Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

Biedna... zbrzydnie strasznie niedługo... I brzuch jej urośnie :lol:
antolll, Monia M nawet jakby zbrzydła, brzuch Jej urósł, cokolwiek jeszcze by się stało i tak nadal byłaby piękniejsza od połowy tych pięknych kobiet :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Biedna... zbrzydnie strasznie niedługo... I brzuch jej urośnie :lol:
antolll, Monia M nawet jakby zbrzydła, brzuch Jej urósł, cokolwiek jeszcze by się stało i tak nadal byłaby piękniejsza od połowy tych pięknych kobiet :wink:

 

...przeciez Ty mnie nawet nigdy nie widziales pochlebco :twisted::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedna... zbrzydnie strasznie niedługo... I brzuch jej urośnie :lol:
antolll, Monia M nawet jakby zbrzydła, brzuch Jej urósł, cokolwiek jeszcze by się stało i tak nadal byłaby piękniejsza od połowy tych pięknych kobiet :wink:

 

...przeciez Ty mnie nawet nigdy nie widziales pochlebco :twisted::lol::lol::lol:

A ja tak :mrgreen:

Na placu cyryla.

Pomyliłem nicki i myślałem że to vergette kilka stron temu, a to przecież Ty :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale Wy tu bzdury piszecie, az milo poczytac :razz: :lol::lol::lol:

 

ktos pytal, nie pamietam czy outback, ale mial bude jak ja i tez w kąbi :cool:

moze to bylem ja :lol: widzialem Cie tez ostatnio kilka razy ale nie jechalem wtedy impreza...a i kiedys dawno temu pod castorama jak jeszcze mialas w starej budzie na slicznych 17'.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale Wy tu bzdury piszecie, az milo poczytac :razz: :lol::lol::lol:

 

ktos pytal, nie pamietam czy outback, ale mial bude jak ja i tez w kąbi :cool:

moze to bylem ja :lol: widzialem Cie tez ostatnio kilka razy ale nie jechalem wtedy impreza...a i kiedys dawno temu pod castorama jak jeszcze mialas w starej budzie na slicznych 17'.

pozdrawiam

 

aaaa. pamietam tego przystojniaka spod Castoramy :razz: ten kombiak byl jakos na czarno obsmarowany ;) i kierowca to łysol :wink: a Ty jak pamietam miales wtedy wlosy :cool:

 

[ Dodano: Nie Lip 19, 2009 9:20 pm ]

Biedna... zbrzydnie strasznie niedługo... I brzuch jej urośnie :lol:
antolll, Monia M nawet jakby zbrzydła, brzuch Jej urósł, cokolwiek jeszcze by się stało i tak nadal byłaby piękniejsza od połowy tych pięknych kobiet :wink:

 

...przeciez Ty mnie nawet nigdy nie widziales pochlebco :twisted::lol::lol::lol:

A ja tak :mrgreen:

Na placu cyryla.

Pomyliłem nicki i myślałem że to vergette kilka stron temu, a to przecież Ty :lol::lol::lol:

 

Vergette ma chyba bardziej niebieskiego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłany: Dzisiaj 21:19

lukaszk napisał/a:

Monia M napisał/a:

...ale Wy tu bzdury piszecie, az milo poczytac :razz: :lol: :lol: :lol:

 

ktos pytal, nie pamietam czy outback, ale mial bude jak ja i tez w kąbi :cool:

 

moze to bylem ja :lol: widzialem Cie tez ostatnio kilka razy ale nie jechalem wtedy impreza...a i kiedys dawno temu pod castorama jak jeszcze mialas w starej budzie na slicznych 17'.

pozdrawiam

 

 

aaaa. pamietam tego przystojniaka spod Castoramy :razz: ten kombiak byl jakos na czarno obsmarowany ;) i kierowca to łysol :wink: a Ty jak pamietam miales wtedy wlosy :cool:

z tym przystojniakiem nie przesadzaj :roll: co rozumiesz przez pojecie obsmarowany?mi ktos przytarl zderzak ale zamierzam go szybko zrobic..najlatwiej mnie rozpoznac po zlotych alu :grin: a lysy bywam-zrobilo sie cieplo wiec stracilem troche wlosow...

ladny ten Twoj outback-prosto z Usa?

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z brunetką za kółkiem... zaraz... jakiego miała nicka... vergette? Tak, chyba tak :razz:
niby brunetka, ale ja bym to nazwał inaczej :wink:

 

:shock: zapytac, czy nie zapytac :razz: :lol:

 

[ Dodano: Nie Lip 19, 2009 10:03 pm ]

z tym przystojniakiem nie przesadzaj :roll: co rozumiesz przez pojecie obsmarowany?mi ktos przytarl zderzak ale zamierzam go szybko zrobic..najlatwiej mnie rozpoznac po zlotych alu :grin: a lysy bywam-zrobilo sie cieplo wiec stracilem troche wlosow...

ladny ten Twoj outback-prosto z Usa?

pozdrowienia

 

nie nie, ten byl opisany jakas reklama... calkiem dyskretnie, ale cos tam byl opisany, i CHYBA kiwnal, ale glowy nie dam :wink:

a moj outback prosto z usa :mrgreen: dziekuje, tez mi sie podoba :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla pieknej Moni widzianej dzis kolo godz 10.00 w okolicach hotelsystem na piatkowie :)) Pozdrawial kolega na srebnym fazerze :)

 

za żółtych blaszkach? :mrgreen: na umultowskiej?? teraz rozumiem Twoje spojrzenie :mrgreen::lol::lol::lol:

odpozdrawiam :wink:

 

... a tak myslalam, o co gostkowi chodzilo :razz: a to o subaru :sad:

 

 

:cool: :lol: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy robimy konfrontacje z banditem ? :) jestem ciekaw....

 

wlasnie dzisiaj mi padl, a taka bylam zgrzana na przejazdzke :evil: jutro mechanior....

 

[ Dodano: Wto Lip 21, 2009 7:50 pm ]

Monia M,

 

a ja Ciebie widzialem po drodze do kiekrza wczoraj przed 10 - na Slupskiej ?

 

hmmm, nie pamietam, czasem jezdze tamtedy do i z pracy, ale wczoraj raczej nie... :mrgreen:

 

ale pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla spotkanego Radkaka
odpozdrawiam :wink:

również jupi2.gif

P.S.

Z kim wymieniłem ogniste spojrzenie (man zawstydzony.gif ) we wtorek rano ok. 7.00 na moście przy Katedrze? (czarny Leśnik ze znaczkiem STI na grillu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...