Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

burzum :) gratuluje :)

co do rajdow to byc moze juz za 3 tygodnie bedziesz z nim jezdzil...ale nie zycze tego tobie/wam :) w razie kolek zapisz sobie na czole -zone uspokoic, malego do fotelika i rajd po dziurach...to najlepsze lekarstwo o niebo lepsze niz sab simplex ;)

 

swoja droga czy ktos z was mieszka w Dabrowie? obok mojego domu wciaz widze przejezdzajacego czarnego forka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszemu Szkodnikowi fotelik do 13 kg wystarczył do 9 miesięcy - za duży skurczybyk się zrobił i musieliśmy do Forka kupić już kolejny fotelik. Również spóźnione gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje burzum.. :)

ja niestety nie mam humoru bo na dzisiejszym superoesie walczac o 1st place w generalce na 4 odcinku obrocilo panewe :/ masakra :((

chyba trzeba bedzie zainwestowac w cosworth oil sump z przegrodami, Pkocial,- masz jakies propozycje?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety nie mam humoru bo na dzisiejszym superoesie walczac o 1st place w generalce na 4 odcinku obrocilo panewe :/ masakra (

 

to jak wtedy stałeś za metą z otwartą maską ? nie chciałem podchodzić i tyłka zawracać bo stare pancerne Subaru się podobno nie psują :|a szkoda bo obserwując z boku jazda była naprawdę widowiskowa i imponująca, wszystkim dosłownie szczeny opadały :) ale ja Ci tego nie muszę mówić :D

ja natomiast miałem problem z heblami... po każdym przejechanym odcinku z kół dymiło się jakbym tam kiełbaski smażył... na szczęście nie było to aż tak mega odczuwalne w jeździe a jeszcze w dodatku jechałem na zimówkach, tragedija

 

no i pozdrowienia dla SubAdr z którym sobie troszkę pogawędziliśmy o klasykach, jeśli byś miał jakieś pytania odnośnie Legasiów wal na PW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i pozdrowienia dla SubAdr z którym sobie troszkę pogawędziliśmy o klasykach, jeśli byś miał jakieś pytania odnośnie Legasiów wal na PW :wink:

Dzięki, od-pozdrawiam serdecznie :mrgreen:

Co do klasyków to jest o czym opowiadać i o co dbać :)

Wrzuciłem na Picase kilka zdjęć i filmików z OESu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do klasyków to jest o czym opowiadać i o co dbać

 

a to fakt, szkoda że wyniki takie tragiczne :mrgreen: jestem 22 na 24 w klasie :mrgreen: chyba trzeba będzie pomyśleć o jakimś Swifcie GTi bo Legackiem za dużo w takich warunkach nie zwojuje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...