Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

Też zaraz będzie cieplej, więc możemy po prostu znaleźć spokojne miejsce plenerowe. Pestka jest dobra na okres zimowy, bo nie ma tam takiego przeciągu i jest na plusie temp zawsze. 

Co do 12 Marca, wstępnie odpadam. Mam wtedy wizytować we Wrocławiu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Siema następnym razem może uda i mi się zjawić chodź do poznania mam kawałek ale nie raz już się tak jeździło na spoty ;) A na Kąkolewie różnie bywa jak byliśmy swego czasu w 3 auta i trening robiliśmy to po 30min już ktoś był i mówił że to teren prywatny. Więc może teraz dozorcy nie było :P Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikogo nie było w niedziele do poludnia na konkolewie , z drugiej strony latałem po całym torze jak dziki wiec raczej ciężko było nawiazac ze mna jakąs konwersacje  :yahoo:


ale na pewno wiem ze jakis własciciel jest i można sie z nim dogadać 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 nie wiem, czy nadal można wystawiać ogłoszenia na forum, więc tylko dyskretnie informuje, że będę sprzedawał moje Legacy GT 2010 (2.5T, wersja McIntosh).

 Jakby co, to jutro zostawiam na przeglądzie 105k w Kocarze.

 

pozdrawiam,

 

Piotr


Czy ktoś z Was ma może doświadczenia z BMW X5 M50d ? To jest coś, co ma zastąpić Legacy, ale nie mam absolutnie żadnych doświadczeń z inna marką niż Subaru. Jest w nim pare rzeczy, które mi się nie podoba - myslalem, ze to silnik 5l, na przykład ;). A nie 3 z trzema turbinami. Co się dzieje z tym światem...

 

pozdrawiam,

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Chojny :)

 trudno się rozstać z Legacy, zostanie Forester już na zawsze. Może wrócę z jakimś STi. W ofercie obecnie nie ma nic dla takich dziadków, jak ja.

 Przeraża mnie ilość elektroniki w BMW, ale takie czasy.

 

pozdrawiam,

 

Piotr

Piotr,

Podrzuć jakieś szczegóły na PW. Widziałem auto w piątek....przez szybę w drzwiach ;). Rozglądam się za cywilem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Chojny :)

 trudno się rozstać z Legacy, zostanie Forester już na zawsze. Może wrócę z jakimś STi. W ofercie obecnie nie ma nic dla takich dziadków, jak ja.

 Przeraża mnie ilość elektroniki w BMW, ale takie czasy.

 

pozdrawiam,

 

Piotr

 

Elektronika trzyma się dobrze, przez trzy lata zero problemów w F30 do tego całkiem miły i znośny serwis, coś stukało z przodu, jeden dzień auto w serwisie, zastępcze na czas naprawy i już nie stuka  ;)

 

Liczyłem że 640d zryje mi beret ale to własnie  X5 M50d wprawiło w osłupienie, nie mam pojęcia jak BMW zrobiło że 2300KG się prowadzi tak zwinnie i przyspiesza w 5,3s do setki   :huh:

 

Trochę X5M polataliśmy i czuć moc!!

 

Tyle że dopłata 100 000pln do normalnej 3,0d trochę osłabia. Zrobiłem kilka setek wersją 3,0d i mocy mi w zupełności starczało a pewnie w BMW zaproponują Ci jakiś pakiet wzmacniający sporo taniej do wersji 3,0d ;)

 

 

1017569_751679434851980_1011742351_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konkretny model, który w sumie jest już w firmie, dlatego tylko rozważam. Nowe pewnie bym brał benzynę jednak :)

Auto jest z 2013 roku. Te 2300 przeraza, z drugiej strony jak już się troche wyszumiałem z jazdą - teraz nawet nie przekraczam przepisów specjalnie.

 

pozdrawiam,

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pewnie po gwarancji... to bym lekko cykał, jak w czymś takim coś padnie to... lepiej nie myśleć nawet   :(

 

Problem w tym, że nawet nie wiesz kiedy te przepisy łamiesz, auto przyspiesza... sam wiesz że inaczej niż Subaru. U nas wiesz że jest pełen piec, wszystko huczy, warczy, żyje a w takim dieslu w ciszy i spokoju tracisz prawko w 5 sekund :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, czy ma to związek z dziwnymi wynalazkami typu Levorg i 1.6. Chociaz to fajny samochod, ale raczej nie dla kogoś, kto uzytkowal ktorys ze starszych modeli Subaru. Zwlaszcza tych doładowanych.

 

Szkoda, ze Legacy STi nie ma na rynku europejskim.

 

pozdrawiam,

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Poznaniu warto pojechać na Stacje diagnostyczną by zrobili porządnie badanie dla Sub i nie robili problemów ? Głównie chodzi mi o rolki, bo z tego co pamiętam, to w większości jakich byłem są pojedyncze nie podwójne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Poznaniu warto pojechać na Stacje diagnostyczną by zrobili porządnie badanie dla Sub i nie robili problemów ? Głównie chodzi mi o rolki, bo z tego co pamiętam, to w większości jakich byłem są pojedyncze nie podwójne.

Mogą być pojedyncze. Każde kolo badane jest wtedy osobno,a drugie kręci się w przeciwna. Ewentualnie mogą podnieść stronę niebadaną :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Poznaniu warto pojechać na Stacje diagnostyczną by zrobili porządnie badanie dla Sub i nie robili problemów ? Głównie chodzi mi o rolki, bo z tego co pamiętam, to w większości jakich byłem są pojedyncze nie podwójne.

Ja robię w Komornikach - mają płytę najazdową. Bez nawigacji nie trafisz ;)

Nagórscy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja "robiłem" ostatnio na omańkowskiej podolany zjazd z obornickiej po rozmowach o rolkach dyfrach i napedach przeszlismy do sprawdzenia swiateł

i zalieczeniu przegladu ale z tego co wiem sa w stanie zrobic to dobrze zależy kogo tam trafisz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gdzie w Poznaniu warto pojechać na Stacje diagnostyczną by zrobili porządnie badanie dla Sub i nie robili problemów ? Głównie chodzi mi o rolki, bo z tego co pamiętam, to w większości jakich byłem są pojedyncze nie podwójne.

Mogą być pojedyncze. Każde kolo badane jest wtedy osobno,a drugie kręci się w przeciwna. Ewentualnie mogą podnieść stronę niebadaną :)

 

hmmm musiał bym o tym nawinąć podczas badania

ja "robiłem" ostatnio na omańkowskiej podolany zjazd z obornickiej po rozmowach o rolkach dyfrach i napedach przeszlismy do sprawdzenia swiateł

i zalieczeniu przegladu ale z tego co wiem sa w stanie zrobic to dobrze zależy kogo tam trafisz 

Omańkowska, są bardzo w porządku, ale właśnie nie wiem czy ogarniają temat 4x4

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do właścicieli Imprez kombi!

Jaki macie wpis w dowodzie w pozycju O1 (maksymalna masa przyczepy z hamulcem)?

Najbardziej interesuje mnie wersja w WRXie, aczkolwiek Hawk Kubexa pewnie bedzie miał tak samo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...