Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Ani i czarnej_mambie za przygarnięcie na kanapkę, kawkę i herbatkę. Mam nadzieję, że nie naświniliśmy za bardzo, w sensie śniegiem na dywanikach 8)

 

Nieee, śniegiem na dywanikach nieee... :mrgreen:

 

-- N gru 12, 2010 4:57 pm --

 

pozdrowionka dla milych forumowiczek spotkanych na Nocce ;-)

 

a co sie stalo na Bednarach ?

 

 

Odpozdrawiamy :D Miło było poznać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień pełen wrażeń … :twisted:

 

Ciepłe pozdrowionka dla Wszystkich spotkanych na Bednarach. Wielkie dzięki za świetną zabawę. Szczególne podziękowania dla Organizatora i Instruktorów za cenne uwagi :) Z niecierpliwością czekam na c.d. :lol:

 

Oddam tonę śniegu za resztę fotek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety musiałem odpuścić :cry: siła wyższa... szkoda, że przyszła odwilż, bo ta woda i mokry śnieg chyba trochę psuły zabawę. burzum coś czarna seria... głowa do góry, dobrze, że Ty jesteś cały, a auto się wyklepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję za Bednary i pozdrawiam serdecznie wszystkich, mam nadzięję, że następnym razem pogoda będzie dla nas łaskawsza.

Fajnie było w końcu pojeździć z ekipą forumową :D

Pozdrawiam szczególnie parę z Legacy - życzę powodzenia w przyszłych planach zakupu Forka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bednary udane, choć z przygodami. Legaś się jeszcze rozmraża - mimo, że tym razem nie brał czynnego udziału w szkoleniu.

 

huzar105, fajnie to zorganizowałeś, cieszymy się, że mogliśmy podziwiać ekipę forumową.

 

xczarna_perłax, bardzo miło było nam Ciebie poznać i towarzyszyć Ci podczas jazdy :twisted: . Wielkie, wielkie dzięki :D .

 

kitewinger, wielkie dzięki za przewiezienie nas Forkiem - dla Marty to kolejny argument 'za' :) .

 

Pozdrawiamy wszystkich spotkanych.

 

Tu fotki i filmik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniujr twierdził, że wpadniesz pokibicować :)

nie miał czym :twisted: WRX'a sprzedał w tygodniu, a pieszo się pewnie mu nie chciało, zwłaszcza, że prądu w domu nie miał cały dzień i pewnie próbował spać :twisted: , albo żonę tulił :mrgreen: z resztą sam pewnie się wytłumaczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak, że mnie się nie chciało :!: Psy panie wszędzie się szwędają na tej naszej wsi z kłami na wierzchach, a i piechotą w tym bajorze toć zamarznąć bym mógł po pas, a wtedy i żony bym przytulić nie miał czym, bo by się skurczyło :mrgreen:

 

Ale słuchało się miło ... tak wiecie - z łezką w oku :roll: 8)

 

Latem po szkoleniu możemy zrobić jakiegoś grilla .... :?: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo mojego czerwonego forka na fotach :)

 

-- 12 gru 2010, o 20:35 --

 

było grubo, jestem mega zadowolony. W takich ciężkich warunkach nie jezdziłem jeszcze. Ze zdjęć może wynikać, że więcej byłem poza torem, ale to jest nieprawdziwa nieprawda :twisted:

 

Czy mogę liczyć na zdjęcia w pełnej rozdzielczości z obu źródeł ? Super foty, forek nigdy nie miał lepszych.

 

Szkoda, że nie było gdzie stanąć i pogadać - wszędzie woda.

 

Huzar, SubAdr, mogę liczyć na zdjęcia high-res ?

 

pozdrawiam,

 

Piotr

 

-- 12 gru 2010, o 20:41 --

 

I Wielkie Podziękowania dla JMiciuk i Huzara - pierwszego za odprowadzenie forka do domu, drugiego - za organizację i zaproszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne foty, jedne i drugie. Jedną ze swoim forkiem już mam na tapecie :)

 

 

 

szkoda, że przyszła odwilż, bo ta woda i mokry śnieg chyba trochę psuły zabawę.

 

Psuly to że wszyscy mieliśmy nogi całe mokre ale jezdziło się fajnie. Na początku było bardzo ślisko i tylko momentami była przyczepność, pozniej się wyjezdziło i mozna było pojechać trochę szybciej. Ogólnie właśnie fajnie bo takie zmienne warunki i czasem potrzebna była bardzo szybka reakcja.

 

Burzum a Ty tak zawsze na takich szkoleniach ? W sensie że coraz szybciej coraz szybciej dopóki coś się nie wydarzy ? Muszę pamiętać żeby więcej nie próbować Cie dogonić :lol:

 

Właśnie przymroziło i sypie śniegiem, znów robi się pięknie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burzum a Ty tak zawsze na takich szkoleniach ?

 

Dokładnie tak. Szukam sobie tej granicy, na której mogę jechać. A potem lubie ją przesuwać po kawałeczku. Najgorzej, ze tak mam nie tylko podczas jazdy samochodem. Nawet mówiłem do Huzara wcześniej, że będę już kończył, bo zaczynam przesadzać. Poza tym dwa razy zagotowałem hamulce - raz wyglądało to naprawdę epicko, drugi raz skończyło się w krzaku. Swoją drogą, co to za drzewko, ktoś wie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ewidentnie przesadziłeś, nie da się ukryć :D

Z daleka słabo było widać ale stałem sobie żeby autko przestygło chwilkę, akurat miałem jeść bułke i tak patrze jak zapierniczasz i zauważyłem nagłe zatrzymanie przy drzewie. Wyglądało to nieciekawie. A jak się nazywało to co mówiłeś że mi się mogło nadfajczyć ?Oprócz sprzegła :D Bo nawet kobita mi mówi że coś śmierdzi czymś palonym :) więc muszę przeryć forum. Myślałęm że wiskoza ale już doczytałem że wiskoza nie śmierdzi.

 

Swoją drogą, co to za drzewko, ktoś wie ?

 

:lol:

Chcesz sobie przed domem zasadzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burzum a Ty tak zawsze na takich szkoleniach ?

 

Dokładnie tak. Szukam sobie tej granicy, na której mogę jechać. A potem lubie ją przesuwać po kawałeczku. Najgorzej, ze tak mam nie tylko podczas jazdy samochodem. Nawet mówiłem do Huzara wcześniej, że będę już kończył, bo zaczynam przesadzać. Poza tym dwa razy zagotowałem hamulce - raz wyglądało to naprawdę epicko, drugi raz skończyło się w krzaku. Swoją drogą, co to za drzewko, ktoś wie ?

Jako, że drzew na lotnisku jak na lekarstwo to każde maa własne imię. To zostało nazwane Piotr :mrgreen:

Napiszcie mi nr zdjęć wraz z adresem elektronicznym to prześle do fotografa.

 

Bardzo się ciesze, że podoba się Wam idea takich spotkań. Ja jestem średnio zadowolony z organizacji. Była to moja pierwsza impreza jako organizator i jeszcze wielu rzeczy muszę się nauczyć. Ciesze się tylko z tego, że moja decyzja odnośnie lotniska okazała się trafna. Tomek miał duże obawy i w 90% miał racje :mrgreen: ale ja nie żałuje.

Chciałbym w tym roku zrobić jeszcze jeden taki event.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego obawy ? Było trudno, miało być trudno. Kto miał rozum, jechał na ostrożnie, kto miał umiejętności, jechał szybko, a ja, jako pozbawiony jednego i drugiego, pojechałem jak pojechałem. Było spoko. Ja się bałem pójść w miękkie, zupełnie nie miałem wyczucia, gdzie się kończy asfalt, a zdarzyło mi się właśnie tak wydachować.

 

Huzar, bardzo dużo imprezie dają multimedia - foty i filmy. Daj znać następnym razem, to dostarcze kamer. To świetny materiał dydaktyczny - widzieć swoje błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...