Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj byłem z bratem w staniątkach pojeździć compactem ale tyle śniegu było że stwierdziliśmy że szkoda m pakietu na przebicie sie skieły lodu i śniegu :roll:

 

dzis odbieram auto, niestety jeszcze nie powymieniane to co trzeba wymienić, ale szkoda żeby stało i marzło jak drogi białe :twisted:

bede dochodził samemu co mu jest, w związku z tym: ktoś dzisiaj jedzie gdzieś pojeździć? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzyj się uważnie, bo są tam dwie zielone imprezy- jedna Adasia :wink:

Natomiast ja powinienem dostać Oskara za najlepsze zdjęcia- czyt. Oskarowa wanna wystrzeliła dwie piękne marchewy, prawie to sfilmowałem. Prawie- bo niczym rasowa blondynka nie wcisnąłem czerwonego przycisku REC :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giechu, Adaś był na spocie...?? :shock: Kurcze, ominęła mnie fajna pojeżdżaffka...

Więc oskara za zdjęcia raczej nie będzie :mrgreen::mrgreen:

 

Oskar, jutro zadzwonię w sprawie wiadomej :) Koło 12 może być??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kombinujecie :P plkac xxxxxx (pozdrawiam policjantów :mrgreen: ) jest wypaśny. Można śmigać ile wlezie bo nie ma stresu że jacyś niebiescy zaraz się zjawią bo po co na takie zad... Nikt tam nie odśnieża, no tylko Lancery i Imprezy :mrgreen: więc śnieg/lód jest cały czas. I jeszcze oświetlone całą noc i żadni piesi z dogami i innymi kotami tam nie łażą, a jedzie się tyle co przez cały kraków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...