Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

zatrzymała mnie w mc`donaldzie sraczka)

:mrgreen: Kible są najlepsze w plazie yyy to znaczy toalety (tak słyszałem) :cool: :mrgreen:

Możliwe - ale jak cię złapie w mcplastiku sraczka to nie będziesz chyba jechał do Plazy, "bo tam są najlepsze" (kible, znaczy, toalety). :wink:

Tym bardziej, że spotkanie jest w Kinepolis, nie Plazie :cool:

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot Forumowy dobiegł konca.

 

Oto wyniki dzisiejszych zmagań na torze:

 

1. Wielkopolanin

2. Ja

3. xxx*

4. Maruda

5. huzar105

6. Partnerka Potasa :wink:

7. xxx*

8. Potas

 

* przypadkowi kolesie spoza forum

 

Zabawa była super i ze wstepnych ustaleń bedziemy to powtarzac :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA bym chciał jeszcze napisać (postawić kropkę nad i) że fajnie było podnieść wycieraczke w tym Forysiu :mrgreen:

 

A i od dziś zaczynam jeździć w czerwonej czapce :mrgreen: Jak narazie pasuje do samochodu i dodaje kilka koni :twisted: A co do pierwszego miejsca to się nie zgadzam o! Bo Kolega W jak Wielkopolska miał lepszą maszyne :mrgreen:

 

Pozdro wszystkim było ekstra warto wydać tą kase i 12 minut wystarczy ;)

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W klasie RWD ty wygrałeś

 

JAk rwd to ja nie miałem fwd? :mrgreen:

 

Faktycznie, to możliwe, gokart płużył ci na zakrętach, zupełnie jak przednionapędówka. Dobrze, że ne było śniegu ani lodu na torze, to bym was dopiero porobił !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W klasie RWD ty wygrałeś

 

JAk rwd to ja nie miałem fwd? :mrgreen:

 

Faktycznie, to możliwe, gokart płużył ci na zakrętach, zupełnie jak przednionapędówka. Dobrze, że ne było śniegu ani lodu na torze, to bym was dopiero porobił !

 

Nio albo zamiast tego kolesia z flagami jakomś blondyneczke :mrgreen:

JA tam bym uwagi nie zwracał, ale z racji że Ty sam przyszłeś to kto wie :cool:

I w tedy nawet 4wd nie da rady... :mrgreen:

:mrgreen: Ale i tak gratulacje za 1 miejsce :mrgreen: Ty Ty no wygrałeś :P:mrgreen:

Ale to nic ostatni nie byłem, a to najważniejsze :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA bym chciał jeszcze napisać (postawić kropkę nad i) że fajnie było podnieść wycieraczke w tym Forysiu :mrgreen:

A! To ten!!

No właśnie, się kurde zastanawiałem, kto i po co. No to już wiem.

 

No, czekaj ty... Ja Ci następną razą też cóś podniosę... :lol: :lol: ;)

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ALT-cie chciał bym zebrać cała ekipę i tam wpuścić na ten tor :P Co Wy na to ?

A my na to jak na lato. W sensie, jak najbardziej. Z tym, że pojemność toru to chyba raptem osiem wózków.

 

I przywieź Grażę - ona wszystkich na ścianach toru rozmaże... :mrgreen:

 

A więcej nic nie napiszę, bo mam 999-ty post "oficjalny" - jeden tylko post do uzależnienia. A jak go popełnię, to potem będzie można już tylko powiedzieć: "O jeden post za daleko"... ;) :cool:

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tylko dorzuce, ze milo bylo wreszcie zobaczyc pare osob, ktorych wieki nie widzialem. Tym razem krotko, ale mam nadzieje, ze nastepnym razem posiedzimy nieco dluzej przy jakims browarku :)

zdravim - nadal pracujac :(

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Potas chyba nie był klasyfikowany, bo z rozpiski wynika, że przejechał 9 okrążeń, co jest najzwyklejszą pomyłką. Wyniki są uczciwe aż do Ewy, dziewczyny Potasa, potem coś nie ten teges, więc Bartuś spoko. Może to ty wygrałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Potas chyba nie był klasyfikowany, bo z rozpiski wynika, że przejechał 9 okrążeń, co jest najzwyklejszą pomyłką. Wyniki są uczciwe aż do Ewy, dziewczyny Potasa, potem coś nie ten teges, więc Bartuś spoko. Może to ty wygrałeś :)

 

Według mnie powinniście patrzeć tylko na najlepszy czas okrążenia bo liczba kólek, czy ogólny czas nie są miarodajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Potas chyba nie był klasyfikowany, bo z rozpiski wynika, że przejechał 9 okrążeń, co jest najzwyklejszą pomyłką. Wyniki są uczciwe aż do Ewy, dziewczyny Potasa, potem coś nie ten teges, więc Bartuś spoko. Może to ty wygrałeś :)

 

Według mnie powinniście patrzeć tylko na najlepszy czas okrążenia bo liczba kólek, czy ogólny czas nie są miarodajne.

 

No wiadomo, ale skoro ktoś zrobił 3 kółka więcej od drugiego w tym samym czasie, tzn. że jechał.... szybciej. No więc jakoś miarodajne to też jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tymi wynikami to rzeczywiście coś nie teges, ale tak czy owak uśmiałem się zajebiście pod tym kaskiem. Świetna zabawa!

 

6. Partnerka Potasa :wink:
- Ewka - obiecała, że następnym razem nie będzie jechała jak emerytka i pokaże na co ją stać. Na mieście wszystkich goni, a tam bała się czarnej flagi... :shock:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...