Skocz do zawartości

Gdzie serwisujecie swoje imprezy


gred

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zapytanie: gdzie w wielkopolsce serwisujecie swoje Imprezy? Czy oprócz sewisu poznańskiego autoryzowanego ? są jeszcze jakieś miejsca, gdzie mechanicy są naprawdę pasjonatami tej marki? Pozdrowionka.

W związku z tym, że forum to jest własnością Subaru Import Polska, polecać sobie można tylko ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zapytanie: gdzie w wielkopolsce serwisujecie swoje Imprezy? Czy oprócz sewisu poznańskiego autoryzowanego ? są jeszcze jakieś miejsca, gdzie mechanicy są naprawdę pasjonatami tej marki? Pozdrowionka.

W związku z tym, że forum to jest własnością Subaru Import Polska, polecać sobie można tylko ASO.

 

Bez przesady. Jasne jest, że w pierwszym rzędzie na forum są ASO, bo nikt od Nich nie powinien lepiej ogarniać tematu i zasadniczo to jest prawada, ale jakiegoś czasu chyba cenzura nie obowiązuje w tym kraju, co? :mrgreen:

Pisze się tu o "zakazanym sklepie", o panach Zenkach i innych nieautoryzowanych garażowcach, więc po co to udawanie, że wszyscy jesteśmy tylko i wyłącznie klientami ASO?

Czy z ręką na sercu, wszystkie graty i usługi, każdy nabył w ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oprócz sewisu poznańskiego autoryzowanego ? są jeszcze jakieś miejsca, gdzie mechanicy są naprawdę pasjonatami tej marki?

 

http://www.subaru.pl/serwis_mts.html MTS Marek Kluszczyński-Dzierżoniów w 100% polecam, wszystko to o czym piszesz tam właśnie znajdziesz. Mimo że to daleko, to bynajmniej jak dla mnie i jeszcze kilku znajomych bardzo się opłaca. Tam faktycznie można poczuć pasję do marki...Co do Kocaru-nie wiem, nie byłem nigdy, ale pewnie też chłopaki ogarniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2*2 turbosprężarka, niestety nie mam zaufania do kompetencji ASO w Kielcach i w Łodzi pisałem o tym w innym temacie

 

ostatnio w Łodzkim ASO stałem 30min żeby dowiedźieć się, że nie mają interfejsu diagnostycznego, innym razem panowie nie chcieli mi zdradzic jaki olej leją do skrzyn i mostów - podziękowałem bo nie chce ryzykwoać i więcej tam nie pojade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam robie wiekszosc w zakazanej firmie, czesci orginały w 25% ASO 3 razy rozczarowałem sie dostepnoscia części i czasami oczekiwania....Mowa o Mikołowie

Co do MTS nie byłem ale jak kilku znajomych było i sie rozpływaja z zachwytu znaczy ze tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...