Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

na razie swojego starego nie znalazłem ...
ja mam tylko takiego którego trzeba by wziąć na przyczepkę, bo do samochodu się nie zmieści. To może faktycznie się zakupi jakiś pierwszy lepszy z brzegu i później go wywalimy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie wiem czy moj dzien bedzie jutro pod znakiem plejady czy kaca
nie gadaj tyle tylko wpadaj z grillem :wink:

Ja już kiełbaski uszykowałem na jutro. Już nawet chciałem kupić jakiegoś grilla ale jak wpadłem do tesco i najtańszy był za 60zł to sobie odpuściłem, bo tyle mi żal wydawać jak miałbym go później i tak zostawić na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kochani :)

Wkurzony jestem na sklep co mi to sprzedał, miałem do nich zaufanie. No i straciłem sobotę, a chciałem zrobić szybko i mieć z głowy :roll:

 

 

Mam nadzieje że Justynka powróc

Justyna przeżyje nie jednego nowszego :mrgreen:

Jedyne co to zdziwiony jestem, że panewki tak szybko się skończyły. Jednak ten silnik jeździł na mineralnym szajsie i 5 oesów robi swoje :)

 

Najważniejsze, że nie ma teraz zimy i nie leży 30 cm śniegu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pewnie będę koło 11, z wjazdem nie powinno być problemu. Kiełbaski biorę, mam nadzieję że Kaczor da radę i wpadnie z tym grillem.

 

to 11 przy wjedzie od bukowskiej?

 

[ Dodano: Nie Maj 24, 2009 4:56 pm ]

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych na TA.

tosmy sie zespotowali :>

ja nie wzialem grilla, ale luz, bo radek nie wzial kielbach.

 

moge juz gralulowac, PKocial ? Black Adder prezentuje sie pieknie, a jezdzi jeszcze lepiej. Szczegolnie w porownaniu obspawanych i odelzonych mega-glosnych konkurentow.

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to torebke masz zacna, Tinky Winky wysiada :>
no co od forumowego geja mnie wyzywają, to jakoś muszę się prezentować :mrgreen:
Zostaliscie dluzej ?
w przerwie obiadowej pojechaliśmy się najeść i później powrót, przynajmniej ja :razz:

 

Mam troche zdjec i video, jakby co
to wrzucaj, bo ja jak zawsze leniwy i mi się nie chciało i się tylko gejowałem :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdr dla chojnego widzianego ok 13.30 na wawrzyńca - pewnie w drodze powrotnej z TP :wink: prześliczny ten Twój GTek :mrgreen: jechałem żony 206, więc widzieć ani słyszeć mnie nie mogłeś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaliscie dluzej ? Mam troche zdjec

 

pojechałem oglądać F1 a na fotki czekamy :cool:

 

 

maniujr, odpozdrawiam, ciesze się, że GTek Ci się podoba, choć serce mi sie kroi że nadal sprzęt nie odwiedził lakiernika i nie jest w takim stanie wizualnym jak bym tego chciał :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja znów z moim szczęściem trafiłem na kogoś, w tym wypadku na b]chojnego[/b] w jakimś dziwnym miejscu :mrgreen: Gdybyśmy się umówili to pewnie byśmy tak nie trafili na siebie :wink:

Patrzę, a ktoś ładnie w koszuli, prawie że pod krawatem, zupełnie jak James Bond i za...suwa z karcherem myjąc GTka :lol:

A i sorry że póxniej chciałem Cię wpakować w Lanosa w dieslu :mrgreen::lol::twisted: jakoś tak mi się wymyśliło że to Twój samochód :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja znów z moim szczęściem trafiłem na kogoś, w tym wypadku na b]chojnego[/b] w jakimś dziwnym miejscu :mrgreen:

 

 

jak to w dziwnym, koło KOCARU, teraz jestem już pewien że tam mieszkasz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, moge wyliczyc kilkanascie bledow, ale faktycznie takie jakies... spokojne. pytanie, czy takie powinno byc zdjecie z wyscigu :>

zawsze, jak w kompozycji jest jakas eska prowadzaca oko, to mi sie podoba.

szkoda, ze mala glebia ostrosci i bez polara.

 

tutaj galeria: http://img40.imageshack.us/gal.php?g=p5241535.jpg

 

[ Dodano: Nie Maj 24, 2009 9:32 pm ]

sporo nieostrych, cud, ze tym s6500 udalo mi sie chociaz to zlapac. zaczynam teksnic za lustrzanka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...