Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

Mi co przeszkadzało ? Ja już mowilem milion pincet razy ze mam nieutwardzona droge do domu i do stajni i gdzies na tym musialem urwac mocowanie (moj forek pospawany stoi w aso, jutro go odbieram. Nie byli zadowoleni bo to spawanie przy ukladzie paliwowym ) i przedni wahacz i niemam zamiaru tego powtorzyc.A podkreslam ze nie jezdzilem po "terenach" tylko po normalnych nieutwardzonych drogach, normalnie pomalutku. Z tylu teraz niemam wogole stabilizatora i niefajnie sie jezdzi. Czekam na tego Twojego seryjnego :)
Ej widziałeś mój filmik? Do utwardzonych amortyzatorów założyłem dłuższe sprężyny do tego mam twardsze stabilizatory i wszystko żyje. Jedynie co to przednie wew przeguby się obraziły i zaczęły stukać od takich kątów...

 

[ Dodano: Sro Maj 13, 2009 10:00 pm ]

burzum, ten filmik jest z lajtowego miejsca gdzie można się nauczyć wjeżdżać i zjeżdżać spokojnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Ja od raniuśka muszę być bo do pracy jadę. Nie żebym Cię straszył (nobo przeciez chcę żebyś je wymienił). A może to te forki granatowo szare takie są nobo radekk też cośtam urywał

 

a jakbym byl 8 - 830 to bysmy sie zobaczyli ? bede mial bluze ze swiniaczem, wygladam jak gowniarz, mimo trzydziestki.

chcialbym popytac o te staby...

 

moge jeszcze wplesc cos w warkocze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz szczescie.Ja go nie mialem Mi po chyba 3 czy 4 miesiacach od kupna sie pourywalo a nie mam tez takich zdolnosci zeby swirowac po miescie wiec nie potrzebuje tego. Jak kiedys sie naucze to se kupie impreskę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no patrz, a mi zawsze mowia: "gaz pan bierze?"
może przez wydech myślą że chodzi na gaz :lol:
PS. Radek: dziekuje za poswiecony czas, bylem jeszcze wieczorem, dam szybko odpowiedz.
nie ma sprawy, jakby co to dzwoń i bez pośpiechu :wink:
A może to te forki granatowo szare takie są nobo radekk też cośtam urywał
ja urywałem w srebrnym, w granatowym to też ale nie przez stabilizatory, bo wtedy serie miałem :wink:
dzisiaj np offroadowalem po ulicy Kawiorowej u radka i bylo Zmyslowo :>
:mrgreen::lol: hehe, dobry tekst :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burzum, ten filmik jest z lajtowego miejsca gdzie można się nauczyć wjeżdżać i zjeżdżać spokojnie :)

 

to co, jutro albo w piatek w godzinach pracy pasuje ?

 

Dam Ci jeszcze odpowiedź, gdyż jutro do wieczora mam zajęcia, a w piątek mam zamiar rozbierać silnik :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede mial bluze ze swiniaczem
no bluza extra, sam bym taką przyjął :mrgreen:
wygladam jak gowniarz, mimo trzydziestki
to Ty masz już 18 lat? :shock: :mrgreen:
to Ty byles wczoraj rano w szarej bluzie ze świniakiem na plecach i na przedzie ?
to On :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro bede napewno miedzy 8 a 9 ale raczej napewno blizej ósmej. A teraz musze isc z psem bo juz mi tu buczy oszołom

 

Chodzisz z psem do ASO ? :shock: :shock:

 

Bede tak 815-830, jak sie uda przejechac. Nie bede wchodzil, postoje na zewnatrz przy forku moim rudym, bo mnie zjedza - naprawde jestem tam 2 x dziennie ostatnio.

 

I tak, to ja mowilem dzien dobry, chociaz w aso to mi bardziej pasuje szczesc Boze. A potem pytalem, czy Piotr juz sie obudzil ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde jestem tam 2 x dziennie ostatnio
spoko, po moich pobytach kiedyś codziennie przez miesiąc, są już przyzwyczajeni. Jak jeszcze nie zaproponowali Ci pokoju na piętrze, to znaczy że nie robisz na Nich wrażenia
A potem pytalem, czy Piotr juz sie obudzil
:mrgreen::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzisz z psem do ASO ?

 

Na szczescie nie - on buczy i przestaje jak z nim wyjdę, jeszcze by tego brakowalo zebym musial z nim do aso chodzic.

 

I tak, to ja mowilem dzien dobry, chociaz w aso to mi bardziej pasuje szczesc Boze.

 

:mrgreen::mrgreen:

Trzeba by chyba zaczac wprowadzac tą tradycję

 

A potem pytalem, czy Piotr juz sie obudzil ;>

 

A tak rzeczywiscie coś kojarzę i sie chyba nieobudzil bo poszedles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zartowalem z tymi AP, bedzie Brembo

 

a tak powoli sie sklada taki forek, jak zawsze chcialem, okolo 270KM, 6MT, regulowany zawias, lepsze hamulce...

 

mam nadzieje, ze zanim uzbieram kase na reszte nie padnie silnik :/

 

w kolejce sa hamulce, kubly, wiekszy IC, kolejne strojenie, troche inna elektryka i ... klatka. bo moj forek jest po dachu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem te 18" :>
daj znać, jak się jeździ, bo ja jak miałem Alfe 159 i założyłem 235/45/18 to wytrzymałem 2tyg i sprzedałem - dramat był :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i przy lepszych szperach jest dopiero róznica

 

możesz to bardziej rozwinąć?? mysle ,ze super szpery dla kogos kto raz w roku jezdzi na tor Pń to zbedny wydatek. Co innego ciągłe upalania na KJS,Superoesach ipt

 

na torze już nie będzie tak fajnei jak na AP

wiadomo AP rzondzom, ale osobiście nie przeplacałbym na nie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo AP rzondzom, ale osobiście nie przeplacałbym na nie......
ja też, przy codziennej eksploatacji takie brembo, czy K sporty są w zupełności ok.
możesz to bardziej rozwinąć??
na szperach inaczej auto hamuje przyspiesza. całkowicie inaczej się prowadzi
no mniej więcej, najlepiej przejechać się czymś z serią, a później z jakimiś innymi to wtedy widać jaka jest różnica w prowadzeniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

235/45/18 to wytrzymałem 2tyg i sprzedałem - dramat był

 

chyba troske przesadziles , nie chce mi sie teraz liczyc :mrgreen: ale toż to chyba wiekszy balon niz w 215x45x17 lub podobny ?? zle Ci z tym było? :mrgreen:

 

na szperach inaczej auto hamuje przyspiesza. całkowicie inaczej się prowadzi

a to ciekawostka :) zapytaj sie burzum'a czy mu to potrzebne :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...