Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

dobra, juz wszystko przeczytalem na duzym telewizorku i wszystko wiem. bede na obu szkoleniach.

co do tego, co pisalem na poprzedniej stronie, to nic nie bralem, po prostu siedzialem w pociagu intercity, pseudo "opozniony", relacji poznan-wawa, po raz 11 w tym tyogdniu przemierzajac trase do stolicy i nazad.

 

pytanko, kto idzie ze mna na kurs, co likwiduje 6 punktow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izotom, Do kiedy trzeba się zdeklarować, że się przyjedzie?

 

Jakbyś dał radę do czwartku do godzin popołudniowych to byłoby to optymalne dla wszystkich zainteresowanych stron.

 

... to jeśli można - ja też się zdeklaruję w takim terminie - OK? (II stopień) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem, coraz więcej nas ubywa :lol:

 

Przypominam:

Cytuję:

"Tomku, 9 stycznia 2010 (sobota) organizujemy na Torze w Żernikach (to samo miejsce co 19.12.2009) organizujemy faktyczny I stopień."

 

Jeśli są chętni proszę o kontakt na mojego maila z podaniem imienia i nazwiska oraz marki i nazwy samochodu. Kwota 350 zł. Start szkolenia godz. 9.30. Pieniążki można wpłacić mi na konto - to opcja dla odważnych lub leniwych :wink: - lub po prostu przyjechać z pieniążkami na tor, po wcześniejszym podaniu danych jak wyżej. Dojazd indywidualnie lub możemy spotkać się np. przy M1 i dalej pojechać razem.

 

Chciałbym się zapisać na to szkolenie - czy możesz mi wysłać e-mail do organizatora czy zgłaszamy się za Twoim pośrednictwem ?

 

Rozumiem, że szkolenie zaczyna się w sobotę o 9.30. Jak wjechać na teren lotniska ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapisać na to szkolenie

 

może podwiesze ten temat, sporo forumowiczów z całej Polski chetnie by Cie poznało w realu... nadal Twierdza, że nie istniejesz :mrgreen:

 

Może burzum, napisze jakieś fajnie ogłosznie zawierajace w treści informację "że gosciem specjalnym szkolenia bedzie kolega Rebel, którego klepanie wliczone w cene szkolenia" :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak,

 

Gwiazda sobotniego szkolenia mial byc Kot WRC, niestety niespodziewane opady sniegu unimozliwily jego przyjazd. Na szczescie dla uczestnikow organizatorzy staneli na wysokosci zadania zapraszajac tylez znana, co nierozlaczna pare: Rebela i Octavie. Ten wyjatkowy zwiazek zaowocowal powstaniem unikalnej techniki jazdy, perelkami stylu pokonywania zakretow oraz perfekcyjnym opanowaniem mocy drzemiacej w poteznym silniku diesla.

 

Twarde zawieszenie, krotkie prowadzenie, glosne, bulgoczace dzwieki, pewna surowosc srodka... A Octavia jeszcze grozniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapisać na to szkolenie

 

może podwiesze ten temat, sporo forumowiczów z całej Polski chetnie by Cie poznało w realu... nadal Twierdza, że nie istniejesz :mrgreen:

 

Może burzum, napisze jakieś fajnie ogłosznie zawierajace w treści informację "że gosciem specjalnym szkolenia bedzie kolega Rebel, którego klepanie wliczone w cene szkolenia" :mrgreen::twisted:

 

O cholera zapomniałem, że jestem programem komputerowym i nie istnieję :mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Sty 06, 2010 11:46 am ]

tak,

 

Gwiazda sobotniego szkolenia mial byc Kot WRC, niestety niespodziewane opady sniegu unimozliwily jego przyjazd. Na szczescie dla uczestnikow organizatorzy staneli na wysokosci zadania zapraszajac tylez znana, co nierozlaczna pare: Rebela i Octavie. Ten wyjatkowy zwiazek zaowocowal powstaniem unikalnej techniki jazdy, perelkami stylu pokonywania zakretow oraz perfekcyjnym opanowaniem mocy drzemiacej w poteznym silniku diesla.

 

Twarde zawieszenie, krotkie prowadzenie, glosne, bulgoczace dzwieki, pewna surowosc srodka... A Octavia jeszcze grozniejsza.

 

Dzięki za uznanie, ale jestem pewien, że będę na szkoleniu najgorszym kierowcą :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko, kto idzie ze mna na kurs, co likwiduje 6 punktow ?

Jak można się dowiedzieć ile ma się pkt? :razz:

 

Z tego co się orientuję to na Mansfelda w Poznaniu możesz zostać poinformowany, tylko jak masz za dużo to Ci od razu zabiorą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko, kto idzie ze mna na kurs, co likwiduje 6 punktow ?

Jak można się dowiedzieć ile ma się pkt? :razz:

 

Z tego co się orientuję to na Mansfelda w Poznaniu możesz zostać poinformowany, tylko jak masz za dużo to Ci od razu zabiorą :P

 

Ilość punktów karnych może być wskazana ustnie, lub w formie zaświadczenia w każdej w wojewódzkiej komendzie policji właściwej dla miejsca zamieszkania. W miarę możliwości technicznych (jeśli dana komenda / komisariat) jest podłączona do sieci – także w innych jednostkach. Wydziały ruchu drogowego poświęcają jednak na wydawanie zaświadczeń niewiele czasu (np. 2 godziny dziennie, przez 4 dni w tygodniu).

linka

a ponadto:

Chcąc uzyskać informacje o ilości punktów, musimy mieć przy sobie dowód osobisty i prawo jazdy. Musimy liczyć się z tym, że jeśli przekroczyliśmy 24 (lub 20) punktów, prawo jazdy zostanie nam zatrzymane. :sad:

 

WRD KWP Poznań - się dzwoni się i się dowiaduje się co i jak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie bralem, po prostu siedzialem w pociagu intercity, pseudo "opozniony", relacji poznan-wawa, po raz 11 w tym tyogdniu przemierzajac trase do stolicy i nazad.

No tak, to wystarczy żeby mieć odlot. :lol: Swoją drogą to strasznie drogi sposób na relaks :lol: No chyba, że firma stawia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...