Skocz do zawartości

Kujawsko-Pomorskie , ktoś stąd ?


lukasswrx

Rekomendowane odpowiedzi

Myśle, że  stawka godzinowa mechanika nie zależy od inżynierii;) Z okolic tylko Gacek dotykał Subaru.

 

Mam w Toruniu gościa co "dotykał subaru"  i jak pojechałem do niego to zdiagnozował świszczącą turbinę, a u Gacka okazało się, że świszczy rurka dochodząca do  czujnika ciśnienia i zegar nie wyrabiał 1,5 bara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotykac mogl nawet ferrari, ale widac ze nie poradzil sobie nawet z lewym powietrzem...w okolicy jest tylko automag, ale ludzi ktorzy znaja sie na fachu jest o wiele wiecej w pl i tylko od Was zalezy gdzie oddacie auto.

Z doswiadczenia wiem, ze warto przejechac pare km wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnold, jedz na Łucką. chcesz wywalac silnik i zakres prac spory wiec i o bledy latwo. Licz sie ze to nie robota na jeden czy dwa dni i na to ze cos wyjdzie po drodze bo zawsze wychodzi i nie proponuj swojej pomocy przy robocie. Klienci ktorzy chca pomagac ii doradzac ida wg specjalnego taryfikatora ;)

To ostatnie to żart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie! Chciałbym Was baaaardzo prosić o pomoc. Prawdopodobnie po świętach, a przed nowym rokiem będę zawoził karmę do schroniska dla zwierząt, którą kupiłem za kasę z kalendarzy. Chciałbym to zrobić z małym przytupem i tu jest prośba do Was. Może wparujemy tam kilkoma autami? Przy okazji jakiś spot, kawka? 

 

Byłoby super jakby ktoś przyjechał i razem ze mną wręczył na ręce pracowników specjalistyczną karmę dla chorych psiaków.

 

To jak, ktoś się pisze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

po świętach, a przed nowym rokiem

 

Dość rozległy termin, bez szczegółów nic nie obiecam.

 

 

To jest zależne od dwóch kwestii - kiedy kurwier będzie u mnie oraz czy uda mi się pewna akcja z autem. Do świąt na 100% dam Wam konkretną datę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 grudzień, godzina do ustalenia - ale nie może być ciemno, więc najlepiej do 16. Możemy spotkać się np. pod Pasażem Zieleniec i razem burcząc pojechać pod schronisko. Potem możemy podjechać na Martówkę i może jakieś zdjęcia porobimy? Wezmę kawę w termos i jakieś słodkości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...