Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

a czy na "krakowskich spotach" mile widziani są forumowicze nieposiadający (jeszcze:D) Subaru?:)

 

Zawsze :) Subaru to otwarta społeczność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajcev,

 

Najpierw musi jakiś spot Subarowy wypalić, jak widzisz snobistyczne towarzystwo krakowskie niespecjalnie pali się do spota :mrgreen:

A szkoda, bo od jutra mają być ponoć dobre warunki... :roll: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz jestem po nocnych testach :mrgreen::mrgreen: pierwsze zimowe kroki w awd za mną.

 

co do tego rankingu dobrych miejsc do poźlizgania :P w Wieliczce jest plac na którym były/są organizowane kreciołki, pierwsze memoriały Kuliga/Bublewicza, plac ma wielkość boiska piłkarskiego jest w sam raz dla kierownika w poczatkowym stadium rozwoju jesli chodzi o 4x4 czyli dla mnie :P dla zaawansowanych polecam drogi znajdujące sie na pogórzu wielickim (grabowki, siercza, chorągwica itp) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierniczę ale fajnie :) wczoraj pojechałem poszukać białego i znalazłem zabawa fajna tylko wczoraj było trochę mało i trzeba było jak dla mnie, początkującego subdrivera , trochę za szybko ;) ale dziś rano jest zajefajnie wspaniałe warunki do nauki 8)

 

p.s. To może pobawimy się w taki sposób że ja wytyczę os gdzieś kolo siebie a luk koło Wieliczki i zrobimy taki objazd przez południowe przedmieścia KrK począwszy od skawiny aż do wieliczki ? nie mówię o wariackiej jeździe tylko fajnej zabawie w grupce w sobotni wieczorek tak od 22 do ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajcev,

 

Najpierw musi jakiś spot Subarowy wypalić, jak widzisz snobistyczne towarzystwo krakowskie niespecjalnie pali się do spota :mrgreen:

A szkoda, bo od jutra mają być ponoć dobre warunki... :roll: 8)

 

 

No dzis byly znakomite warunki, zwlaszcza na zakopiance, trase Myślenice-Kraków pokonałem w rekordowym czasie 3 godzin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...