Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Teraz, sobota albo niedziela, spotkanie w Żernikach.

 

 

a co ze spotkaniem, o którym pisała cz_mamba? Nie lepiej tam cały dzień polatac po lotnisku?

 

 

Jestem za! Są już propozycje tras.

http://forum.automobilklubpilski.pl/vie ... ba48b435de

 

A koszt to jedyne 10, maksymalnie 20 zł od osoby za cały dzień jeżdżenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sobota albo niedziela, spotkanie w Żernikach.

 

 

a co ze spotkaniem, o którym pisała cz_mamba? Nie lepiej tam cały dzień polatac po lotnisku?

 

Nie mam siłek na jazdę 300 km, sorka ale padam na pysk. Zwłaszcza, że w sobotę bujamy do stolicy - jednak :? Stać mnie tylko na Żerniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do puszczy zielonki, z racji że mieszkam obok mogę słówko wyrazić. Trzeba się pilnować bo jeżdzą miejscowi i można przeszarżować, a tak ogólnie gdy trafi się drogę bez wyrypu to mega. Zwłaszcza odcinki kicin-miękowo czy owinska-mielno czy rakownia-(miejscowość obok bednar) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam zaraz obok i w zeszłym roku trochę tam jeździłem. Ale w tym roku z tego co widziałem powstawiali metalowe słupki przynajmniej na jednym z tych parkingów, więc raczej z tej miejscówki nici :?

 

Byłem tam teraz i faktycznie te słupki zmniejszają trochę przestrzeń, ale i tak parking ma mniej więcej 28 metrów szerokości 8) :P

Poza tym na tym drugim placu, gdzie nie ma słupków i oświetlenia, stali bez świateł Solidzi w białej Fabii i coś tam oglądali na plazmie czy czymś takim :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Jestem nowy na forum. Chciałem się zapytać czy spotykacie się gdzieś w Poznaniu na pogaduchy? Wiem, że autami marki Subaru świetnie się jeździ, a nie stoi obok nich, ale chciałbym zobaczyć jakąś Imprezę WRX, pogadać z właścicielem, może nawet zostać przewiezionym...

Bardzo mi się podoba to auto, zwłaszcza dźwięk silnika oraz właściwości jezdne (oglądane na pewnym portalu).

 

Jeśli jest ktoś chętny podzielić się swoimi wrażeniami to będę wdzięczny.

Chciałbym w niedalekiej przyszłości zostać właścicielem takiego auta - ale żeby wiedzieć co się bierze trzeba to zobaczyć na własne oczy a nie tylko wirtualnie. Trzeba się przekonać czy to jest to :)

 

Chyba wiecie co mam na myśli.. :lol:

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz info o SO http://www.aw.poznan.pl/imprezy2010/20101204oes/index.html

Normalnie wjeżdżasz od wyścigowej na tor przez bramke.

 

 

Dzięki za info. Będę...

Mam nadzieję, że jako widz bez problemu będę mógł się wbić..

 

barteq000, podbij do jakiegos Subaraka z świnką na lusterku, wtedy napewno zostaniesz oświecony w temacie posiadania Subaru.

 

OK. Nieśmiały jestem, może mi braknąć odwagi :oops:

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Będę...

Mam nadzieję, że jako widz bez problemu będę mógł się wbić..

jazdy zaczynają się od 10.30, wcześnie nie ma sensu być, wejść wejdziesz bez problemów, a co do przejażdżki - zależy od kierowcy i musisz mieć kask

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izotom, To Żernikogądki są i w sobote i niedziele ? Bo wyzej pisałeś że albo sobota albo niedziela. A jakie tam są koszta ? Jak będzie śnieg to ja też chce bo kurde nie ogarniam tej zimy ani troche

Przepraszam za niezbyt ścisłą wypowiedź: są i w niedzielę i w sobotę - przynajmniej takie info dostałem. :roll: Koszta to 350 zł.

 

-- 1 gru 2010, o 10:45 --

 

Też dojadę do gądek ale chyba Impreza Diesel:)

 

Bardzo dobry pomysł, przynajmniej pojeździsz a nie poślizgasz się :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...