Skocz do zawartości

Kujawsko-Pomorskie , ktoś stąd ?


lukasswrx

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem z Torunia:) Chetny na spotkanie! moze ktos znajdzie jakies baboki w moim bo cos poszarpuje:D

Albo po prostu na piwko:)

 

btw

 

ktos kojarzy te 3 imprezy z olxa?

 

http://olx.pl/torun/q-subaru-impreza/?search%5Bdist%5D=5

Edytowane przez Mateusz Piotrowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Torunia:) Chetny na spotkanie! moze ktos znajdzie jakies baboki w moim bo cos poszarpuje:D

Albo po prostu na piwko:)

 

btw

 

ktos kojarzy te 3 imprezy z olxa?

 

http://olx.pl/torun/q-subaru-impreza/?search%5Bdist%5D=5

 

Oba auta należą do Łukasza, który kiedyś na forum zaglądał. Osobiście jeszcze nie miałem przyjemności oglądać ich na żywo, ale pamiętaj że to są angole. Więc do ceny dolicz przekładkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam. może się uda i ja też wpadnę po raz pierwszy moim wyjątkowo niezlotowym brudnym kombi w dodatku z fanem hondy i może e90 się narysuje - chyba nie będzie wielkiej dyskryminacji, auto można zmiecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Także ten... Zapytam się tutaj Was bo macie większego expa w tym aucie niż ja (sorry za offtopic znów :P).

Zakupiłem felgi na lato - 16x7 et53 (dokładnie te: http://i39.photobucket.com/albums/e155/LordKrs/foz99rswheels.jpg sprawdziłem na forum hamerykańskim i niby podejdą). Teraz pytanie: jakie opony na lato wziąć do tego ? 215/60 ? czy może coś szerszego ? (mój forek to: 2003r 2.0 turbo z większym dmuchnięciem) Czy muszę się trzymać sztywno opcji opon typu: SUV 4x4 czy typ: osobowe też wchodzi w grę. 90% u mnie to miasto , 9% autostrada i może raz na jakiś czas gdzieś w teren trzeba wjechać ale nie są to jakieś konkretne wykopki. Na czym Wy jeździcie ?

 

Podzielę się wrażeniami z jazdy tym autem też bo mija już 4 miesiąc więc co nieco wyszło:

 

1. fotele <= to chyba jakaś kosmiczna anomalia/pomyłka - dłuższo-krótka trasa (180km) autostradą to koszmar dla pleców i barków (185cm wzrostu)

brak odcinka lędzwiowego... masakra chyba największa w tym wozie (wysokość też do bani - muszę się schylać żeby widzieć światła na skrzyżowaniach mimo, że fotel mam najniżej ustawiony)

2. ogrzewanie/nawiew/klima <= tutaj też kosmos bo czasami miałem wrażenie, że auto żyje własnym życiem, a nie robi to co mu każę :P

Nadmuch niby silny ale konstruował go chyba jakiś pacan bo tam gdzie mam oczy nadmuch już nie docierał zimą i odszronienie szyb to była walka

(powoli ogarniam jego widzimisię ale niektóre zachowania są dla mnie nadal zagadką)

3. felgi i jazda - które mam aktualnie + nówki zimówki i niby wyważone dobrze 2 razy - drgania budy występują powyżej 120km/h <= ciężko ogarnąć ten temat - już powymieniałem parę rzeczy, mam nadzieję, że to po prostu felgi do dupy i pierścienie centrujące - okaże się przy założeniu letniego setupu.

4. buda - łapie większy wiatr strasznie

5. paliwo - mniam, mniam :P

6. jazda - mimo tych wszystkich wkurzających opcji potrafi się odwdzięczyć... dojazd do pracy z banem na twarzy w poniedziałek gdy wszyscy w około smutne zdziwione spojrzenia na ciebie <= bezcenne. Mimo, że buda duża i wysoko stoi to całkiem zgrabnie wychodzą mu zakręty. Nie jest to co prawda gleba jak w hondzie ale nadrabia przyczepnością :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Właśnie jaśnie pan Ossowski wykopał mnie z grupy na fejsie za zwrócenie mu uwagi o "spinanie się:" wg tego pana NIKT NIGDY  i NIGDZIE na subaru nie powiedział "świnia, świniacz itp.." ... proszęmu zajebać w łeb ode mnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje dobrego magika od oklejania samochodów w Toruniu.

 

Chciałbym mocną, ciemną folię na dół swojego forka, idą Plejady, Subariada, Polski.....

Edytowane przez Subary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytaj tego gościa jest z Torunia. 788 006 600  Możesz powołać się na niebieskie STI.

Naklejał mi folię ochronną  po polerowaniu i zabezpieczeniu lakieru w Black Magic Studio zrobił jak oryginał :)

Edytowane przez stijaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...