyszła do głowy... Mam nadzieję, że się mylę, ale jak sobie przypomnę taki twój post, że niby do sądu chce ludzi pozwać to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jak co ale zawsze mi się wydawało że jasno widać kiedy piszę poważnie a kiedy z humorem, ale może się mylę, jakbym wziął tego posta poważnie to bym trochę dłuższą odpowiedź wystosował i bez mr.greenów :mrgreen::mrgreen::mrgreen: , przestałem poważnie traktować to co piszesz już jakiś czas temu tak jak chciałeś tylko że wiesz... nie wiem czy nie za bardzo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...