Jump to content

Gdzie serwisujecie swoje imprezy

gred
 Share

Recommended Posts

Mam zapytanie: gdzie w wielkopolsce serwisujecie swoje Imprezy? Czy oprócz sewisu poznańskiego autoryzowanego ? są jeszcze jakieś miejsca, gdzie mechanicy są naprawdę pasjonatami tej marki? Pozdrowionka.

Mam zapytanie: gdzie w wielkopolsce serwisujecie swoje Imprezy? Czy oprócz sewisu poznańskiego autoryzowanego ? są jeszcze jakieś miejsca, gdzie mechanicy są naprawdę pasjonatami tej marki? Pozdrowionka.

W związku z tym, że forum to jest własnością Subaru Import Polska, polecać sobie można tylko ASO.

W związku z tym, że forum to jest własnością Subaru Import Polska, polecać sobie można tylko ASO.

Bez przesady. Jasne jest, że w pierwszym rzędzie na forum są ASO, bo nikt od Nich nie powinien lepiej ogarniać tematu i zasadniczo to jest prawada, ale jakiegoś czasu chyba cenzura nie obowiązuje w tym kraju, co? :mrgreen:

Pisze się tu o "zakazanym sklepie", o panach Zenkach i innych nieautoryzowanych garażowcach, więc po co to udawanie, że wszyscy jesteśmy tylko i wyłącznie klientami ASO?

Czy z ręką na sercu, wszystkie graty i usługi, każdy nabył w ASO?

Czy oprócz sewisu poznańskiego autoryzowanego ? są jeszcze jakieś miejsca, gdzie mechanicy są naprawdę pasjonatami tej marki?

http://www.subaru.pl/serwis_mts.html MTS Marek Kluszczyński-Dzierżoniów w 100% polecam, wszystko to o czym piszesz tam właśnie znajdziesz. Mimo że to daleko, to bynajmniej jak dla mnie i jeszcze kilku znajomych bardzo się opłaca. Tam faktycznie można poczuć pasję do marki...Co do Kocaru-nie wiem, nie byłem nigdy, ale pewnie też chłopaki ogarniają.

Mając KOCAR pod nosem wogóle bym gdzie indziej nie szukał. Ja mieszkam w Gdańsku i nawet stąd jeżdżę do Kocaru - nigdy się nie zawiodłem.

2*2 turbosprężarka, niestety nie mam zaufania do kompetencji ASO w Kielcach i w Łodzi pisałem o tym w innym temacie

ostatnio w Łodzkim ASO stałem 30min żeby dowiedźieć się, że nie mają interfejsu diagnostycznego, innym razem panowie nie chcieli mi zdradzic jaki olej leją do skrzyn i mostów - podziękowałem bo nie chce ryzykwoać i więcej tam nie pojade

ares,

nie ty jedyny z Łodzi uciekłeś ;D

jest was więcej. było juz czas jakiś temu na forum...a więcej chyba w rozmowach pozaforumowych :twisted:

Ja tam robie wiekszosc w zakazanej firmie, czesci orginały w 25% ASO 3 razy rozczarowałem sie dostepnoscia części i czasami oczekiwania....Mowa o Mikołowie

Co do MTS nie byłem ale jak kilku znajomych było i sie rozpływaja z zachwytu znaczy ze tak jest.

• 1 month later...