Skocz do zawartości

Auto za 10 tys euro


gr1zly

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze to nie subaru ale wszyscy powinni znac dobrze takie auto jak Nissan Skyline znalazlem dzisiaj na niemieckiej gieldzie takie auto rocznik 2000 przebieg 1500km stan idelany jak nowka tylko ma jedna wade kierownice po prawej stronie :( spotkal sie ktos moze kiedys z przekladaniem kierownicy z prawej na lewa i co o tym sadzicie to auto ma nie ograniczone mozliwosci podnoszenia mocy:P i oczywiscie naped 4x4

 

http://www.mobile.de/SIDh.--hzpIqRDpx-1 ... 160034781&

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, ale to nie jest GTR, obejżyjcie zdjęcia dokładnie, na zdjęciu środka nie ma konsoli z wyświetlaczem, a on jest seryjny w GTR.

Nie znam się dobrze na tym aucie, znaczy wiem tylko, że to wymiatacz.

 

Ale wydaje mnie się, że na tylnej klapie ma oznaczenie GTR.

No i na przedniej szybie też tak jest napisane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, ale to nie jest GTR, obejżyjcie zdjęcia dokładnie, na zdjęciu środka nie ma konsoli z wyświetlaczem, a on jest seryjny w GTR.

Nie znam się dobrze na tym aucie, znaczy wiem tylko, że to wymiatacz.

 

Ale wydaje mnie się, że na tylnej klapie ma oznaczenie GTR.

No i na przedniej szybie też tak jest napisane .

Tu jest orginalny GTR, cała deska jest upełnie inna, inne wloty powietrza, zegary, rączki od drzwi itd....

http://www.mobile.de/SIDuQr76q4b5JOwuAasdqRWYg-t-vaN%E3DexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11Iindex_cgi%81L-t-vCaCoMkMoPESeZikmrD~BCDA1B14ADE18700GskylineE10000CCarE09096D1500G2000-05J1112732161A1Iindex_cgiD1100CCarX-t-vctpLtt~BmPA1A1B20B11%81R-t-vCaMkMoSeSmVb_X_Y_x_ysO~BSRA6D1100E18700GskylineCPKWGSKYLINEHinPublicA2A0A0A0A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&top=9&id=11111111160313238&

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście środek jest inny, bo od R33. Dziwna sprawa....no ale z zewnątrz auto wygląda zaje......fajnie. :roll: Dla mnie jeden z najładniejszych aut jakie ręka ludzka zaprojektowała. Wszystkie Subary wymiękają :twisted:

 

Na stronie Turbokillersów (zapodaną gdzieś ostanio przez TJ) są zdjęcia polskiego R33 i linki do kilku stron poświęconym tym wymiataczom.....echhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeech, marzy mi sie ten samochod. Jeden z niewielu na ktory bym zamienili Subaru. Jeszcze jakby byl niebieski i do tego zlote felgi 8) . No dobra, moze nie zamienil ale dolozyl do swojej stajni :wink:

 

Na stronie Turbokillersów (zapodaną gdzieś ostanio przez TJ) są zdjęcia polskiego R33 i linki do kilku stron poświęconym tym wymiataczom.....echhhh

Chodza plotki, ze jest w PL jeszcze jeden Skyline i to GT-R R34... Ponoc zolty i z masakryczna moca... Sie okaze 01.05 na Bemowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o żółtym skaju już od dawna są jakieś opowieści, domysły, legendy ludowe a jeszcze go nikt nie widział :D. Choć pamietam, że na sr.pl w czasie wakacji jakaś osoba zapodała taki temat o podobnym samochodzie, że włąśnie go kupiła ale w sposób bardzo mało wiarygodny.

 

a tu link do czarnego GTS'a w Polsce: http://www.turbokillers.com/forum/viewtopic.php?t=2066

na streetracing.pl też jest opisany w dziale projekty.

 

A co do ceny 10 tysiaczków to myślę, że ktoś nie dopisał jednego 0, lub ewentualnie jest mocno bity, bo te foty to ja już kiedyś na różnych stronkach internetowych widziałem. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochod na zdjeciu to GTR, poza wnetrzem ktore jest jak ktos napisal od r33, jakis idiota wzial zdjecia z netu, i dla "jaj" wstawil. Wystarczy w wyszukiwarke zdjec google wpisac "Nissan Skyline r34" i przejzec pare stron. A 100 000 to te auta kosztuja, nowe, nie dlubane. BTW. kiedys ogladajac top gear dowiedzialem sie ze jedna opona do tego cuda kosztuje 1000 funtow, czy jakos tak, cos komus o tym wiadomo :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodza plotki, ze jest w PL jeszcze jeden Skyline i to GT-R R34... Ponoc zolty i z masakryczna moca... Sie okaze 01.05 na Bemowie

 

Masakratorskie to moga sie okazac pewne dwa auta sprowadzone z USA, ktora moga pozamiatac cala polska brac jezdzaca prosto ;)

 

Ciekawe co to będzie, proszę o uchylenie rąbka tajemnicy. A najlepiej FOTY, FOTY, FOTY !!! :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tych samochodach dowiedzialem sie od potencjalnego sponsora. Powiem, ze jezeli tylko domkna budzet to moze byc goraco. A tak swoja droga, to jak patrzylem na oferte aut na 1/4 mili na rynku wtornym w USA, to juz za 7 k$ mozna kupic szybki sprzet, a za 15 k$ w stanie niemal idealnym. Wiec jak ktos chce budowac auto tylko i wylacznie na 1/4 mili, to chyba jest to najlepsze rozwiazanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, tylko jak by nie patrząc my mamy jeden zasadniczy problem, brak profesionalnego toru. W tym roku ma byc wylany VHT na odcinku bodajrze 200m, dla poprawy przyczemności, ale nie wiem jak przeniesienie napędu coś takiego wytrzyma......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, tylko jak by nie patrząc my mamy jeden zasadniczy problem, brak profesionalnego toru. W tym roku ma byc wylany VHT na odcinku bodajrze 200m, dla poprawy przyczemności, ale nie wiem jak przeniesienie napędu coś takiego wytrzyma......

 

Powiem szczerze, ze pospolite ruszenie z VHT troche mnie smieszy, ale i tak dobrze ze ktos cos robi w celu polepszenia "trakcji" ;) Myslem, ze muscle cars VHT nie bedzie przeszkadzalo.

 

W ogole, to VHT moze byc problemem, jezli juz, tylko i wylacznie dla mocnych aut 4x4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...