Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

śmiga, śmiga, przy płynnym wciskaniu gazu przyspiesza normalnie, nawet zad..cza :P a gdy tylko gaz w podłoge i obroty dojdą do ok 3-3,5 tys, to szarpnie 3-4 razy i jedzie dalej, czy konkretnie czy delikatnie to nie wiem, nie miałem wcześniej takiego objawu. Filtry nowe, a kable, świece? no moze, kable są raczej od nowości, świece mogły być zmieniane. Narazie stoi i czeka na podmianke tych czujników czy tez elektrozaworków, tylko że nie ma czasu znajomy mechera podjechać do niego swoim GTkiem, z resztą weżyki, ogolnie cały dolot przeglądnięty, elektryka tez, zostało tylko co opisałem

Może przepływka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

była podmieniana i dalej to samo, coś z podciśnieniem jest nie tak, byc moze jutro sie uda odebrac furacza bo za oknem aż milo popatrzeć :) przeczytałem na forum nie-ASO, że ktoś ktoś miał identyczny problem, czujniki pozmieniał i jak ręką odjął :)

 

wracając do wątku :P ktoś coś pisał o jakims ślizganiu w piątek tj dzisiaj :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I powiedz mi proszę jak to w końcu jest? Trzeba wyjmować silnik czy nie?

 

nawet jak trzeba to koszt u Carfitosa jest śmieszny z tego co somsiad opowiadał :D

 

Wpadłem dziś na moment na parking pod Decathlonem przy al. Pokoju. Pusto, ślisko, fajnie! Można by postawić jekiegoś balona na środku i ćwiczyć kręciołki...

 

Trza kiedyś obadać :) wczoraj było super w Staniątklach wrzuce wiecziork filmik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos moze wie jak tam warunki na lotnisku? Mam zamiar sie wybrac koło 18:30...

Byłem rano. Ludzi mało, ale lód był straszny. "Środek" lotniska nie przejezdny. Otworzyli stoisko z choinkami, więc można wjeżdżać od Bora. Zabawa świetna! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We piątek my jeździli :) weekend miałem uczelnie ale jak znajdę chwilę to wrzuce filmik bo trochę to one zajmują :)

tylko wytnij moje wycieczki poza tor :mrgreen:

i przyśpieszanie ze spalonym sprzęgłem, bo wyglądało jakbym po lodzie automatem na letnich jechał :P

 

-- 13 gru 2010, o 09:19 --

 

sprzęgło się zregenerowało po ok 50km na przyczepnym 8)

ale miałem problemy z wyjechaniem z placu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar, wspominałeś ostatnio na spocie o fartuchach do wycięcia. Aktualne?? Można wybrać kolor, czy tylko czerwone??

 

KRAKOWSCY SPOTOWICZE

Jestem na stand-baju, jakby co to uwzględnijcie mnie w informacji, najlepiej dzień wcześniej, chętnie się pojawię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...