Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie. Od dłuższego czasu próbuję zebrać ekipę na gokarty i z reguły jeździmy w 3-4 osoby. Jeśli macie inny pomysł to nie ma żadnego problemu. Jeśli ktoś coś ciekawego zaproponuję, to w razie wolnego czasu chętnie dołączę. 

 

Kiełbaski we czwartek to fajny pomysł, z tym, że ciężko się tam z reguły wbić w więcej aut. Jeśli skończę pracę przed 20 to może dołączę. 

 

 

BTW w przyszły poniedziałek jest otwarcie nowego toru kartingowego na ul. Centralnej. Piszę z wyprzedzeniem, jeśli byliby chętni. 

 

Pomysł z FB jest super, tylko na razie odzew średni. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. Od dłuższego czasu próbuję zebrać ekipę na gokarty i z reguły jeździmy w 3-4 osoby. Jeśli macie inny pomysł to nie ma żadnego problemu. Jeśli ktoś coś ciekawego zaproponuję, to w razie wolnego czasu chętnie dołączę. 

 

Kiełbaski we czwartek to fajny pomysł, z tym, że ciężko się tam z reguły wbić w więcej aut. Jeśli skończę pracę przed 20 to może dołączę. 

 

 

BTW w przyszły poniedziałek jest otwarcie nowego toru kartingowego na ul. Centralnej. Piszę z wyprzedzeniem, jeśli byliby chętni. 

 

Pomysł z FB jest super, tylko na razie odzew średni. ;)

 

Chętnie bym wpadł czy to na gokarty czy na  kiełbaski tak kiedyś przy okazji bo często przez Kraków przejeżdżam.

 

Na fb też się dopisałem co by mieć na bieżąco info o spotach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Panowie mam do Was ogromną prośbę.

Z racji tego, iż czasami bywam w Krakowie i totalnie go nie znam bardzo Was proszę o rady sugestie co jest tutaj interesującego, co warto w dzień zobaczyć, gdzie zjeść i najważniejsze gdzie najlepiej spędzać weekendowe wieczory-noce. Jakie kluby, bary, knajpy polecacie gdzie można posiedzieć/potańczyć przy fajnej muzyce wśród pozytywnych ludzi itp.

 

Był bym bardzo wdzięczny za Wasze sugestie ew linki do poczytania co, gdzie, jak. No i strasznie zależy mi żeby znaleźć choć jedno miejsce z super klimatem, muzyką i osobami gdzie bez przeszkód do takiego lokalu dostanie się osoba poruszająca się na wózku inwalidzkim.

Strasznie mi zależy żeby ta osoba nie siedziała w domu tylko poczuła magie tego pięknego miasta :)

 

Dziękuje ;)

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do klubów to niestety nie pomogę, bo za stary już jestem i nie chodzę. ;) 

 

Trochę informacji masz w tym wątku

 

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/66629-krakow-sobota-niedziela-szukam-wskazowek/

 

Jeśli lubisz wino to mogę na pewno polecić Wine Bar Stoccaggio na ul. Krupniczej - niestety mimo, że na parterze to jest tam kilka schodów do pokonania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety.

 

Dawniej były czwartkowe spoty przy nysce z kiełbaskami.

 

Potem (mniej więcej od zeszłego roku) próbowaliśmy z @bakum'em skrzykiwać się na gokartach, ale poza kilkoma razami gdy frekwencja była większa, z reguły spotykaliśmy się w trzy cztery osoby.

 

Chyba za szybko żyjemy. :unsure:

 

dzisiaj, mimo wszystko, cztery subaraczki podjechały :) Niektórzy zdecydowali się nawet na przejażdżkę wesołym autobusikiem (z nieoczekiwaną zmianą miejsc w czasie jazdy :biglol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej byłoby wrócić do czwartków ok. 19.00 przy nysce (jako zasady). Zjeść kiełbaski, przepić oranżadą, pogadać o starych karabinach. Potem home albo na gokarty. Wtedy spotkania bez zapowiedzi i umawiania, jedzie ten co ma czas i ochotę. To nie jakaś partia, ze na każdym zebraniu trzeba być :) . Raz będą 2 osoby, raz 5, a może kiedyś 15 Ja w ten czwartek będę, w przyszły również. Na próbę...

 

Jutro ok.19.30 ktoś się wybiera?? Chciałbym przetestować Liberatora w czasie jazdy pod pełnym obciążeniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda była niesprzyjająca, ale spot udany. 

 

BTW w przyszły poniedziałek jest otwarcie nowego toru kartingowego na ul. Centralnej. Piszę z wyprzedzeniem, jeśli byliby chętni. 

 

 

Może te gokarty? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomi szukają hotelu/hostelu na jeden nocleg w Krk, poleci ktoś coś z parkingiem w okolicach starówki? Wielkich wymagań nie na, chcą przejazdem wpaść i pozwiedzać przed podróżą do Zakopanego na Sylwestra.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższej nieobecności się odzywam, może tradycyjnie już, kiełbaska jakaś przed świętami? :)

 

No właśnie, co by tradycji stało się zadość to może świąteczny spot i kiełbaska w czwartek 22/12 o godz. 20 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...