Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

No sorry wstaje przez cały tydzień o 3:10. Ktoś chce jakieś ładne aluski? :mrgreen:

 

 

To nie będziesz musiał wstawać i prosto z pubu do pracy :-)

Zastępuje kumpla przez tydzień. Robota prosta, ale odpowiedzialna. Co prawda o 4 godzinie ciężko być odpowiedzialnym :mrgreen:

Szkoda, że to nie piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

No sorry wstaje przez cały tydzień o 3:10. Ktoś chce jakieś ładne aluski? :mrgreen:

 

 

To nie będziesz musiał wstawać i prosto z pubu do pracy :-)

Zastępuje kumpla przez tydzień. Robota prosta, ale odpowiedzialna. Co prawda o 4 godzinie ciężko być odpowiedzialnym :mrgreen:

Szkoda, że to nie piątek.

 

Pewnie jeszcze powtórzymy. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło było poczuć ducha Plejad! Zdjęcia i towarzystwo zapewniły powtórnie tą atmosferę - wieczorne biesiadowania po kolejnym plejadowym dniu. Pozdrawiam Magdę, Ankę, Cz_mambę, IzoDarę, Pumexa, Barego i Chojnego. Trzeba zorganizować jakiegoś spotkanie/spota żeby chwycić więcej luzu w dłuższym czasie - kurde jak nam się dzisiaj ciężko wstawało.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pozdrawiam wszystkich poplejadowiczów:-) Bardzo miło było spotkać się z Wami, pogadać, powspominać i pooglądać zdjęcia. Niektóre mocno hardcoreowe:-) Mam nadzieję na więcej zdjęć i filmików podczas następnego spotkania:-)

Chojny - bardzo dobry pomysł, żeby połączyć dwie przyjemności - jazdę i imprezkę (a raczej dla niektórych imprezę i imprezkę:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, wracając do tematu ze spotkania dotyczącego zakupów w USA, mógłbyś pomóc ten temat jakość pchnąć do przodu, nie wiem, podać kontakt czy coś innego zasugerować. Już kilka osób (przynajmniej 3 :lol: ) jest zainteresowanych więc może jakiś kontener się uzbiera :wink:

 

Si si Cz_mamba, z imprezki w imprezkę w imprezce, tak najlepiej bo po dłuższym czasie to człowiek traci rytm i wenę. Ale u nas do końca sierpnia weekendy odpadają: najpierw wesele, a potem chrzciny. Wrzesień też jakiś kulawy: imieniny Izy (no chyba że się połączy ze spotkaniem :?: ), potem ECCO Walkathon - ktoś jedzie?; potem to nawet nie ma co pisać - odległe czasy :wink: .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich spotkanych na Bednarach. :mrgreen:

 

Zawody były super!!! Wyjedziłem się jak cholera, cały dzień upalania. Co prawda nic nie nafikałem ale byłem zapsutym autem na Toyo a reszta była na slickach.

 

Następnym razem sie uzbroje, założe nowe buciki autku i coś pojezdzimy :wink:

 

uamzim gratulacje pudła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...