Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim za miłe, acz krótkie (z mojej winy) spotkanie. Szkoda, że nie mogłem z Wami pojechac na upalanie, ale cieszę się, że mieliście fajną zabawę. :D

Panie Konradzie, było miło poznać :) )

1yearold, mnie również było miło, ale tego Pana, to sobie może daruj? :)

Primar się w końcu pojawił!? Żałuję że nie mogłem się pojawić ale choroba, się rozchorowałem :mrgreen:

Czekam na następny raz.

Ken08, ustaliliśmy wczoraj wstępnie z czternastką i Boulerem termin spota "opłatkowego" na środę 22 grudnia, więc będzie okazja. :mrgreen:

 

Graf, wracając do wczorajszej rozmowy - moja Impreza jest w wersji RC, z wyposażeniem dokładnie tak jak w tej specyfikacji:

http://www.subaru.pl/datasheet/2011impreza.pdf, a o zalety/wady diesla najlepiej wypytaj Boulera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plac xxxxx super tylko że wczoraj było tam nie równo jakby si.ę ciągle po śpiących policjantach jeździło ale to wina śniegi lodu z którego zrobiły sie takie muldy, na czyżynach też były ale było więcej wyślizganych miejsc :D

 

Dzięki wszystkim no i oby teraz frekwencja tylko rosła! :)

 

nawet jakaś ośka wyciągnięta z zaspy

 

Chrzest był, teraz trzeba oblać fure :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziedzic_Pruski, uuuu, zdrowego trybu życia to Ty nie prowadzisz... Mniej musisz imprezować w czwartkowe wieczory... :mrgreen: Ja w domu zameldowalem sie o 1:15am, a wstalem 6:15 am :) to tak a propos zdrowego trybu życia ;)

 

To bluza z koszulką, takie 2 w 1 :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziedzic_Pruski

wcale nie słabo :) gdybym ja pracował do tej pory co Ty... Chociaż nie, mnie też się to czasami zdarza ;)

 

luk skywalker, gdyby nie to, że dopiero wróciłem z pracy, to bym pojechał :) Plac rewelacja, powiem Ci, że warunki świetne (szeroko, jasno). Szkoda, że tak rozjeżdżony po ostatnich opadach, później przymarzło, spadł następny śnieg i przez to straszne koleiny, zaliczyłem 4 przejazdy i... pojechaliśmy doDziedzica :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plac sie spodobał? :mrgreen:

ja pojade moze dzisiaj, chciałby ktoś jechać?

 

 

luk skywalker, Ty się chyba wozisz z tymi od BeEmEk, chyba sie znasz z moim kolegą od e30 cos "mnie" się tak wydaje:D

 

No tak, a skąd takie przypuszczenia? 8)

Dobrze Kojarze fakty poprostu :D Tutaj się wypowiadała taka Pani w tym temacie która ma BeEmke i zna Ciebie i zna też chlopaków od Bawarek z Bieżanówa, a kolega mi kiedys mówił ze jego jakis kolega ma GTeka, więc tak jakos mi się to powiązało, słusznie:>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie detektywie eMTe, mnie Pan namierzył we wrześniu zanim dotarłem na Forum, teraz kolegę luka skywalkera spotkał taki sam los... :shock: Człowiek nawet w sieci nie może pozostać anonimowy :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, strach wychodzić z domu ;) I na co mi było to Forum...?! Jeździłbym sobie spokojnie po mieście, nie nakleiłbym prosiaków, nie zwracałbym na siebie uwagi, nie byłoby fanatycznych kiwek, nocnych dyskusji o Subaru, upalania na Czyżynach, chodziłbym wyspany do pracy i w ogóle samo dobro... :)

 

 

 

 

 

 

 

 

No ale z kim bym na spoty jeździł...?? :mrgreen::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to z kim?? Z cycastymi blondynami, wysokimi czarnulami i innymi plastikowymi laleczkami :) Ale do tego to trzeba mieć WVidły z wydechem 5 cali, neonami, audio i nakleją R32... Najlepiej na Głolfie MK II :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plac sie spodobał? :mrgreen:

ja pojade moze dzisiaj, chciałby ktoś jechać?

 

 

luk skywalker, Ty się chyba wozisz z tymi od BeEmEk, chyba sie znasz z moim kolegą od e30 cos "mnie" się tak wydaje:D

 

No tak, a skąd takie przypuszczenia? 8)

Dobrze Kojarze fakty poprostu :D Tutaj się wypowiadała taka Pani w tym temacie która ma BeEmke i zna Ciebie i zna też chlopaków od Bawarek z Bieżanówa, a kolega mi kiedys mówił ze jego jakis kolega ma GTeka, więc tak jakos mi się to powiązało, słusznie:>?

 

 

bo taka Pani z BeEmKi to moja druga połówka :P a z chłopakami z Bieżanowa zintegrowaliśmy sie gdy dawno dawno temu kupiłem sobie E30 :) (ach.. e30.. :D) jakim kolorem e30, jeździ lub jeździł ten mój kolega?

 

 

Rewelacyjne kojarzenie faktów 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu swoim oraz Dziedzica_Pruskiego, z którym rozmawiałem przed chwilą, składam uprzejme zapytanie, czy są chętni na spot w dniu dzisiejszym?? :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...