Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

a łysy już byłeś? :lol:

kapitalny pomysl...łysy w niebieskim smoku...na bank nikt mnie nie pomyli :mrgreen:

co Ty byś beze mnie zrobił :wink: :lol:

 

...smiejecie sie? to ja pozdrawiam lysego kola widzianego w srebrnym smoku chyba bugeye, skrecal z Nowiny w Polska... i oczywiscie mnie nie widzial, jak doqtor :razz: dzisiaj kolo 9 rano ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a łysy już byłeś? :lol:

kapitalny pomysl...łysy w niebieskim smoku...na bank nikt mnie nie pomyli :mrgreen:

co Ty byś beze mnie zrobił :wink: :lol:

 

...smiejecie sie? to ja pozdrawiam lysego kola widzianego w srebrnym smoku chyba bugeye, skrecal z Nowiny w Polska... i oczywiscie mnie nie widzial, jak doqtor :razz: dzisiaj kolo 9 rano ;)

A ja zdaje się Ciebie dziś widziałem koło 17:25 skręcałaś z al. niepodległości w solną :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam siebie w moim starym forku z nowym zawieszeniem :>

 

jmiciuk, piotr mi wybil z glowy whiteline, zostalem na serii + WL na tor :/

Przepraszam, ale po Twoich historiach chyba i tak bym zostal przy serii.

Na springach STi forek sie prawie nie kladzie.

 

pozdrawiam (i dziekuje) serdecznie wszystkich, ktorzy mi ostatnio doradzali i pomagali...

 

Piotr

 

[ Dodano: Wto Maj 19, 2009 10:15 pm ]

napisalem "na tor" ? :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sie nad tym zastanawiam, szczerze mowiac. Wyraznie mniejszy skok, mniejszy wykrzyz. Nie wiem, zaufalem Piotrowi. Chyba, ze skok maks zawieszenia pozostal, tylko osiagany jest rzadziej - nie w zakretach np? Nie wiem. Pomysle i pocwicze.

 

Pozdrowienia dla maniujr, spotkanego na mieszka.

 

Radek: jest jak legas albo seria sti, tak mi sie wydaje, wiec nie jest zle.

 

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto na time attack u będzie w niedzielę , muszę znalezśćććc grilla to zapraszam na kiełbaskę
na kiełbaskę chętnie, ale z powodu braku budżetu na komplet nowych opon i klocków na nic więcej nie mogę liczyć :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak cichy jest, w srodku to w ogóle miło nadaje się na długa trase na zewnatrz fajny zajefajny dźwięk :twisted: taki Sobie wymyśłiłem wydech najważniejsze że ma kata wrc jest całutki 3" i w środku komfortowy i starcza do 500KM

 

wposzukiwaniu zaginionego grilla na kółkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak cichy jest, w srodku to w ogóle miło nadaje się na długa trase na zewnatrz fajny zajefajny dźwięk :twisted:
wczoraj słyszałem go w mieście, naprawdę fajnie, przemieszczałem się Śmiałego, nagle coś słyszę i mówię jakieś Subaru, po chwili się pojawia Twój STI :mrgreen: Ale naprawdę cichutko wydając przy tym fajny dźwięk.

 

A w ogóle samochód z tym obklejeniem robi wrażenie, już kilka osób się mnie pytało o samochód, mówiąc że widzieli gdzieś na mieście i że bardzo im się podobał :wink:

 

wposzukiwaniu zaginionego grilla na kółkach
można kupić jakiś najtańszy i później wywalić go do śmieci, znajomy tak robi, bo uznał że nie opłaca się czyścić i wozić, martwiąc się czy nie ubrudzi samochodu, więc kupuje takie za 20zł, bierze na imprezę, a później zostawia na miejscu :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ubrudzi samochodu, więc kupuje takie za 20zł, bierze na imprezę, a później zostawia na miejscu :razz:

Jezeli dobrze zrozumialem, to jedziemy w niedziele na TA i robimy grilla na Piotra imprezie ? :twisted:

 

a swoja droga impreza Piotra rzeczywiscie ladna, cicha, skromna z zewnatrz, a w srodku dynamika, moc, potwor. Jakbym siebie widzial :>

 

ja bede w niedziele, grilla nie mam, ale wezme felgi i opony. moze sie nadadza, w koncu to taki grill + paliwo w jednym.

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli dobrze zrozumialem, to jedziemy w niedziele na TA i robimy grilla na Piotra imprezie ? :twisted:
na to wychodzi, pytanie tylko czy Piotr już wie co go czeka :mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Maj 21, 2009 10:36 pm ]

Adaś sprzedaje takiego :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p= ... b0d#845542 ciekawe czy da radę na tym zrobić kiełbaski :razz: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...