Skocz do zawartości

Kujawsko-Pomorskie , ktoś stąd ?


lukasswrx

Rekomendowane odpowiedzi

Także ten... Zapytam się tutaj Was bo macie większego expa w tym aucie niż ja (sorry za offtopic znów :P).

Zakupiłem felgi na lato - 16x7 et53 (dokładnie te: http://i39.photobucket.com/albums/e155/LordKrs/foz99rswheels.jpg sprawdziłem na forum hamerykańskim i niby podejdą). Teraz pytanie: jakie opony na lato wziąć do tego ? 215/60 ? czy może coś szerszego ? (mój forek to: 2003r 2.0 turbo z większym dmuchnięciem) Czy muszę się trzymać sztywno opcji opon typu: SUV 4x4 czy typ: osobowe też wchodzi w grę. 90% u mnie to miasto , 9% autostrada i może raz na jakiś czas gdzieś w teren trzeba wjechać ale nie są to jakieś konkretne wykopki. Na czym Wy jeździcie ?

 

To se sam odpowiem i może komuś kiedyś gdzieś pomoże:

 

Do Subaru Forester 2003 XT pasują felgi od GT 16x7 et53 i wchodzi opona 215/55 R16 (myślałem, że będzie obcierać o amorka ale jest jakieś 1cm luzu więc elegancko).Nie wygląda tragicznie chodź 17stki lepiej by sprawę wizualną załatwiły. Edit: po zmianie na oryginalne felgi subaru przestało trząść budą powyżej 120km/h (poprzednie felgi były niby proste ale nieoryginalne + pierścienie siakieś).

Edytowane przez night
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na 100 procent po Niemczu jedno jeździ ale niestety nie znam właściciela;/

 

Swoją drogą widziałem dzisiaj czerwona imprezę w kombi na blachach CT w Bydgoszczy ze świnka na klapie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej.

Niestety z głębokim żalem musiałem zamienić Su ma dupowóz. Pojechała do Białegostoku, ale za dobre pieniążki. Był rodzyn, ale wiecie rozumiecie - Rodzinka ważniejsza. Nie mogłem być egoistą i patrzeć jak moje kobietki się z tyłu kiszą.

W każdym razie na spoty mam zamiar wpadać no i jeszcze kiedyś wrócić do najwspanialszej marki na Świecie  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać tutaj :)

Ktoś z okolic kojarzy może to auto http://allegro.pl/ford-focus-st-i5436464475.html ?

 

Wiem że to nie TA marka, ale zanim się ruszę do oglądania może komuś rzuciło się auto w oczy.

 

dzieki i pzdr :)

Edytowane przez bmarcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura ode mnie z Barcina :-) nalezy do policjanta. Malo jezdzona. Moge podjechac sprawdzic :-) Ma porobione wydechy, fajnie gada. Jak RS

Edytowane przez MegasWRC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Pozdrawiam "białego z czarnym dachem i świnkami", który miał tę nieprzyjemność, że ktoś wjechał mu w tyłek na wysokości Rubbensa....

 

Mam nadzieję, że zobaczymy się kiedyś w przyjemniejszych okolicznościach  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...