Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

Monia M, czy Ty masz w podpisie link do konkurencyjnego forum?

 

Chyba bedę Cię musiał jakoś ukarać :twisted:

 

Hm... :cool:

 

 

hehe, a co to za konkurencja dla subaru? ma tylko dwa kola i nie burczy tak pieknie :razz: :lol:

 

a z tą karą, hmmm... :cool: :lol:

 

PS. ale jesli ten link w podpisie narusza w jakis sposob regulamin forum to nie ma problemu - moge go usunac :mrgreen: przyznam, ze wstawilam go dla Ciebie i dla uamzima i dla innych maniakow 2 kolek, ktorzy nie maja w naszym miescie towarzystwa do wspolnych wycieczek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

przyznam, ze wstawilam go dla Ciebie i dla uamzima i dla innych maniakow 2 kolek, ktorzy nie maja w naszym miescie towarzystwa do wspolnych wycieczek :wink:

 

Dziekuujemy Moniu ;-) a skad wiesz, ze nie mamy towarzystwa do wspolnych wycieczek ? :wink:

 

BTW/ > Monia, Chojny- jedziecie na weekend majowy na plac czerwony do Moskwy ? wybieram sie z vfts na 5 dniowa szybka wyprawe :)

 

Pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, a co to za konkurencja dla subaru?

 

oj zagaiłem tylko do Ciebie... kazdy pretekst jest dobry :wink:

 

a z tą karą, hmmm...

 

no tez mam kilka pomysłów :twisted:

 

Dziekuujemy Moniu a skad wiesz, ze nie mamy towarzystwa do wspolnych wycieczek ?

 

je tam nie mam 2 kółek i tak naprawdę to sie bije z myslami... czy Subarke rozbierac na części i posprawdzać i poskładac czy ładowac kase w kolejną zabawkę... tym razem motur... :???:

 

Monia, Chojny- jedziecie na weekend majowy na plac czerwony do Moskwy ? wybieram sie z vfts na 5 dniowa szybka wyprawe

 

dwa razy mi nie mów, tylko ze ja niem moturu :???:

 

Ile dałeś za fazera? Daj jakies info na PW :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Subarke rozbierac na części i posprawdzać i poskładac czy ładowac kase w kolejną zabawkę... tym razem motur... :???:

 

kupuj motur, daje wiecej frajdy niz subarka :D pozatym nie pali 20L/ nie stoisz w korkach/ i kreci sie do 14 tys rpm :)

 

Monia> masz ochote na zimowa przejazdzke ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szykuje sie Wam chyba bardzo bialy weekend wiec ci co ida na szkolenia beda w 7 niebie pewnie.

No i teraz - jak ja nienawidze tych jego wyjazdow "sluzbowych" pojechali we 4 jakas mala sluzbowa puszeczka (Skoda)a tvn24 trabi o wypadku i 4 zabitych pod Wroclawiem :evil: Wiec jako kochajaca zonka dzwonie w nerwach i mowie a małzonek mi odrzekl o 15 wjezdzal do Wroclawia i gdy mu cwierkalam ze tv trabi o zalamaniu wieczorem pogody stwierdzil ze na drodze juz dawno sie zalamala. :( Jak sobie pomysle ze noca maja wracac to mi sie odechciewa wszystkiego. Syn mi pol domu demoluje bo widzi ze mama nie reaguje a mlode w brzuchu plci nieokreslonej zrobilo sobie z moich wnetrznosci worek do boksu jak sadze zyc nie umierac! Super ze snieg spadnie i wszyscy beda zadowoleni tylko niechze ten snieg pada jak wszyscy beda na miejscu w domach :roll: "se" musialam pobreczec bo mam big cykora :oops:

Ale zycze wam milych slizgan na parkingach i szkolen w sniegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zona_swego_meza, wyślij najpierw męża, a nieco później siebie samą - z oczywistych powodów posiadania ciała w ciele - na szkolenie, a na pewno Twój big cykor trochę się zmniejszy - tylko do cykor :wink: Jeszcze w środę przeklinałem śnieg, zimę, drogowców, innych kierowców itp. wlokąc się 700 km samochodem. No ale jak to mówi przysłowie, punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia :cool: śnieg w sobotę i w niedzielę miło widziany :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moge przykrecic mocowania pasow srubami oczkowymi, tak, zeby miec pasy zwykle i mozliwosc wpiecia szelek ?

 

wstaje jutro o 6 i montuje, kurde.

Ja na oryginalnych śrubach od pasów mocowałem szelki. Tam były dodatkowe podkładki. Wywaliłem je założyłem ucho od pasa i jest tak samo, a mam dodatkowy pas :cool:

A tylko zwróć uwagę, czy masz 2 podkładki (sprężynową i zwykłą) ja miałem 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

je tam nie mam 2 kółek i tak naprawdę to sie bije z myslami... czy Subarke rozbierac na części i posprawdzać i poskładac czy ładowac kase w kolejną zabawkę... tym razem motur... :???:

 

...tutaj nie ma nad czym myslec... moj bandit wlasnie idzie do zyda i mysle o czyms nowym :twisted: moze fz6? (jak dostane do niego zestaw obnizajacy :razz: )

 

...co za rażące offtopy :razz: gdzie jest Mod?? :lol::lol::lol:

 

[ Dodano: Sob Sty 09, 2010 12:18 am ]

Dziekuujemy Moniu ;-) a skad wiesz, ze nie mamy towarzystwa do wspolnych wycieczek ? :wink:

 

 

...latem chyba nie miales :razz: :cool: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W restauracji OAZA - to nie reklama tylko podaje lokalizację do sprawdzenia - nad Jeziorem Strzeszyńskim będzie organizowany Bal Karnawałowy - ogólny dla szerszego grona gości. W zeszłym roku koszt wynosił około 100 zł/osobę. Może byśmy wszyscy Wielkopolanie skrzyknęli np. w OAZIE - albo gdzie indziej. Jakby udało się zebrać 40-50 osób to można zrobić osobną imprezę. Ja popytam o koszty,a Wy myślcie nad tym czy warto i chcecie - chcemy :roll:

...co za rażące offtopy :razz: gdzie jest Mod?? :lol: :lol: :lol:

Patrzcie, jak się domaga bacika :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 215/45R17 i w przyszłym tygodniu kupuję komplet Continental TS830 195/55R16 razem z felgami. Miałem to już od dawna i tak zaplanowane, bo na letnich do Austrii na narty bym nawet ja nie pojechał ;)

 

Poza tym jestem bardzo sceptycznie nastawiony do moich umiejętności kierownia autem i moim zdaniem na drugi kurs jeszcze jest dla mnie za wcześnie. Ponadto jutro mam w planie się porządnie się wyspać i odpocząć, ale spokojnie, jeszcze się spotkamy na szkoleniu.

 

Tak więc dzięki, ale nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scypio, pozdrawiam :)

 

zaloz zimowe butki i przyjezdzaj jutro!

 

[ Dodano: Sob Sty 09, 2010 6:29 pm ]

wszysy dojehalismy bezprzygod? ukiman?

ja malo nie zaliczylem studni na koncu drogi, ktora dojezdzalismy na lotnisko. na szczescie pamietalem, ze trzeba zdjac noge z gazu zeby skrecic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burzum, scypio, aaa dziękuję - żyjemy .... chociaż z 3 dojazdów do domu, totalnie zasypane były 2 i 3/4 ... jakoś się dostaliśmy ... po wszystkim mogę jechać, ale jednego nie przeskoczę - prześwit Imprezy tak ze 2 x zbyt mały na tyle śniegu ile nam tutaj z pól nawiało ... :neutral:

 

Dzięki za spotkanie - na II stopniu będzie pewnie ciekawiej ... ale ... niedziela :?: :?: :roll:

 

[ Dodano: Sob Sty 09, 2010 7:35 pm ]

... i wrzućcie fotki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja malo nie zaliczylem studni na koncu drogi, ktora dojezdzalismy na lotnisko. na szczescie pamietalem, ze trzeba zdjac noge z gazu zeby skrecic ;)

 

Ja też prawie bym studnię zaliczył. Tylko, że ja w ogóle zapomniałem o tym zakręcie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...