Skocz do zawartości

Gdzie w Warszawie założyć hak holowniczy?


KamilM

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba zwrócić uwagę na wybór takiej konstrukcji haka, która nie powoduje kontaktu zawieszenia wydechu z jedną ze śrub mocujących hak. U mnie mimo bardzo firmowego haka (bosal) jest taka sytuacja i mimo pewnych modyfikacji zawieszenia wydechu wciąż się z tym męczę.

 

Z Twojego posta wynika, że raczej masz już hak tylko szukasz warsztatu więc może ta moja powyższa uwaga jest już bezprzedmiotowa. Potwierdzam też, że najlepiej założyć hak w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie w Warszawie założę hak holowniczy do forestera 2006. Szukam porządnego zakładu, gdzie polutują styki i wszysko jak nalezy

Jezeli kupisz w ASO to tam zakladaj , jezeli jakas firma sprzedaje haki przeznaczone do Subaru to najczęsciej maja/znaja firme montujaca i tam montuj. Unikniesz w ten sposob niespodzianek typu nie pasuje , brak elementu w opakowaniu itd. Wiadomo gdzie sie zglosic jakby cos było nie tak ( gwarancja )

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chciałem założyć hak do forestera , to ASO odesłało mnie do Raszyna - koło kościoła .

Znalazłeś ten zakład , jesteś zadowolony ?

Melduj , bo sam muszę założyć ten hak :razz:

I kliknij pomógł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Co powiecie na taki hak:

http://allegro.pl/hak-holowniczy-wiazka ... 65595.html

 

jak sprawdzić, czy nie będzie kolidował z tłumikiem?

 

W warszawskim ASO rzucili 2200zł za hak z montażem, w tym sam montaż 350-400zł. Pod innym wewnętrznym tego samego ASO podano mi cenę netto za hak 1050 lub 1150zł, nie jestem pewna, czy dobrze usłyszałam. Z moich obliczeń wynika, że 1150 plus 23% VAT i montaż za 400zł daje ok. 1800zł, a nie 2200... No, ale może dwaj panowie mieli na myśli różne haki w innych cenach. Tak czy inaczej uważam, że to pierońsko drogo, więc proszę o pomoc jak wybrać pasujący hak, który nie będzie obijał niczym o nic ;)

 

Montować mogę już w ASO, jeśli się zgodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu zakładałem hak w ASO (Warszawa). Zapłaciłem niecałe 1800PLN za hak odkręcany (znaczy żeby zdemontować końcówkę, trzeba odkręcić dwie śruby). Hak odpinany kluczykiem - 2400. Masakrycznie drogo. Nie wiem co mnie napadło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miesiac temu sam zakladalem hak do forestera SG MY'08

 

1h lezenia pod autem + 1h na elektryke i gotowe

 

serdnio rozgarniety facet z dostepem do podstawowych narzedzi poradzi sobie

 

koszt haka 350zl na alledrogo

 

 

ppmarian, a czy ten hak z alle- był razem z modułem? Dowiedziałam się u montażysty, że są dwie opcje, ani on ani ja nie wiemy jak jest w foresterze MY05, albo jest "normalnie" albo potrzebny moduł. Jest potrzebny?

 

Gdyby hak montował się od samego leżenia pod autem, to mogę poleżeć nawet i po 2h ;P

 

Znalazłam zakład pod w-wą z następującą ceną: 615zł hak Bosala, 100zł montaż. Jeśli potrzebny jest moduł, to płaci się dodatkowo 230zł za moduł plus 150zł za montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Melduję: hak założyłam w Zielonce pod W-wą, zapłaciłam 615zł montaż plus hak polskiej firmy (żaden bajer, montowany na dwie śruby). Hak Bosala stówę drożej. O tłumik nic nie stuka (przynajmniej do tej pory). Jak ktoś chce konkretne namiary na zakład, podam na prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Melduję: hak założyłam w Zielonce pod W-wą, zapłaciłam 615zł montaż plus hak polskiej firmy (żaden bajer, montowany na dwie śruby). Hak Bosala stówę drożej. O tłumik nic nie stuka (przynajmniej do tej pory). Jak ktoś chce konkretne namiary na zakład, podam na prv.

Możesz podać co to za hak jest ? Jakie są wpisy w dowodzie rej, (nacisk na hak) Edytowane przez yarro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także podepnę się pod temat. Powiedz jakiej firmy założyłaś hak. Dodatkowo mam pytanie czy da się założyć hak tak by odłączał czyjniki parkowania. Zasadniczo nie powinno to przeszkadzać ale przy cofaniu będzie można dostać k!#%!#cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...