Skocz do zawartości

We Wrocławiu skradziono STI'05, czarna, wersja USA !!


Stefan555

Rekomendowane odpowiedzi

We Wrocławiu skradziono Imprezę STI '05, czarna, wersja USA. Cechy charakterystyczne : srebrne felgi BBS 10-cio szprychowe, wgniecenie na tylnych prawych drzwiach.

VIN JF1GD70695L516045. Gdyby ktoś z forumowiczów widział to auto, to proszę o info do mnie lub na Policję.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze to forum jest tak duze, ze predzej czy pozniej ktos cos bedzie slyszal lub widzial. Przykre!!! Moze czesci.. moze ktos pojedzie po jakies graty i zobaczy w stodole rozgrabionego STI to milo by bylo zeby spelnic obywatelski obowiazek i strzelic z ucha milicji w takiej sprawie.

 

To tak jak z kradzionymi oryginalnymi kolpakami, dopoki bedzie allegro i bedzie tam mozliwosc kupienia ich za 1/4 ceny serwisowej to beda amatorzy i kolo sie zamyka.

 

Mam nadzieje ze sie wczesniej znajdzie, trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak z kradzionymi oryginalnymi kolpakami, dopoki bedzie allegro i bedzie tam mozliwosc kupienia ich za 1/4 ceny serwisowej to beda amatorzy i kolo sie zamyka.

 

 

Akurat jeśli chodzi o kołpaki (i inne pierdółki; zaślepki, lusterka itp) to moim zdaniem ten cykl zaczyna się od wygórowanych cen serwisowych... Dopóki orginał będzie kosztował 200 PLN w serwisie, to będzie się go "opłacało" kraść, bo to łatwy zarobek :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze to forum jest tak duze, ze predzej czy pozniej ktos cos bedzie slyszal lub widzial

 

Też tak myślałem, jak mi okradli wóz. Przecież jaki właściciel subaru kupiłby seryjne złote felgi z lekko używanymi RE070, nie spytawszy co to i skąd to... I oczywiście się myliłem :roll:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze by tak wieksze foto, numery rejestracyjne. na pewno zwiekszy to szanse...

Tablice zostały od razu wymienione, pozostały mi tylko po dwa czarne zatrzaski.

Auto skradziono z podziemnego garażu. To takie ostrzeżenie dla tych,którzy myślą,że gdy jest schowany to nie kusi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ,że AC załatwia sprawę problemu kradzieży samochodu,oczywiście dobrze doubezpieczone.Mi ukradli mojego WRXa w lipcu ,odnalazł sie po kilku dniach w jakiejś dziupli pod Krakowem przygotowany już do cięcia :evil: .Nawet ubezpieczenie w MTU dało rady.Wypłacili po 50 dniach więcej niż ja dałem za auto+zostały mi wszystkie elem.blacharskie ,cała karoseria z papierami,silnik,skrzynia ,zawieszenie i wnetrze ,niestety spakowane w workach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem zainwestować we własne zabezpieczenie,dziś potrafią praktycznie kazde auto z fabrycznym alarmem zakosić,ale juz z samoróbką mają problem,chyba że podjadą z lawetą s......ny,naprawdę polecam u dobrego elektronika wizytę,u takiego który pracuje po godzinach,złodziej praktycznie nie ma czasu na szukanie i bawienie się w rozpracowywanie naszego zabezpieczenia,opuści auto szybko tak samo jak się dostał do niego,jakiś czas temu był program o takich panach co się trudnią takim procederem,chyba że wie że nikt nie będzie mu przeszkadzał przez najbliższe kilkadziesiąt minut,ale te kilkadziesiąt minut to dla niego być albo nie być na wolności,albo w [moderator czuwa] od właściciela i połamane rączki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefan555, wyrazy :evil:

 

Z parkingu podziemnego mojego bloku zniknęło w ciągu roku też kilka aut i kilkanaście rowerów. Zmieniono agencję ochrony, która zmodyfikowała system w ten sposób, że może blokować piloty i przez bramę ciężko wyjechać. Ciekawe , że ludzie ułatwiają jeszcze życie złodziejom i zostawiają piloty do wyjazdu w samochodach.

Patent, który ja mam opracowany (nie instalowałem jeszcze w tym bloku), to bezprzewodowa kamera na czujnik ruchu przy miejscu parkingowym i podgląd na kompie.

Dobrą opcją jest też gps albo tańszy gsm - era ma opcję włączenia lokalizowania dzieci za pomocą ich telefonu (https://gdziejestdziecko.pl/era/public/sc01-read.jsf). Subaru też dziecko więc można podpiąć na stałe pod aku i niech się lokalizuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...