Skocz do zawartości

Gołota vs. Adamek...?


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nikogo nie zniszczą w końcu nie dostał od słabszego....

 

Walka tak jak myślałem troche wg mnie ustawiona bo chłopaki dogadali się że biją sie do pierwszego nock downu. To pierwsza walka jaką widze żeby zawdonik stał w miare trzeźwo a sendzia przerywa walke - Gołota nie protestowł . Adamek wygrał zasłużenie, był szybszy i pięknie boksował. Tylko śmieszy mnie troche ta jego waga ciżka bo jak on stanie z Kliczkami czy Nikolay Valuev-em?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak on stanie z Kliczkami czy Nikolay Valuev-em

 

Ja raz stanąłem z Wałujewem w jednej ..........

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.............. bramce na lotnisku w Berline :mrgreen:

nie do opisania - nawet moja żona która właśnie słyszała teks o "możliwości" walki Adamka z Wałujewem powiedziała, że to raczej "Mission Imposible" :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oba typy błędne :razz:

ale jakoś tak rzeczywiście dziwnie - gołot nie pokazał walki za bardzo, adamek walił za to jak cepami na przerwie w podstawku :twisted:

wygrał zdecydowanie zasłużenie, żeby nie było :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko śmieszy mnie troche ta jego waga ciżka bo jak on stanie z Kliczkami czy Nikolay Valuev-em?

skoro Holyfield potrafił tłuc się z Valuevem (a przy tym był dużo wolniejszy niż Adamek w dzisiejszej walce) to i Adamek za 2-3 walki będzie w stanie się z nim łapać. Nikt nie mówi że ma się bić już jutro, nie może złapać jeszcze kilku kilo wagi i przy tym nie stracić szybkości :wink:

A ja mówię że będziemy jeszcze mieli mistrza świata w wadze ciężkiej, z takim nastawieniem jak prezentuje Adamek to każdego oklepie prędzej czy później :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mówię że będziemy jeszcze mieli mistrza świata w wadze ciężkiej, z takim nastawieniem jak prezentuje Adamek to każdego oklepie prędzej czy później :cool:

 

Nie mówię, że nie (chciałbym bardzo) - ale wydaję mi się, że troszeczkę musi "utyć" :razz: bo te jego 92 kg to prawie na limicie jest :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do opisania - nawet moja żona która właśnie słyszała teks o "możliwości" walki Adamka z Wałujewem powiedziała, że to raczej "Mission Imposible" :razz:

 

Odpowiedź na pytanie "co się stanie jeśli uzdolniony zawodnik wagi cruiserweight postanowi nabrać nieco masy i obić Wałujewa?" dostaniemy wkrótce.

 

W eksperymencie weźmie udział David Haye (22 zwycięstwa w tym 21 przez KO :!: , 1 porażka). David Haye był mistrzem wagi cruiserweight bezpośrednio przed Tomaszem Adamkiem, zrzekł się z tego tytułu by walczyć w wadze ciężkiej.

 

Po drodze w ciągu dwóch minut zdemolował naszego zawodnika wagi ciężkiej Tomasza Bonina.

 

7 listopada David Haye będzie walczył o tytuł mistrza wagi ciężkiej WBA z Wałujewem w Nuremberg Arena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zadam pytanie wiekszosci :

co Was sklonilo obstawic Dziadka Gołote ?

sentyment?

czy to ze nie widzieliscie zadnej walki Adamka ?

to bylo do przewidzenia ze Golota padnie i to dosc szybko w walce z zaje@#$cie szybkim Adamkiem. :razz:

Ja Adamka jeszcze nie widze w walkach z czołówką wagi ciezkiej, ale kto wie moze za pare miesiecy i kilka kilogramow....?

Na dzien dzisiejszy nie da rady czolowce .... ale ma potencjal, chlopak walczy z glowa nie wypala sie tak jak Gołota.

No i Bonina nie porownywalbym z Adamkiem ... nie ta liga :wink:

Teraz czekam na spektakl pod tytulem - Pudzian - Neyman ... to bedzie dopiero przedstawienie :mrgreen::mrgreen:

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powszechnie wiadomo, że w sportach walki najważniejsza jest psychika. Mówi się, że nawet 70 procent sukcesu to pozytywne nastawienie przed walką. Łatwo zauważyć, że Adamek nie ma z tym najmniejszych problemów. Wychodzi żeby wygrać. Jest bardzo pewny swoich umiejętności i słusznie. Wszedł do wagi ciężkiej, żeby tam namieszać i wierze, że tak będzie, czego mu z całego serca życzę.

Thx STIFF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...