Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Prawdziwy dżentelmen nie pije przed tylko po :P

 

Jak PO, to już agitacja :lol:

 

POP_IS_DEAD.png

 

A to jak nazwiesz? :mrgreen:

 

Jestem alergikiem i jestem za in vitro dla wszystkich rolników z Podkarpackiego i za dopłatami do paliwa dla wszystkich użytkowników naszych p........... dróg. Aha, nienawidzę kotów! Aha, i żeby można było mandaty wliczać w koszty firmy, a punkty odejmować od stawki podatku VAT.

 

Ależ się podkręciłem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za in vitro

 

Wyciągając wnioski z ostatniej debaty rozumiem, że nie jesteś katolikiem :mrgreen:

 

Mówiąc poważnie o temacie to ja mam pewien dylemat: uważa się, że człowiek jest martwy kiedy jego mózg umiera - aktywność zero. Dlaczego nie możemy tego samego kryterium przyjąć dla narodzin człowieka: pojawia się aktywność mózgu jest człowiek. Wydaje mi się trochę niesmaczne i nie na miejscu zasłanianie się katolicyzmem i jego dogmatami w przypadku kiedy nie ma się jaj żeby rozsądnie i logicznie podejść do tematu in vitro - bez płodność jest chorobą. Poza tym wiara każdego człowieka jest jego sprawą indywidualną, tak samo jak jego postawa życiowa - mamy wolny wybór i swoje poczucie wartości i moralność, w związku z tym każdy odpowiada przed wartością wyższą i nikt nie powinien w kwestiach moralnych i etycznych na tym ziemskim padole za życia rozgrzeszać. Może "nie róbta co chceta" ale z drugiej strony nie możemy sobie zakładać kaftanów bezpieczeństwa przed wyjściem z domu, tak w razie czego, bo być może ktoś mnie tak wkurzy w pracy, że go zatłukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny... widziałem twojego dziadka na dzisiejszej imprezie... zostawiłem dużą rysę na drzwiach... :)

 

babci jak już :P

 

a byliśmy z dembolem zobaczyć co się na torze dzieje, BigJ był na knująco-obczajajacej sprzęty, Veti meganką trykał sie z Civicami, Vfts psuł megance koła 8)

 

Dla chętnych zobaczenia jak było, moja galeria zdjęć: http://agniess.kujawa.org.pl/galerie/WS ... index.html :wink:

oraz Taty: http://www.krzysztof.kujawa.org.pl/Gale ... index.html 8)

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

04.07 godz. 08:00 wyjazd z Pily na pojezdzawe do Broczyna (kolo Czaplinka)

Wpisowe 10 PLN + kask - to sa rzeczy obowiazkowe reszta wg uznania.

Zapraszamy!

 

podaj namiary na miejscówkę w Pile lub dojazd do Bronczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

04.07 godz. 08:00 wyjazd z Pily na pojezdzawe do Broczyna (kolo Czaplinka)

Wpisowe 10 PLN + kask - to sa rzeczy obowiazkowe reszta wg uznania.

Zapraszamy!

 

podaj namiary na miejscówkę w Pile lub dojazd do Bronczyna

 

 

Możemy się umówić na parkingu przy zalewie (jedziesz obwodnicą Piły na Szczecin i parking jest nad zalewem po lewej stronie zaraz przy drodze) - tu mapka poglądowa:

 

e2e3aadd78053d07m.jpg

 

Albo na miejscu - jedziesz na Szczecin i w Wałczu kierujesz się na Kołobrzeg - jakieś 5~7 km przed Czaplinkiem na początku miejscowości Broczyno będziesz miał drogowskaz w lewo na Trzciniec i tam skręcasz (wcześniej też jest drogowskaz Trzciniec ale tam jest droga chusteczkowa) a następnie skręcasz w prawo i już droga cię poprowadzi na lotnisko - tutaj mapka poglądowa:

 

d214f86af3b4f8f0m.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś chętny pomóc?

 

http://www.facebook.com/event.php?eid=139062219438686

 

???

 

 

robimy spota na torze? :twisted:

 

nie widzę przeszkód ;) kto jedzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robimy spota na torze? :twisted:

Chętnych na wjazd prosiłbym o wysłanie na PW albo telefonicznie (609020020) imienia i nazwiska.

 

 

1. chojny - zgłoszony telefonicznie

 

 

 

dalej Panie i Panowie, spocik na Torze 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...