Skocz do zawartości

Zrzuta na Subaraka dla Wełniacza


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 447
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki :) Dzisiaj popadało i potestowałem trakcje :twisted: Na piachu się kręci pięknie :roll: Podjeżdża pod takie górki błotne, że kumpel który ma Jeepa Cherokee powiedział, że chyb go sprzeda i już wie po kogo będzie dzwonił jak się gdzieś zakopie :mrgreen: Nie wiem jak Wam dziękować za zmotywowanie mnie :roll: Ide do działu sprzedaży szukać opon :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz, gratulacje :idea: Ja może po wakacjach dołączę do wolnossących gwiazdek :twisted:

 

Ja mam nadzieje zebrac PLNy i kupic wolnegossaka z okazji zakonczenia studiów czyli w czerwcu, może się uda.

 

A wtedy możemy założyc podklub wolnegossaka najmłodszych użytkowników :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Wełniacz :grin: :grin:

Na Frączki z nim na testy! Na Frączki!!

pzdr

Taaaaa... widzialem tam dacha kiedys i na pewno po torach szutrowych nie bede upalal.
Ja mam nadzieje zebrac PLNy i kupic wolnegossaka z okazji zakonczenia studiów czyli w czerwcu, może się uda.

 

Zbieraj bo warto :idea: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co, robimy następną zrzutkę...?... kto następny chętny?

 

Tu jestem! Skoro pozbyłem się Imprezy... a marzy mi się za jakiś czas pierwsza generacja Legacy Turbo :twisted:

 

Ide do działu sprzedaży szukać opon

 

Patrz Pan, dwa komplety prawie nowych opon dostał, a szukać będzie używek do upalenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz Pan, dwa komplety prawie nowych opon dostał, a szukać będzie używek do upalenia ;)
Po co niszczyc nowe jak moznaby jakies uzywki pomeczyc. Chociaz najlepszym wyjsciem jest duży opad śniegu i tak od grudnia do kwietnia żeby poleżał :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję, dziekuję, a co by dała sama akcja dla akcji, bez jak zwykle stających na odpowiednim poziomie Forumowiczów? Mój udział, to tylko kilka liter i parę groszy, a resztę Wy załatwiliście :lol: no i Wełniany.... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak swoją drogą to Ci współczuje, bo pewnie teraz bardzo mało spisz.
Wlaśnie mało spałem przed zakupem bo się doczekać nie mogłem a teraz dobrze zacząłem sypiać :cool: Zreszta musze spac twardo i intensywnie bo szybciej poranek nastepuje i jazda do roboty SI :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz Pan, dwa komplety prawie nowych opon dostał, a szukać będzie używek do upalenia ;)
Po co niszczyc nowe jak moznaby jakies uzywki pomeczyc. Chociaz najlepszym wyjsciem jest duży opad śniegu i tak od grudnia do kwietnia żeby poleżał :wink:

 

jak mozesz to poczekaj do 20 grudnia to ci swoje oddam sa prawie zjechane ( doszlu do znacznikow) ale na upalanka jeszcze starcza a i widze ze masz stalowki a ja mam swoje wrxsowe alu wiec moze za jakis pasztet ci je moge oddac , sa w dobrej kondycji no i na dogodne raty ci moge to rozlozyc , jak cos to wal jak w dym a opony masz u mnie na 100 %

felgi z oponami beda w olsztynie po 20 grudnia wiec jak ci sie spodobaja to sobie je wez a z kasa sie napewno dogadamy

 

zdjecia wkleje jutro jak je umyje

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z oponami mi sie nie spieszy, po suchym nie bede szalał i tak, wiec jak sie nadarzy dobra okazja i wymysle gdzie trzymać opony to wtedy cos pomysle. Zdjęcia i oferty mile widziane chociaz przyznam, ze już jest nieproporcjonalnie wiecej ofert niz miejsca w piwnicy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...