Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

pod forum byliśmy dosłownie na moment pod koniec imprezy (w drodze powrotnej z Dobczyc), więc fotek z tej miejscówki jak na lekarstwo

 

więcej na http://www.charlie.oz.pl/WOSPDobczyce

 

krzysiek555 rozumiem, że to Twoje, więc jeśli potrzebujesz większą rozdzielczość to podrzuć mi swojego maila na PW

IMGP0180.JPG

IMGP0181.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luk skywalker, to czternastka miała organizować, to do niej zgłaszaj pytania :mrgreen::twisted:

 

Ja na razie na spot się nie zgłaszam, bo Forek się nadaje do mechanika... :? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luk skywalker, spot - nie (bez Forka to nie to samo :( ), kiełbaska - tak, piwko - też :):mrgreen:

 

Nawet autobusem ruszę w trasę,

żeby zjeść z Wami kiełbasę :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja na razie na spot się nie zgłaszam, bo Forek się nadaje do mechanika... :? :(

 

Co sie stalo sie? Mam nadzieje, ze nie po myjce. :wink: :mrgreen:

 

Zmienilem ostatnio prace i jestem mega szczesliwy. Wreszcie zyje jak czlowiek i ktorego razu bede mogl pojawic sie na 'kolacji czwartkowej'. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziedzic_Pruski, nie mam jeszcze zielonego pojęcia, ale boję się, że coś poważnego :( Odkąd zmieniłem opony na zimowe czułem lekkie drganie na kierownicy, ale powiedzmy, że tylko powyżej 100 km/h. Pojechałem do "Pana Oponiarza", który ważył koła przy wymianie i okazało się, że powychodziły różnice takie, jak po 5 miesiącach jazdy :shock: Więc koła wyważone zostały po raz kolejny i teraz czuję takie drgania, że kosmos i stwierdziłem, że dłużej tego ignorować nie mogę, więc prawdopodobnie w poniedziałek samochód jedzie na serwis :( (wcześniej nie da rady, jest mi bardzo potrzebny). Jako "bonus" mam fatalne zachowanie na zakrętach, szarpanie kierownicy przy odbijaniu po zakręcie, ściąganie na lewą stronę i dziwne luzy przy pokonywaniu zakrętów lewo - prawo, prawo - lewo... Może to tylko felga, ale wolę dmuchać na zimne. Co ciekawe na letnich jeździłem po 200 km/h (żeby było śmieszniej to na Geolandarach, które nadają się do tego celu jak..... ) i było ok, w zeszłym sezonie zimowe Nokiany też świetnie się spisywały a tu taki klops....

 

Jeśli ktoś wie, co może być przyczyną, to podeślijcie jakąś linkę. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1yearold, miałem kiedyś podobny problem w BMW, tarcze miały delikatne odchyły od przegrzania i wjechania w wode (domyślam sie ze od tego) na dodatek zapiekł sie tłoczek w zacisku w takiej pozycji że non stop dociskał do tarczy i drgania gotowe. Nie widziałem co jest grane dopoki nie doknąłem felgi... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewen, samochód myłem od tego czasu 2 razy (tzn od wyważenia po raz drugi), poza tym jak na razie nie było gdzie upalać... Ja też trzymam kciuki że to nic poważnego. Okaże się w poniedziałek.

 

luk skywalker, to nie tarcze, dzisiaj gdzie nie pojechałem, tam po wyjściu z samochodu sprawdzałem felgi i hamulce. Wszystko w normie... Być może felga jest krzywa...?? Nie mam szczerze powiedziawszy pomysłu... :(

 

Ktoś zna jakiegoś dobrego mechanika, który jest PRO w tego typu rzeczach...??

 

Wczoraj byłem na autostradzie jadąc do Skawiny, postanowiłem sprawdzić, czy przy większych prędkościach też są jakieś objawy. Wymiękłem przy 140km/h, samochód cały wibrował :shock: Wydaje mi się, że źródłem kłopotów jest coś z tyłu, potwierdzałoby to dziwne zachowanie na zakrętach...

 

Sorry wszystkim, że OT :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMTe, myślałem o tym, tyle że nie kupiłem jeszcze Bridgestone'ów Potenza letnich i mam gówniane Geolandary. Ale masz rację Michale, lepsze łyse całosezonówki niż wadliwe zimówki.... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMTe, w turbo są 17", ja mam 16" ale rozstaw chyba jest taki sam.. (5x100??)

Spoko, mam 2 Forki, to sobie wybiorę najlepsze 4 opony i zamontuję na ośkach. Ale dzięki za propozycję pomocy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj włożyli mi nogę w gips na co najmniej 4 tygodnie :roll:

Niestety nie mam tak dobrze jak PRIMAR kiedyś, gdy był w podobnej sytuacji :wink: i nie będzie miał mnie kto podrzucić :(

Jak to nie ma kto? A ja? Wyznacz czas i miejsce - przyjadę, przywiozę, odwiozę. :D

A co się stało :?:

Proponuję kiełbachę zjeść, może czwartek?

Czwartek jest dla mnie OK. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry!

Pany, mam prośbę - w piątek i sobotę do Krakowa zjeżdża z zagranicy auto, które chciałbym kupić. Z racji, że mam kawałek drogi może znalazłby się chętny, który prześwietliłby mi przedzakupowo tego delikwenta: legacy h6 2007 r AT.??? Wdzięczność w przypadku zakupu zostanie poparta kratą lubelskiej perełki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma kto? A ja? Wyznacz czas i miejsce - przyjadę, przywiozę, odwiozę. :D

A co się stało :?:

Zbiegałem ze schodów, wyglądało na zwykłe skręcenie, ale na zdjęciu wyszło "awulsyjne złamanie kości podudzia" :(

 

Przemyślę propozycję, ale nie chciałbym robić kłopotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...