Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

...Gaz, bez gazu, skręt, kontra, czekasz...., gaz, gaz, puszczasz gaz. Widzisz, jak autko skręca. Chyla czoła przed tymi, którzy potrafią to równie łatwo wykonać jak mi poszło napisanie. Dzięki za spotkanie i naukę - chyba jeszcze dużo śniegu w wodę się zamieni, zanim zacznę widzieć następny zakręt będąc przed pierwszym :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnieg ciagle sypie, idealna pogoda na takie "szkolenia" :smile:

 

No to masz szansę za tydzień. Z plastikami to wyższa szarża poszła na całość - kopciuszki, takie jak ja, trzymały się z dala od dużych prędkości. Jak wpadałem w głębszy śnieg to się grzecznie wycofywałem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie szkolenia w sobotę rozmawiałem "przez szybę" z kolegą od najlepszych opon na śnieg. (Niestety krótki staż forumowy oraz moja krótka pamięć skutecznie nie pozwoliły mi zapamiętać imienia :oops: ). Rozmawialiśmy o Twoim kumplu prowadzącym hurtownię opon. Mogę prosić namiary na hurtownię na PW? Będę bardzo wdzięczny.

 

Kiedy następne spotkanie? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie szkolenia w sobotę rozmawiałem "przez szybę" z kolegą od najlepszych opon na śnieg. (Niestety krótki staż forumowy oraz moja krótka pamięć skutecznie nie pozwoliły mi zapamiętać imienia :oops: ). Rozmawialiśmy o Twoim kumplu prowadzącym hurtownię opon. Mogę prosić namiary na hurtownię na PW? Będę bardzo wdzięczny.

 

Kiedy następne spotkanie? :grin:

poszlo PW. a spotkanie chetnie, trzeba korzystac ze sniegu. w sobote ma byc ponownie 1 stopien ale niestety nie moge :(

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie szkolenia w sobotę rozmawiałem "przez szybę" z kolegą od najlepszych opon na śnieg.

 

i jakie sa te najlepsze opony typowo na snieg ? ? wg mnie najlepsza to swieza nalewka markguma ( mieka jak zadna inna) z mega wysokim, klockowanym bieznikiem ts790 :) :)

 

oczywiscie wykluczajac opony piggdekk ( dostepne w norwegii, szwecji , fin)

 

peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie szkolenia w sobotę rozmawiałem "przez szybę" z kolegą od najlepszych opon na śnieg.

 

i jakie sa te najlepsze opony typowo na snieg ? ? wg mnie najlepsza to swieza nalewka markguma ( mieka jak zadna inna) z mega wysokim, klockowanym bieznikiem ts790 :) :)

 

oczywiscie wykluczajac opony piggdekk ( dostepne w norwegii, szwecji , fin)

 

peace

to zadne opony typowo na snieg-wedlug pana Adrzeja to byly najlepsze opony wsrod aut, kt jezdzily. jak na zimowki to dosyc szerokie (225/45/17), jakby ktos byl zainteresowany to byly Goodyear Ultragrip Performance 2 (uprzedzam ewentualne pytania-nie jestem w zaden sposob zwiazany z ta firma ;) ).

 

[ Dodano: Pon Sty 11, 2010 3:14 pm ]

i jeszcze-wybiera sie ktos moze do Debrzna na Rajd Parapetowy 13.02.2010? w miare blisko Poznania, moze warto sie przejechac. dla zainteresowanych http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=988867#988867

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 225 mi doskwieraly na w weekend bardzo mocno, co bylo widac.

 

Ja Debrzno odpuszczam, pojade jak sie naucze.

 

pozdrawiam,

 

Piotr

 

[ Dodano: Pon Sty 11, 2010 3:40 pm ]

Z plastikami to wyższa szarża poszła na całość - kopciuszki, takie jak ja, trzymały się z dala od dużych prędkości. Jak wpadałem w głębszy śnieg to się grzecznie wycofywałem

 

forek o dziwo dzielnie zniosl odsniezanie. wypadly nadkola, ale to standard.

 

IzoTom - wspominales cos o sieci firmowej - pomoc ?

 

pozdrawiam,

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 225 mi doskwieraly na w weekend bardzo mocno, co bylo widac.

 

Jak wsiadłem w ich "firmowego" buga na 195'kach, to różnica była kolosalna. Ciekawe jak się sprawują jak nie ma śniegu :grin:

 

Co do Debrzna, to najpierw nauka potem ściganie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firmowy bug to inna bajka ;)

nawet centralne ogrzewanie mial w srodku - widziales te rury ?

 

[ Dodano: Pon Sty 11, 2010 4:04 pm ]

a czy mozemy sie zidentyfikowac jakos samochodami, bo ja nie wszystkie nicki kojarze ?

 

1. IzoTom - Forek 2D lub WRX Kąąbbi niebieski

2. Lukaszk - srebrny WRX Kąąbbi

3. Burzum - rozowy forek

4. Scypio - legacy na letnich (L/L)

5. PKocial - Nowe STI, seria :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popsujesz samochod, nic sie nie nauczysz bez kogos, kto Ci poswieci uwage. to moje zdanie. co gorsza, utrwalisz zle nawyki i wyjedziesz ze zludna swiadomoscia, ze jezdzisz lepiej, niz jezdziles zanim przyjechales i ze slalomiki na lotniskach sa dla lolkow.

Lepiej sie nastawic imprezowo-pojezdzawkowo. Chyba, ze ktorys z doswiadczonych kolegow podzieli sie uwagami, ale raczej kazdy chce maksymalnie czas wykorzystac...

To tylko moje zdanie !

 

pozdrawiam,

 

Ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy mozemy sie zidentyfikowac jakos samochodami, bo ja nie wszystkie nicki kojarze ?

 

1. IzoTom - Forek 2D lub WRX Kąąbbi niebieski

2. Lukaszk - srebrny WRX Kąąbbi

3. Burzum - rozowy forek

4. Scypio - legacy na letnich (L/L)

5. PKocial - Nowe STI, seria

6. gjm - niebieski WRX (co pozdrawiających go na Wildzie nie widzi :grin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...