Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Panowie PEEEEAAAAACCCCEEEE!!! :) (nie mylić z tym od kaczek :wink: ) I subaru fajne, i is-y fajne - z własnego doświadczenia wiem :) Tak się rozkręcacie, że się zaraz krwawo zrobi :P

 

doqtor - trendseterzę razem z Tobą :lol: Chociaż na razie też początkujący ze mnie rwd-owiec(czyni)...

 

A gdzie Ty tu zagrożenie krwią widzisz?

Zwiąże się doqtora jutro, wrzuci do bagaznika bawary i skończą się puste tematy na forum :mrgreen: :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mylisz sie... przecietnie zrobiony IS jest w stanie zrobic na slicku 1.56 -1.57 na Poznaniu, O gtku zapomnij

 

 

przecietnie zrobiony GTek?

 

napisz co porównujemy, przygotowany na tor samochód na slicku, z ustawionym zaiwieszeniem pod tor, kirowca który zjadł zęby na tym torze z seryjnym 10 letnim samochodem z zawiasem, który przelatał 160tys km po polskich drogach i kierowcą który pierwszy raz w zyciu widzi jakikowiek tor?

 

 

no bądźmy choc odrobnę racjonalni w tych czystoteoretycznych porównaniach róznych samochodów, o różnych napędach, róznych układach zasilania, masach, kierowcach, oponach... tu sie nic kupy nie trzyma :wink:

 

 

napiszę autorytatywnie że moje jest najszybsze.... a kiedy i w porównaniu do czego to już się jakoś dobierze i pokmini :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAniurJ ile robiłeś na torze suchym z ciekawości? tor i czas to kwestia ustawień, opon, wagi bez tego nie ma czasu i oczywiście kierownika zawsze

 

za dużo mocy jak masz źle samochód ustawiony mocno spowalnia i nigdy dobrego czasu nie zrobisz , coś o tym wiem :) ale może się kiedyś nauczę

 

Burzum szkoda że odpadasz , odpaliłem swojego grata dziś specjalnie aby się pościgać z Tobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAniurJ ile robiłeś na torze suchym z ciekawości? tor i czas to kwestia ustawień, opon, wagi bez tego nie ma czasu i oczywiście kierownika zawsze

jak pisałem wcześniej mój best na suchym to 1,59 na beznadziejnej oponie (uniroyal rainsport2), jest masa rzeczy do poprawienia w ustawieniu zawiasu (jeżdżę autem na codzień) + największy problem - kierowca ;)

 

uamzim - gracovy zrobił 1,52 GTkiem i to wcale nie jakimś super mocno dłubniętym ;) więc nie przesadzłbym z tym małym potencjałem subaru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracowego GT nie ma co porównywać bo ma mocno dubniętego to raczej GT - STI SWAP, dccd z dobrym kompem zewnetrznym , zawias , hebel, slick, klatka , skrzynia z silnikiem około 330KM robi swoje :)

Uazimim sporo latał po torze więc może być najszybszy z nas wszystkich patrząc na czas 1,52 min seryjnym type R to bardzo ładnie

 

Mój waży odelżony 1480kg czyli śmiech na sali + kierownik , marzy mi się 1,43,9 zrobić swoim realne jak ogarnę zawias, opony i ustawienia DCCD muszę 2 sek urwać co jest dużo, 1 sekundę wiem jak druga zobaczymy jaki będzie wiatr:)

 

 

Co tam Koszalin jest blisko , uważaj na drodze tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PKocial, kurde, to będę, stanę na głowie. Musze po prostu podskoczyc do koszalina i wrocic. Pamiętaj, że ja mam odelżony setup (błotnik i kudły), więc musisz się spiąć.

 

No to ja muszę ze swojego zeskrobać 30 kg lodu, to wtedy będę miał szansę z Wami :lol:

 

Ja tam RWD nie lubię (oprócz Malucha i Dużego Fiata), FWD uwielbiam (oprócz Łady Samary i Daewoo Lanosa) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to uwaga, bo ja nadjeżdzam moim potworem FWD :D Przyzwyczajajcie się do widoku tego tyłu ;D

 

http://picasaweb.google.com/bartoszpotyralski/RENAULT#5551755204139689426

 

Ale że co, na GT to wsadzisz i na dachu będziesz woził? :mrgreen:

 

Jesteś na torze jutro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cz_mamba...mimo że się nie znamy...już Cię lubię :lol:

Zwiąże się doqtora jutro, wrzuci do bagaznika bawary i skończą się puste tematy na forum :mrgreen: :wink: :mrgreen:

no właśnie...przydałby się jakiś balast bo opon już nie mam zbytnio i tył mi strasznie ucieka...może ktoś na ochotnika...Aras, zostałeś wybrany w tajnym głosowaniu... :mrgreen:

gracovy zrobił 1,52 GTkiem i to wcale nie jakimś super mocno dłubniętym ;) więc nie przesadzłbym z tym małym potencjałem subaru ;)

miałem okazję nim jechać...i mam zupełnie odmienne zdanie...(silnik, zawias, hebel, kąty, lekka buda) auto koza...ostatnio na Barbarze śmigał

Z wyników jestem średnio zadowolony jednak jak na całkowicie seryjne auto to chyba nie ma tragedii.

...bo tragedia jest u mnie... :mrgreen:

 

Pozdro i do jutra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny był nocny oes :)

Z wyników jestem średnio zadowolony jednak jak na całkowicie seryjne auto to chyba nie ma tragedii. 8)

 

haha, pierwsze miejsce w klasie i nie ma tragedii :mrgreen: gratki :!:

jutro będę na torze to Ci pokibicuję i będzie jeszcze lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny był nocny oes :)

Z wyników jestem średnio zadowolony jednak jak na całkowicie seryjne auto to chyba nie ma tragedii. 8)

 

haha, pierwsze miejsce w klasie i nie ma tragedii :mrgreen: gratki :!:

jutro będę na torze to Ci pokibicuję i będzie jeszcze lepiej :D

Liczyłem na 5 może 6 w generalce, a jestem 10, czy 11. Do końca nie jestem pewien dlaczego. Auto jest całkowicie seryjne może tu leży problem... Muszę się z tym przespać. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to uwaga, bo ja nadjeżdzam moim potworem FWD :D Przyzwyczajajcie się do widoku tego tyłu ;D

 

http://picasaweb.google.com/bartoszpotyralski/RENAULT#5551755204139689426

 

Ale że co, na GT to wsadzisz i na dachu będziesz woził? :mrgreen:

 

 

Aras... to jest GT, to jest auto moich dawnych marzeń, renault 5 GT Turbo, 1,4T, 120km, 7,64s 0-100km/h

 

 

potas, muszę sobie go kiedyś podotykać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potas, muszę sobie go kiedyś podotykać

 

To ja się podłączam :mrgreen: .

Można sobie dworować, ale to zwykła ludzka zazdrość :twisted: .

R5 to rodzyn. W tej klasie rodzynów, to jest u mnie jeszcze tylko Lancia Delta Integrale i hołkowa Celica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chojny za doedukowanie tego ignoranta.

 

...sie tu będzie natrząsał z mojego żółtego żelazka, phi

 

Dużo czasu jeszcze upłynie zanim pojadę tym na tor. Jeździ oczywiście, ale do pełnej sprawności, to mu jeszcze brakuje. W kazdym razie jestem nim zachwycony :mrgreen: Musze wyremontować zawieszenie, wstawić kubły i jazda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...