Skocz do zawartości

Malowanie proszkowe felg - gdzie w Krakowie??


lewen

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno Colorex jest dobry!

Niestety nie zawsze. Znam rózne przypadki. Np. moje felgi (składane z dwóch części) tak wymalowali, że straciły swoją szczelność i chyba dwukrotne próby naprawy nie dały żadnego rezultatu. Co kilka dni kompresor i dopijanie cisnienia. :evil:

 

Tak, jak Golum , z czystym sumieniem mogę polecić Pana Czaję, który felgami (a nie malowaniem np. ogrodzeń :wink: :mrgreen: ) zajmuje się od wielu, wielu lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Colorex jest dobry! :wink:

Jest bardzo dobry ja malowalem 2kpl, znajomi tez i nikt nie narzekal.

Moze nie umieja malowac felg 2 czesciowych albo je rozkrecili i zle skrecili - nie wiem, ale ze zwyklymi nie bylo problemow. Jedynym mankamentem byla kiedys ograniczona paleta kolorow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Kolejny odgrzany kotlet w moim wykonaniu..  :biglol:

 

Pierwsze pytanie jako, że minęło już trochę czasu od ostatniej odpowiedzi brzmi, gdzie w Krakowie wymaluje tanio/szybko/solidnie felgi (tak, wiem te trzy rzeczy nawzajem się wykluczają ale może jednak..) :D

 

Drugie, będzie z załącznikiem:

10a8be9047c90e78med.jpg

chodzi mi dokładnie o taki odcień złotego, jak to wytłumaczyć/gdzie uderzyć żeby dobrać taki lakier jak jest w lanosie STI w serii.. ?

Edytowane przez jarek-malopolska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja maluję zawsze w Colorex Play ul.Gryczana 30a. od 15 lat w różnych furach. Nigdy nie reklamowałem i zrobione w ciągu tygodnia. kiedyś też prostowali i spawali ale teraz robi to zaprzyjaźniony z nimi warsztat. Zresztą większość teamów rajdowych i wyścigowych z Krakowa korzysta z ich usług. Co do kolorów to nie wiem jak ze złotym bo nigdy bym sobie takich do auta nie założył  :biglol:  :biglol:  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie nie chce malować chinoli tylko ATS DTM więc patrząć pod tym kątem to w taka felge jeszcze warto inwestować, niemniej jak widzę to złote odcienie które mi proponują to albo ja jestem daltonistom zupełnym albo pokazują mi żółte i pomarańczowe.. ;/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek bądź rozsądny i pomaluj na biało :D  :D  :D nikt Ci nie będzie wytykał bo to kolor neutralny i ponadczasowy albo gunmetal bo na czasie. Tak trochę poważniej to oczywiście kiedyś też marzyłem o niebieskim GT na złotych felach.

A tak na marginesie to jaki masz kolor auta? 

Edytowane przez wojciechowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biale sa koty ale do rajdowki :D ja mam czarnego Lanosa, niestety nie jest to STI a jedynie 2.0 RS.. Mierzylem od kumpla z hawka biale szprychy - no bardzo rasowo to wyglada ale wypadaloby zeby auto mialo do tegoo z 300km :) czarne do czarnego? Hmm nie ktorym sie podoba, mi jakos tak na dwa razy.. a ostatnio widzialem kilka Subaru czarnych, czy to Imprez roznych generacji czy Forkow i na zlotych kolach fajnie to wyglalo, tylko wlasnie zeby byly zlote a nie zolte albo sraczkowate.. :/ taki kolor jak na foto kilka postow wyzej zdecydowanie by mnie satysfakcjonowal :) no nic uderze jutro do colorexu moze cos zlotego jeszcze zaproponuja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż lepszą fotę tych felg, bo tutaj mało widać. Jak dla mnie na pierwszy rzut oka to nie jest złoty, jaki bym chciał. Może to wina światła?

nie wiem jaki ty byś chciał bo co osoba to chce inny złoty, natomiast ten jest taki jaki ja chciałem :) Fakt, że mega ciężko się zdecydować na odcień złotego jak dadzą ci wzornik plastikowy 3x5cm i musisz sobie wyobrazić jak to będzie wyglądać na alu feldze :) Wrzucę lepsze foto po założeniu kół  to jest taki stonowany złoty :)

 

 

Ja maluje zawsze kolo sacza w jednym miejscu za 15" ok 280zl na srebro a zloto kolo 330

 

Pewnie w Tęgoborzy, w firmie która produkuje grzejniki. :) Byłem, bo też mi polecano, ale albo trafiłem na zły humor właściciela albo coś się zmieniło, bo najpierw Pan mi powiedział ze mogą mi je malnąć na biało, czarno lub srebrno, po skonsultowaniu z pracownikiem powiedział, że mogą być złote bo mają jeden złoty, ale tylko ten co oni mają (sorry, to co mi pokazał to nie było złote), na koniec powiedział żebym je przygotował do malowania to mi prysną tym "złotym", ale szczerze nie mam czasu siedzieć kilka dni z papierem w rece i przygotowywać koła do malowania.. Reasumując nie robiłem tego tam, choć dwóch znajomych malowało tam koła na biało i byli zadowoleni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pokaż lepszą fotę tych felg, bo tutaj mało widać. Jak dla mnie na pierwszy rzut oka to nie jest złoty, jaki bym chciał. Może to wina światła?

nie wiem jaki ty byś chciał bo co osoba to chce inny złoty, natomiast ten jest taki jaki ja chciałem :) Fakt, że mega ciężko się zdecydować na odcień złotego jak dadzą ci wzornik plastikowy 3x5cm i musisz sobie wyobrazić jak to będzie wyglądać na alu feldze :) Wrzucę lepsze foto po założeniu kół to jest taki stonowany złoty :)

 

Ja maluje zawsze kolo sacza w jednym miejscu za 15" ok 280zl na srebro a zloto kolo 330

Pewnie w Tęgoborzy, w firmie która produkuje grzejniki. :) Byłem, bo też mi polecano, ale albo trafiłem na zły humor właściciela albo coś się zmieniło, bo najpierw Pan mi powiedział ze mogą mi je malnąć na biało, czarno lub srebrno, po skonsultowaniu z pracownikiem powiedział, że mogą być złote bo mają jeden złoty, ale tylko ten co oni mają (sorry, to co mi pokazał to nie było złote), na koniec powiedział żebym je przygotował do malowania to mi prysną tym "złotym", ale szczerze nie mam czasu siedzieć kilka dni z papierem w rece i przygotowywać koła do malowania.. Reasumując nie robiłem tego tam, choć dwóch znajomych malowało tam koła na biało i byli zadowoleni ;)

Ja malowalem w Termixie w Swiniarsku odwozisz felgi sviagasz tylko opony oni robia reszte piaskuja czy co tam trzeba i wszystko inne odbierasz gotowy produkt ;) polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...