Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Hmmm... a kiedy znowu będzie poziom dla deb... tzn. pierwszy? :)

 

W zasadzie nie ma znaczenia pierwszy czy drugi. Pas startowy i drogi dojazdowe pozwalają zrobić oba poziomy naraz. Poprostu chodzi o to żeby zebrała się odpowiednia liczba osób (chyba min 10) żeby uruchomić szkolenie. Za pierwszym razem 19.12.09r właśnie tak było, że podział był na grupy z uwzględnieniem stopnia zaawansowania. Czy stopień I czy II to chyba sprawa wtórna - ciągle potrzeba miejsca do jeżdżenia, a tylko zmienia się zakres teoretyczny i ćwiczone elementy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja troche z innej beczki, kto parkuje na sokoła lub czasem na źródlanej niebieskim sti ? Bo czesto widuje a oświnione jest ;)

To ja hehe.

Chciałbym, ale to tylko WRX. (to pewnie przez ten stolik piknikowy na tylnej klapie :wink: )

PS

wolu$ już Cię kojarzę z forum coupe (chciałem kupić leta) :mrgreen:

Jeździsz czarną blink, blink :wink: :mrgreen: :razz: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo zabawy karnawałowej, o której pisałem wcześniej to podaje link do miejsca gdzie część forumowej rodzinki mogłaby się spotkać: http://www.strzeszynek.pl/index.php?opt ... 4&Itemid=6.

Wiemy już kto jaki ma samochód, ile ma PSów, jakie zawiasy, gumy, skrzynie biegów itd. Teraz należy poznać się i pojemność głów połączoną z siłą nóg :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, udało mi się przeżyć ten niewiarygodny atak zimy i autko jeździ już na zimowych oponach. :)

 

Tymczasem na http://www.alsds.eu/pl/10/8/terminy_szkolen.html pojawiły się nowe terminy szkoleń, 16-tego czyli w sobotę - pierwszy stopień, 17-tego drugi.

 

Oj, kusi mnie mocno mała powtórka z rozrywki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnim nie było czasówki bo warunki były dość skrajne i Andrzej bał się, że ktoś zbyt serio potraktuje zabawę. Faktycznie duch walki dało się wyczuć i wszyscy dość gładko przystali na rezygnację z próby mierzonej. Normalnie powinna być. W sumie to każdy udany przejazd, czyli z małą ilością błędów był wart 10 mierzonych przejazdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mówili to czasówki są raczej na pojeżdżawkach

Drugi stopień na SJS kończy się testem czasowym, który pokazuje czy szkolony ma progres czy regres umiejętności. Jeśli wszystko jest OK to czasy na trzech próbach są kolejno coraz niższe - tak więc powinna być czasówka i chyba nie dłuższa jak do 1 minuty.

 

:idea: Proszę, używajcie przecinków, bo mój staroświecki mózg nie może czasami zrozumieć czytanego tekstu - myślę, że nie tylko mój :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huzar105, pod m1 ostatnio widzialem parking pusty i policaje krazyli, zreszta burzum tez o tym pisal. Niewiem co im do tego i co moga zrobic ale wiem ze krazyli.

 

A co to - imprezka alsds sie zawiesiła na sniegu ? :lol:

 

A mi sie udało posmigac pod M1 na spokojnie, a to tego dowody:

 

http://www.youtube.com/watch?v=nsZjXMlSJlc

 

Tylko przypadek jest taki, ze był to pierwszy dzien nowego roku o 9 rano jak jeszcze ulice swieciły pustkami a pod M1 a szlaki sam musiałem przecierac. 2godziny opróżniania baku na pustym parkingu pozwoliły zrekompensować abstynencję sylwestrową :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna przyjechac, ale trzeba miec znak rozpoznawczy. w ten weekend jest to kabaczek.

 

:lol: uchachalam sie niczym norka :lol: az strach zapytac co bylo znakiem rozpoznawczym na wczesniejszym szkoleniu :)

dzieki waszym podpowiedziom moge zdradzic ze w okolicach maja/czerwca zostane wspolwlascicielka obk :grin: mysle nad kolorem czarny czy srebrny? no chyba ze ktos mnie do rozu przekona :razz:

 

p.s burzum masz naprawde rozowego forka? (fajnie to brzmi :oops: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...