Skocz do zawartości

Kujawsko-Pomorskie , ktoś stąd ?


lukasswrx

Rekomendowane odpowiedzi

Konwoju niestety nie bylo :(

 

Impreza super! Strasznie sie denerwowalem przed, ale niepotrzebnie. Najchetniej cofnalbym czas do soboty rana..

 

Marcin, szykuj sie na jeden z najfajniejszych dni w zyciu! I na luzie podejdzcie do tego. Na pewno cos, co zaplanowaliscie, pojdzie nie tak jak trzeba ale nie przejmujcie sie tym. Dostrzezecie to tylko Wy a nie goscie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć

 

Z góry Sorka za OT. Ale może znacie to autko/ kojarzycie z jakichś spotkań??

Po prostu potrzebuje informacji żeby na próżno nie jechać z "Paprykarzowa"

Może to jest autko forumowicza albo teścia żony ze strony stryja jakiegoś z forumowiczów ;) .

 

http://otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-sti-ID6ybTJT.html#70401d77d2

 

P.S. na "zakup kontrolowany" niestety nikt się nie wypowiedział niestety ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może ktoś nie zauważył, coś umknęło w natłoku różnych tematów - szykuje się fajne spotkanie:

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/83956-1-subaru-day-toru%C5%84-oponeo-moto-park-poje%C5%BAdzi%C4%87-ka%C5%BCdy-mo%C5%BCe-jeden-lepiej-drugi-troch%C4%99-gorze/

 

Liczymy na aktywny udział lokalnej społeczności !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Siemka, poszukuję w okolicach Bydgoszczy warsztatu/mechanika, który nie bierze kokosów,  jest porządny i nie robi na odpierdol ;) Subaru Impreza WRX MY01

Do zrobienia:

- wyjęcie silnika

- wymiana uszczelek pokrywy zaworów, świec, ewentualna regulacja zaworów w razie konieczności
- wymiana przewodów paliwowych przy silniku
- wymiana sprzęgła
- wymiana pompy wspomagania, napinaczy pasków
- wymiana klocków, reperaturek przednich zacisków
- wymiana szpilek w piastach
- wymiana przewodów podciśnień/chłodniczych

- wymiana sworzni, końcówek drążków
- osłuchanie auta, sprawdzenie ewentualnej potrzeby wymiany innych elementów

Ewentualne malowanie komory co mogę zrobić sam jak silnik będzie wyjęty, byle mechanik nie miał nic przeciwko ;)

Części w większości mam, ewentualne braki załatwię we własnym zakresie, mogę się ubrać na roboczo i pomagać, u siebie nie mam po prostu miejsca i sprzętu na to, a poza tym troche doświadczenia w niektórych kwestiach brakuje ;)

Interesuje mnie osoba/warsztat która się do tego przyłoży i nie skasuje milionów, to że mam Subaru nie znaczy że stać mnie n niewiadomo jak drogi serwis. Ktoś ma kogoś godnego polecenia? :) Może być ciut dlej jeżeli nie ma wyjścia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za tym, żebyś odwiedził Marcina. A ceny wcale nie są przesadzone, mysle, że są na tym samym poziomie jak w innych serwisach. A jednak wiedza i ZAANGAŻOWANIE w temacie jest. Ja aktualnie ojca/teścia/przyjaciela namówiłem i z innymi markami(toyota, suzuki) też do Marcina jeżdzą i podzielają POZYTYWNĄ opinie. Niezależnie od usługi, czy to prosta wymiana kół na zimę, czy polakierowanie jakiegoś elementu, czy regulacja luzów zaworowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...