Skocz do zawartości

Kujawsko-Pomorskie , ktoś stąd ?


lukasswrx

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem, widziałem, sympatycznie. Jako nowy chciałbym się przywitać przy okazji  oraz pozdrowić właściciela Imprezy, z którym wymieniliśmy pozdrowienia i kilka słów przez uchyloną szybę w okolicach toru w Toruniu w sobotę 6-02-30 ( tu użytkownik wiśniowego turbodziada ). Przy następnej okazji jakiegoś spotu z ogromną przyjemnością poznam lokalną brać zafascynowaną marką Subaru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem, sympatycznie. Jako nowy chciałbym się przywitać przy okazji oraz pozdrowić właściciela Imprezy, z którym wymieniliśmy pozdrowienia i kilka słów przez uchyloną szybę w okolicach toru w Toruniu w sobotę 6-02-30 ( tu użytkownik wiśniowego turbodziada ). Przy następnej okazji jakiegoś spotu z ogromną przyjemnością poznam lokalną brać zafascynowaną marką Subaru :)

Odpozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś z forum przed chwila mnie minął w Inowrocławiu? Stałem na lewoskręcie i słyszę brum brum podnoszę wzrok, a to chyba był blob z tablicami CT i końcówka M :D nawet nie zdążyłem pomrugać :/

Witam :)

 

Przyznaje sie :) kątem oka mignął mi Twój forek :)

Pozdrawiam!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dawno mnie tu nie było;D

 

 

Po dzwonku  GTkiem na torze kupiłem E36 w 2.0 i dałem Gackowi do zrobienia na rajdówkę.

 

Koszt jednak wyszło większe niż sie spodziewałem:P

ZA samo auto dałem 3k, a koniec końców kwota dobija do 25k, troche żałuje, że nie kupiłem za to drugiego GTka.

 

Tak wyglądało na poczatku:

45mryYO.jpg

 

 

potem tak:

ranE97S.jpg

 

A teraz tak ( w trakcie)

 

 

YaPxCwL.jpg

Ale właśnie dlatego pisze, bo  myśli o Turbodziadku mi nie dają spokoju i chyba zaczne się znowu rozglądać.

 

 

Docelowo chciałem e36 startować w rallycrossie i nawet sobie zrobilem licencje wyścigową, ale po tym co widziałem na zawodach stwierdziłem, że na razie  sobie odpuszcze i popróbuję w jakiś minimaxach, bo szkoda auto aod razu rozwalić :D

 

Kiedy jakieś spotkanie w Toruniu?

Edytowane przez Mateusz Piotrowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klatka, dyfer ze szpera + krótkie przełożenie, CAŁE NOWE zawieszenie, zrobienie rudej, fotele sportowe, pary 5ciopunktowe, odchudzanie, malowanie klatki  i czesci kabiny, nowe hamulce i klocki, nowa piasta, wszystkie uszczelnienia i oleje (dyfer skrzynia silnik itp), drążki i, folie na szybach, zapinki boczki drzwi i inne duperele,  , przerobka wydechu i tlumik koncowy, naba, kierownica, plyta pod silnik no i malowanie na biało to już mój kaprys.

 

Miało się zamknąć w 17:D

 

 

 

I tak jeszcze brakuje siatki na szybę, dodatkowych świateł z tyłu i wyłącznika prądu.

 

 

Tak jak pisałem, wolałbym za to Gieteka;d

 

Do folka teoretycznie potrzebujesz fabrycznego auta+

-klatka

-Fotel

-Pasy

-Folie na szybę

-Siatkę na szybę

-Wylacznik prądu

-Dodatkowe światła stopu

-Kombninezon (najtanszy 4-5k i to najdroższy element, którego jeszcze nie mam kompletnego:D)

 

Wszystko oczywiście z homologacją.

 

 

Ja zdałem się na Gacka i wolałem auto przygotowane przez profesjonaliste, który obsługuje te auta i zna ich bolączki, a co za tym idzie wie co najlepiej od razu wymienić.

 

 

 

Jak ktoś robi sam garażowo i nie jest jakimś estetą to razem z autem w 15k sie powinien spokojnie zmieścić.

Edytowane przez Mateusz Piotrowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Uwaga: "Mocna I konsekwentna w spotkaniach" kujawsko-pomorska ekipa postara się zjechać w nadchodzącą sobotę przed KFC w Bydgoszczy o godz. 20.00. To to KFC na wylocie z Bydgoszczy na Inowrocław.

 

Jak narazie na Tym zlocie obecne będą następujące auta:

Subaru Impreza

Subaru Lancer EVO TME

oraz Subaru SL AMG

 

Jak ktoś chętny zapraszamy. Jak widać po powyższej liście wszelkie Subaru mile widziane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Czy ktoś może polecić dobry serwis w Toruniu, który sprawdziłby dla mnie jutro Forka III gen (2.0 benz) przed kupnem? Jeśli nie ma takowych w Toruniu, to prosiłbym o jakiś z Bydgoszczy (AutoMag niestety na urlopie i jutro nie pomoże).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...