Skocz do zawartości

ładowanie


marcinwrxsti

Rekomendowane odpowiedzi

gieta, Ty masz TD04 czy 05?

 

Nie mam pojęcia. W moim roczniku mogły być dwie różne?

Założyłem zegar i maksymalnie ładuje 0,9

 

masz TD05 i az zal ze nie laduje wiecej niz 0,9 :)

 

seria z oem wydechem powinna dmuchac 0,8

 

mozesz w prosty sposob podniesc moc, wystarczy przelotowy wydech, troche wiekszy ICbo ten co masz to bardziej podgrzewacz powietrza no i program np z polarperformance.co.uk i bedze naprawde przyjemnie jezdzila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz w prosty sposob podniesc moc, wystarczy przelotowy wydech, troche wiekszy ICbo ten co masz to bardziej podgrzewacz powietrza no i program np z polarperformance.co.uk i bedze naprawde przyjemnie jezdzila

 

jakich wartości mogę sie spodziewać po ww. opisanych modyfikacjach?

1) przelotowy wydech mam

2) większy IC - może byc od WRXa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz w prosty sposob podniesc moc, wystarczy przelotowy wydech, troche wiekszy ICbo ten co masz to bardziej podgrzewacz powietrza no i program np z polarperformance.co.uk i bedze naprawde przyjemnie jezdzila

 

jakich wartości mogę sie spodziewać po ww. opisanych modyfikacjach?

1) przelotowy wydech mam

2) większy IC - może byc od WRXa?

 

zalezy od silnika ale 260-280km i 330-350Nm - bardzo fajny program :)

 

2.najlepiej z WRX STI v5 lub 6, ale jest troche rzezby uprzedzam, jak chcesz bolt on to AVO i ARC robi super IC bolt on do Twoejgo GT, jak ma byc tanio i dobrze to kup IC z STI v1 lub v2 (wyglada podobnie jak Twoj, jest ukosny ale kolor srebrny, to tez bdb wybor)

 

JAcek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.najlepiej z WRX STI v5 lub 6, ale jest troche rzezby uprzedzam, jak chcesz bolt on to AVO i ARC robi super IC bolt on do Twoejgo GT, jak ma byc tanio i dobrze to kup IC z STI v1 lub v2 (wyglada podobnie jak Twoj, jest ukosny ale kolor srebrny, to tez bdb wybor)

 

w których rocznikach STI były IC v1 lub v2?

 

napisz mi jeszcze jak możesz czy da się jakoś przerobić BOVa którego mam. Z tego co wiem, to nowsze imprezy mają mocowanie zaworu na IC. U mnie jest "luźno" na przewodzie. Chodzi mi o to, czy musiałbym zmieniać też BOVa...

 

z góry dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.najlepiej z WRX STI v5 lub 6, ale jest troche rzezby uprzedzam, jak chcesz bolt on to AVO i ARC robi super IC bolt on do Twoejgo GT, jak ma byc tanio i dobrze to kup IC z STI v1 lub v2 (wyglada podobnie jak Twoj, jest ukosny ale kolor srebrny, to tez bdb wybor)

 

w których rocznikach STI były IC v1 lub v2?

 

napisz mi jeszcze jak możesz czy da się jakoś przerobić BOVa którego mam. Z tego co wiem, to nowsze imprezy mają mocowanie zaworu na IC. U mnie jest "luźno" na przewodzie. Chodzi mi o to, czy musiałbym zmieniać też BOVa...

 

z góry dzieki za info

 

94-96 tak jak GT EU spec.

 

BOVa to wogole wywal, po co ci on? Kup dobry zawor wewnetrzny np Forge i zostaw na przewodzie, kup zestaw przejsciowy samco TCS22 i wszystko dopasuj.

 

Jezeli zdecydujesz sie na IC z v5 lub V6(99-00) to miejsce seyjne na DV trzeba zaslepic plytka alu mocowana na dwie sruby podobnie jak fabryczny zawor.

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz w prosty sposob podniesc moc, wystarczy przelotowy wydech, troche wiekszy ICbo ten co masz to bardziej podgrzewacz powietrza no i program np z polarperformance.co.uk i bedze naprawde przyjemnie jezdzila :)

czy dobrze zrozumialem, ze moge sam sobie wrzucic program do my00 ? sciagajac go z sieci i za pomoca laptopa i kabelka to zrobic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dobrze zrozumialem, ze moge sam sobie wrzucic program do my00 ? sciagajac go z sieci i za pomoca laptopa i kabelka to zrobic ?

 

Nie.

Polar Performance sprzedaje chipy do starszych ecu - do 1996 roku - ktore mozesz wlozyc w podstawke na plytce ecu.

my99/00 sa remapowalne tylko ecutekiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...