Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Do czwartku, przy obecnej pogodzie, nie zostanie ani trochę białego... :( Więc trzeba chyba poczekać, aż znowu trochę nasypie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może boost cut?

 

prawdopodobnie jakiś problem z podciśnieniem, nie wiem dokładnie jeszcze co :roll: moze dzis, jak nie to do czwartku powinni sie z tym uporać, ale i tak kij z tego bo

Do czwartku, przy obecnej pogodzie, nie zostanie ani trochę białego... Więc trzeba chyba poczekać, aż znowu trochę nasypie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My latalismy ostatnio na maxiszrocie i powiem wam ze teren jest kozak!!

Lodowisko ale to jak sie slizga to tak jest wszedzie co do nawierzchni to nie ma szalu ale tragedi tez nie :D

Udalo nam sie nawet czasowki walnac, na dodatek jedna sube mielismy na kolcu :D:D:D

Dzialo sie bardzo polecam!!

Czekamy az znow sypnie i na pewno sie tam zwalimy cala ekipa.

 

Tu filmik z ostatniego latania

http://www.youtube.com/watch?v=niSCQkj2b00

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie pisałem, a widze ze temat ze "ślizgiem" sie rozkręca :)

 

W zeszłym roku pare osob było na PPO w Staniątkach..... Dla tych którzy nie wiedza co to - to teren pod planowane bramki autostradowe czyli Punkt Poboru Opłat. Plac ma długosc 1,1 km, w najszerszym punkcie ok 200-300 m no i oczywiscie całosc slicznie wyasfaltowana -bez ani jednej dziurki, i co najwazniejsze "odeseparowana" od autostrady :).

 

We wtorek sprawdzałem- brama otwara, dojazd jest równiez, i co najwazniejsze wciaz nie ma zadnego znaku zakazujacego wjazdu na ten teren :). Znikneły ( bo były w jednym miejscu ) ustawione palety z krawężnikami i innymi materiałami budowlanymi- teren jest praktycznie czysty procz jednej-dwóch górek z kruszywem.

Jesli dobrze kojarze LUK to chyba w zeszłym roku byles z nami ????

Mozna zrobic Wieliczka lub Niepołomice i tam pojechac bo teren jest MEGA!!!! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dio już jeden spot tam zaliczyliśmy ale źle akurat sie trafiło bo bo ostatnim upalaniu zrobiły si,e takie muldy które pozamarzały i wrażenie było jakby się po śpiących policjantach jeździło. Ale plac super, jak sypnie na nowo to coś zorganizujemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano myślałem, że dzisiaj uda się coś zorganizować, ale chyba za mało jeszcze tego białego... Pozostaje czekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale napier.... Ekhem, znaczy się, ale strasznie śnieg pada.... :) A ja przez weekend będę niedostępny, a tu warunki na spota fantastyczne.... :evil::( Ech.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar, powiedz mi prosze w którym miejscu znajduje sie wspomniany przez Ciebie kilka postów wyżej boost cut?

 

to jest objaw. Komp odcina doładowanie jeśli ma je za wysokie. Masz u siebie jakiś ebc lub mbc, czy seria czy inne wynalazki? Który rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha :roll: modelowo MY 00, rocznikowo 99, totalna seria z H&S 2,5" i Walbro 255, wskaźnik Omori i tyle :P Podobno to któryś z czujników/elektorozaworów które są na kielichu od strony pasażera, jest tego tam 3 szt, przy normalnej jeździe nic sie nie dzieje, dopiero zaczyna dławić przy max wciśnieciu pedału gazu, nie zauważyłem tez wiekszego ładowania na wskaźniku :roll:

warunki atmosferyczne wyśmienite a ja jeżdze fwd :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiga, śmiga, przy płynnym wciskaniu gazu przyspiesza normalnie, nawet zad..cza :P a gdy tylko gaz w podłoge i obroty dojdą do ok 3-3,5 tys, to szarpnie 3-4 razy i jedzie dalej, czy konkretnie czy delikatnie to nie wiem, nie miałem wcześniej takiego objawu. Filtry nowe, a kable, świece? no moze, kable są raczej od nowości, świece mogły być zmieniane. Narazie stoi i czeka na podmianke tych czujników czy tez elektrozaworków, tylko że nie ma czasu znajomy mechera podjechać do niego swoim GTkiem, z resztą weżyki, ogolnie cały dolot przeglądnięty, elektryka tez, zostało tylko co opisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...