Skocz do zawartości

Poprawa "widoczności nocnej" w GT MY98


PatLove

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bralem od tego kolesia

Jak oglądałem na necie, ten gość ma bardzo sensowną ofertę i dodatkowo czasem miał -do wyboru- lampy clear z jasnym i ciemnym tłem. Fajnie to wygląda

 

zgadza sie, sa nawet wystawione na jego aukcji, jeszcze wczesniej bralem halogen od niego a pozniej wspomniany komplet lamp przednich, do tej pory smigam zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki, właśnie o takie lampki z czarnym tłem mi chodziło. Pomuki poleciały

 

[ Dodano: Nie Wrz 27, 2009 4:30 pm ]

Reflektory sprawdzone i wszystko z nimi ok, z odbłyśnikami również. Powodem słabych świateł były(pomijając oczywiście fakt że GT w ogóle nie ma najlepszych):

 

1) słaba masa-zaśniedziałe złącza w kostkach

2) słabe żarówki, niby Hella ale nie dawały zupełnie rady. Na Tungsram Megalight jest o wiele lepiej.

 

P.S. Reflektory z mojego GT MY98 są na sprzedaż, tylko i wyłącznie z kaprysu wymiany na clear bo mi się bardziej podobają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Podaj raz jeszcze kontakt do tego czlowieka, wtedy jak to pisales mial reflektory do Legaca, a teraz akurat potrzebuje

Czytałem już czytałem: było bardziej ślisko, niż oczekiwałeś :mrgreen:

Zajrzyj do tego gościa, to o niego chodziło... jeśli się nie mylę :razz:

http://moto.allegro.pl/show_user.php?uid=7250450

 

[ Dodano: Wto Gru 22, 2009 7:09 pm ]

Lampy do legasia ma:

http://moto.allegro.pl/item849388331_su ... prawy.html

Ale są i tańsze używki:

http://moto.allegro.pl/item827800141_su ... prawa.html

Za komplet może nawet taniej, kto wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam wszystkich!

ja zastosowałem taką operację w moim gietku...foto poniżęj. Z racji że fakbryczne lampy czy to wersji przed czy poliftowej po prostu rewelacyjnie nie swięcą przerobiłem lampy w subaraku i w końcu widać wsio. Może nie jest to najtańsze rozwiązanie ale na bank bardzo skuteczne.Jeśli ktoś chce coś sie na temat oświetlenia dowiedzieć to smiało pisać.

Tym którzy chcą dobrych i tanich żarówek H4 polecam TESLE produkowaną w fabrykach Philipsa. Tesla kosztuje 21 zł /szt a Philips pewnie ok 80-90 zł za komplet , tak czy inaczej ta pierwsza wygrywa znacznie i żadziej się pali.

 

9b30d6c3144fc804.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeegee, fajnie by było jakbyś więcej napisał o tych reflektorach publicznie - gdzie kupiłeś, za ile, czy mają homologację, itd - wyglądają całkiem nieźle i chyba też lepiej świecą od oryginałów. Z tego co zauważyłem na zdjęciu są to DEPO - ale na stronie tego producenta takiego modelu nie znalazłem - a może to tylko wkład jest zmieniony na soczewkę?

 

pozdro, ondo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...