Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

zostalam poproszona.

Znajomy organizuje impreze motoryzacyjna.

https://www.facebook.com/events/426606524089036/

 

Jezeli ktos bylby chetny to zapraszam. Dopiero sie rozwijaja dlatego takie ekhm nieciekawe samochody. ;)

 

Jak on to stwierdzil "subaru zrobiloby wielka furore" :)

 

A tak przy okazji pozdrawiam Pana mijanego w niedziele Pn okolice ul. 27grudnia:)

:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Izotom dzięki za odpowiedz zobaczymy co mi się uda utargować i w jakim jest wogole stanie samochód ale jeszcze raz dzięki za pomoc :)

 

A tak przy okazji nie zaszkodzi spytać może ma ktoś jakąś subarynkę do 30 000zł z przebiegiem do 150 000 albo wie że ktoś chce się pozbyć w Poznaniu i okolicach najlepiej kombi i rocznik od 2003 nie zaszkodzi spytać pozdrawiam tym bardziej że autko zostanie w poznaniu i pewnie będzie od czasu do czasu pojawiać sie na spotkaniach forumowych :)

 

no te 30 000 zł nie jest wiążace dlatego może być trochę więcej i trochę mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę sprzedać swojego buga ale to rocznik 2001r., przebieg 222 000 i trochę dłubnięty - ale bez przesady - kupa gratów wymieniona na nowe łącznie z turbiną, pompą paliwową i wtryskami... Chce za niego na rękę 28 000 zł bo trzeba poprawić to i owo w blacharce. Nigdy nic nie było robione więc wszystkie wgniotki i przegniotki widać. Można o niego pytać w Kocarze. Mają całe dossier tego auta bo u nich kupione i serwisowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. Poszło coś na fejsie i troche aut przyjechało. Kasia_12000 - rozumiem, że to Ty wczoraj wpadłaś tą Imprezą? ;)

 

Ja porobiłem mechnaikę w swojej i teraz poelciała do lakiernika, za tydzień powinna być odebrana i chętnie wpadłbym na jakeigos Waszego spota pooglądać i pogadać. Mijam trochę Subaraków po Poznaniu. Co jakiś czas czarnego Forestera z "blowe`m" a na wołczyńskiej codzień widzę na posesji niebieskiego Blob-a. Oba z prosiakami więc myślę, żę forumowe/klubowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was przypadkiem zbędną jedną a najlepiej dwie świnki naklejki na lusterka ? Chętnie odkupię

 

http://allegro.pl/listing/listing.php?string=subaru+pig

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wwolny

 

11:30 za chodzieżą, w kierunku poznania - zrobiłem Ci miejsce niebieskim berlingo B)

 

Nowemu właścicielowi... Sprzedałem! :yahoo:

 

Ostatnimi czasy często widzę to auto w Swarzędzu. Piękna sztuka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...