Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

wwolny, Aras_POZ, widziałem was przed chwila na solnej, niestety za okna w biurze :cry: muszę nadrobić to co inni spieprzyli jak mnie nie było :evil: więc przed kocara nie dotrę raczej na pewno.

 

co do wydechu, ja mam szeroki kołnierz, rurę 2,73(chyba) i samiutkiego backboxa(przelotowego)a końcówkę z tej samej rury co cały wydech :twisted: jest głośno i chamsko, i właśnie dużo mniej basowo, na wolnych i niskich coś tam basuje, i wyżej bardziej podchodzi pod jakieś nysy-driftowozy.

 

o, właśnie ktoś następny mi przeleciał,

miłego spocenia się :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieskie w Swaju to moje rządzi

 

Dzisiaj jakieś takie widziałem pod Chatą Polską. Ale jeszcze jedno niebieskie (z roozofą śfinką o ile się nie mylę )czasem parkuje w poblizu os. Mielzynskiego (ale to chyba gościnnie bo tylko ze 3 razy widziałem tam). Któreś to Twoje ?

 

Moje Niebieskie ma czarno-białego prosiaka na lusterku i różowego na bagażniku. Pod Chatą Polską też byłem :mrgreen: .

 

-- 11 wrz 2010, o 14:34 --

 

wwolny, Aras_POZ, widziałem was przed chwila na solnej, niestety za okna w biurze :cry: muszę nadrobić to co inni spieprzyli jak mnie nie było :evil: więc przed kocara nie dotrę raczej na pewno.

 

co do wydechu, ja mam szeroki kołnierz, rurę 2,73(chyba) i samiutkiego backboxa(przelotowego)a końcówkę z tej samej rury co cały wydech :twisted: jest głośno i chamsko, i właśnie dużo mniej basowo, na wolnych i niskich coś tam basuje, i wyżej bardziej podchodzi pod jakieś nysy-driftowozy.

 

o, właśnie ktoś następny mi przeleciał,

miłego spocenia się :mrgreen:

 

 

Może następną razą się dołączysz. W salonie były zapisy na jakieś ASOwe koszulki, które mają się robić.

Ma być info na forum wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam spotkanych w Kocarze. Było miło pogadać i oglądnąć Wasze lica 8) . Warto spróbować powtarzać spotkania i połączyć je z zabawą autem. Następnym razem przywiozę kawę w termosie i grilla.

 

Mały edit: oczywiście Kocarowa kawa smakowała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdr dla chojnego lansującego się grubo po północy po centrum Poznania ;)

 

po wieczorze poezji Wisławy Szymborskiej

 

odpozdrawiam

 

 

 

Dziś rano koło PESTKI godzina 9:15, niebieski GT-ek na rej.

 

 

odpozdrawiam, dzięki, że nie napisałeś że w dresie kreszowym :mrgreen:

 

Pozdrawiam spotkanych w Kocarze. Było miło pogadać i oglądnąć Wasze lica 8) . Warto spróbować powtarzać spotkania i połączyć je z zabawą autem. Następnym razem przywożę kawę w termosie i grilla.

 

 

bardzo miłe spotkanie i prawie 5 godzin zeszło, pozdrowienia dla wszystkich przybyłych

 

Dla ekipy z Kocara podziękowania za kawe... dwie kawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdr dla chojnego lansującego się grubo po północy po centrum Poznania ;)

 

po wieczorze poezji Wisławy Szymborskiej

 

 

 

:shock: wooow, fajnie.... facet i poezja 8)

 

Ja takze dziekuje za spotkanko, za brak czekolady i propozycje nutelki :mrgreen:

 

I tak nie wiem, ktory z Was byl ktory :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdr dla chojnego lansującego się grubo po północy po centrum Poznania ;)

 

po wieczorze poezji Wisławy Szymborskiej

 

 

 

:shock: wooow, fajnie.... facet i poezja 8)

 

Ja takze dziekuje za spotkanko, za brak czekolady i propozycje nutelki :mrgreen:

 

I tak nie wiem, ktory z Was byl ktory :lol:

 

Za to wszyscy wiedzą, która z Was była która :lol:

 

-- 12 wrz 2010, o 09:20 --

 

a kto jezdzi oswiniaczonym bialym Oplem ? Spotkanym dzis w godzinach 17-18 w okolicach M1 na swiatlach ? :)

 

Jak kombi to Gimof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: wooow, fajnie.... facet i poezja 8)

 

 

To może ja wyjaśnię, bo mogłem w błąd wprowadzić.

 

Pojęcie "Wieczoru poezji Wisławy Szymborskiej" oznacza, że z racji przybycia na spotkanie samochodem byłem jedyny trzeźwy w towarzystwie, cały wieczór Ci nietrzeźwi coś do mnie mówili a ja nie rozumiałem co mieli na myśli 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, tak myślę o Twojej, nazwijmy to, propozycji podjechania na tor do Zielonej Góry. Zaczyna mi się ten pomysł podobać. Może październik okolice 10 dałyby się podjechać? Co Ty na to? Myślę, że kilka osób byłoby zainteresowanych :) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...